Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kawasaki KLR 600

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: До: Kawasaki KLR 600

    Мотора е готов. Нови сегменти без ключ, регулаж на клапани и сега е самолет. Но сега имам друг проблем, боксува ми съединителя и сигорно ще трябва нови дискове. Ако някой знае от каде мога да взема нови или втора ръка може да сподели.
    YZ 450 F
    0888-939-807

    Коментар


    • #92
      От: До: Kawasaki KLR 600

      Първоначално публикуван от Offroader_ Преглед на мнение
      Мотора е готов. Нови сегменти без ключ, регулаж на клапани и сега е самолет. Но сега имам друг проблем, боксува ми съединителя и сигорно ще трябва нови дискове. Ако някой знае от каде мога да взема нови или втора ръка може да сподели.
      a колега би ли ми казал точно от къде взе сегментите и само с тях ли се размина работата.че и аз съм с същия проблем пуши като парен локомотив!!!!

      Коментар


      • #93
        От: Kawasaki KLR 600

        Скоро ще се сдобия сЪс следния мотор Кавазаки КЛР 650 1987г и за това искам да знам колкото се може повече за конкретния мотор. Искам да карам мотора предимно оффроуд само гората. Иначе карам Ямаха ХТ 600 87г. С него нямам проблем с карането по гората, нито с килограмите на мотора, обаче ми се струва, че КЛР-а е доста по-тежЪк от ХТ-то и за това мисля да изшлайфам малко КЛР-а и да сваля вЪзможните излишните кила. Ако има някой добре запознат с този модел, нека сподели знанията си, ще ви бъда много благодарен. Мерси предварително!
        Последно редактирано от viki terzieva; 30-08-10, 09:16. Причина: правопис

        Коментар


        • #94
          От: Kawasaki KLR 600

          Само за офроуд този мотор едва ли е най-доброто, защото е тежичък. Аз съм карал и ремонтирал дооста такова животно и впечатленията ми са, че е доста труден на тежък терен. Силен и здрав, но с наднормено тегло. Проблемите на всички КЛР все се въртят около главата Като ходова част е неубиваем. По- възрастните и изтормозени екземпляри пийват масълце и пушат. Друг недостатък за в гората е разположението на двата радиатора. Едно изпускане те прави тутакси въздухарка. Направи им подобаваща заащита.
          А най-добре си вземи някоя кросарка. С този струг в гората е тегаво
          Последно редактирано от viki terzieva; 30-08-10, 09:19.
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #95
            От: Kawasaki KLR 600

            За теглото задЪлжително ще трябва да измисля нещо и ако е вЪзможно да сваля колкото се може повече кила от мотора, а доколкото знам, килограмите на моето ХТ са 154кг, а на КЛР-а 189кг. 35кг не са малко, а и искам да попитам още нещо. Лесно ли ще загрява мотора за офроуд? А иначе мотора го Взимам, защото ще правя бартер.

            Коментар


            • #96
              От: Kawasaki KLR 600

              Килограмите не са 189 а 147. За загряване - ако всичко е наред (радиатори, вентилатор, датчик), няма такава склонност.
              Кросарката ми RM250 в гората ми е хвърляла антифриза, докато КЛР никога не е прегрявал.
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • #97
                От: Kawasaki KLR 600

                Е ако е 147 кг. е добре, обаче аз не говора за КЛР 600 като този във първата страница, а КЛР 650 87 год. само със стартер 189.0 кг. пише в сайта. А ако е 147 по-добре. http://www.bikez.com/motorcycles/kaw...r_650_1987.php

                Коментар


                • #98
                  От: Kawasaki KLR 600

                  Това са му килограмите , но зареден и готов за път. Този модел е по-тежък от КЛР 600.
                  В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                  Коментар


                  • #99
                    От: Kawasaki KLR 600

                    А някой може ли да ми каже какВи пари вЪрвЯт кросовите опашки и маските с фар и дали ще станат на КЛР 650 може да дадете и мнения дали ще изглежда добре

                    ----------------------------------------------------------------------------------
                    мод: няма да ви оправяме всички грешки. Следващото такова просто няма да го одобрим.
                    Последно редактирано от viki terzieva; 02-09-10, 17:30.

                    Коментар


                    • От: Kawasaki KLR 600

                      искам гсм или скaйп на scrapheap,ако може.имам клр и искам да задам няколко въпроса лично,ако е удобно. благодаря предварително!!!

                      Коментар


                      • От: Kawasaki KLR 600

                        Здравейте колеги незнам дали е мястото да пиша тук по тази тема ако не модернаторите да я изместят та така ще съм благодарен на някой от вас колеги ако може да ми каже от каде мога да си купя сегменти за клр 650 тенгай 1990 година на пройзводство а за ремонтния номер ще пиша по късно в темата защото още не съм стигнал до сегментите също така и гумички на клапаните благодаря предварително на отзовалите се на помощ по темата

                        Коментар


                        • От: Kawasaki KLR 600

                          Здравей те, аз имам Kawasaki KLR 600 1992 г. Искам да регулирам клапаните, но не знам колко е разстоянието.
                          Може ли да ми помогнете?

                          Коментар


                          • От: Kawasaki KLR 600

                            0.10 и 0.20
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар


                            • От: Kawasaki KLR 600

                              Здравейте, колеги,
                              имам проблем с Kawasaki KLR 600 мотора пали на смукач пускаш смукача и гасне, като дам гас (помпя гаста) на смукач се изфорсира едвам едвам пускам му смукача докато му давам гас (пак помпя гаста) работи и прекъсва пусна ли му гаста веднага гасне... С нова свещ е, карбуратора е чист, от какво може да е според вас ?
                              Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

                              Коментар


                              • От: Kawasaki KLR 600

                                Първоначално публикуван от pavlofff Преглед на мнение
                                ...от какво може да е според вас ?
                                От неграмотност.
                                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X