Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kawasaki KLR 600

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    да
    а историята всъщтност започна от австрия..от където го натоварихме този клр за 200-ли 250 тогавашни марки
    взехме го на части
    и между другото е с по голямо бутало и е над 600 кубика-към 630 май
    след това попадна у един приятел който е МАНИАК МАЙСТОР
    направи го като нов
    от там у ники -който наистина му е мноо трудно да кара на 2 гуми
    предната я ползва само докато тръгне и като е подпрян мотора на степенка

    Коментар


    • #17
      Незнам какво e, но наистина има нещо което ме привлича
      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
      [/FONT]________________________________________
      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
      [/CENTER]
      [/CENTER]

      Коментар


      • #18
        на мен тва хич не ми хресва Хонда Доминатор поиче ме кефи едвали тва ще варви колкото нея през предния ден се убедих още повече в потенциала на тоя мотор ма то и карача е такав и па ко видите с кви гуми я от каде минахме побарках са и с гас са исправя и с 3ма на него
        [IMG]http://htftp.domainbg.com/didkata_s/Avatars/lqto.gif[/IMG]

        Коментар


        • #19
          Re: Kawasaki KLR 600

          Първоначално публикуван от Different_Soul Преглед на мнение
          Интересува ме всичко за модела !
          Части, технически справки лични наблюдения в поведението и т.н.
          Води се модел 1987-ма година. Забелязах, че пише, че има и стартер, ще е добре да се дскутира и въпроса по стартера (издръжлив ли е или не, защото аз до сега не съм виждал такъв със стартер, а само с манивела да ги палят, което ме навежда на мисълта, че може би стартерите им не са много надеждни)
          Ето и снимки на модел който ми хареса много:
          Като цяло доста здрава машина. За тежък терен е малко тежичка.
          Не и липсва мощност. Разходът на гориво е приятен. Похарчва масло хронично. Някои имат и стартер и манивела. (моя беше такъв) На манивела е приключение паленето... Стартерът е здрав, но бендиксът е капризен. Радиаторите са на шибано място и едно изпускане те прави въздухарка.
          Проблемите с двигателя са концентрирани предимно в главата. Има и балансверига, която се сменя относително често. Понякога проблем създава и автоматичният декомпресор - без него е изключено да запалиш на манивела. На стартер превърта, но бендиксът отива много бързо... С токовете никога не съм имал и минимален проблем..
          Четох някъде, че не се изправял на задна гума... Глупости - изправя се и още как... Слаба задна спирачка - на по-старите е барабанна.
          В общи линии ако караш известно време КЛР или ДР биг 750 всичко друго ти се струва лесно за каране))
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #20
            Kawasaki KLR 650

            Kawasaki KLR 650 бивали го? ? ?

            Коментар


            • #21
              Re: Kawasaki KLR 650

              А Анджелина Джоли (примерно) бива ли я?

              Задай си по-конкретно въпроса, т.е. зависи за какво ти трябва (то и за Анджелинка важи същото ) - дали за хард или софт ендуро имам предвид, или за асфалт ти трябва примерно и т.н. и т.н.
              А Джолито за някои неща () сигурно ще я бива, за други не (точно като при въпросната Кава )

              Мотора го бива определено, обаче не е за хард ендуро, основно защото е тежичък.
              Hristo Draganov
              http://htftp.domainbg.com/HD/

              И аз искам България чиста ! ! !

              Коментар


              • #22
                Re: Kawasaki KLR 650

                аз предпочитам джолито пред кавазакито щото сигорно е по паргава и не толкова тежичка
                KTM EXC 250 2т.1999г/BETA Tehno 250 Trial/KTM EXC 300 2006.

                Коментар


                • #23
                  Re: Kawasaki KLR 650

                  Въпроса е кое от двете би ти доставило по-голямо удоволствие
                  Само че, със сигурност Кавата ще ти излезе пъти по-евтино като поддръжка
                  Hristo Draganov
                  http://htftp.domainbg.com/HD/

                  И аз искам България чиста ! ! !

                  Коментар


                  • #24
                    Заслужава ли си квазаки клр 600?

                    искам да ви попитам заслужава ли си този мотор

                    Коментар


                    • #25
                      До: заслуйава ли си квазаки клр 600

                      Е колега едно заглавие с две правилни думи ли не написа?
                      Всеки мотор може да си заслужава, всичко зависи от състояние и цена.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Заслужава ли си квазаки клр 600?

                        Колега - допреди 2 години имах такова животно и впечатленията ми са, че това е относително здрав мотоциклет, който е доста по-тежък от съвременните си събратя.Много висок център на тежестта.
                        Като му свикнеш, обаче за не много хард изпълнения става, без да е отличник. След 140км/ч. става нестабилен.
                        Като често срещан проблем е декомпресора, без който на манивела е изключено да превъртиш двигателя. При мен скапа бендикс на стартера а паленето на манивела е крайно неприятно, въпреки, че пали от раз. Без да е на стойка, не може да риташ Износват се петите на разпределителните валове. Слаба задна спирачка. Кретенски здрави амортисьори и задно окачване. Никакви проблеми с електричество, скорости, съединител, горивна система.
                        Неприятен е реглажът на клапани, ако нямаш необходимите пулове.
                        Всеки КЛР гори по малко (или не съвсем) масло.
                        Друг неприятен момент е, че при едно изпускане почти сигурно откъртваш един от двата радиатора.
                        С други думи, тежък и сравнително неприятен за каране, ако не си свикнал, неудобен за дълъг път. Разходът по пътя е около 5/100. Не му липсва сила и се катери навсякъде с двама души.
                        Ако попаднеш на читав екземпляр и нямаш много спортни амбиции горе долу става.
                        На мен примерно повече ми харесваше като градски а не като горски мотор.
                        В гората карах RM 250
                        Последно редактирано от Scrapheap; 24-03-08, 19:29.
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • #27
                          До: Заслужава ли си квазаки клр 600?

                          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                          Колега - допреди 2 години имах такова животно и впечатленията ми са, че това е относително здрав мотоциклет, който е доста по-тежък от съвременните си събратя.Много висок център на тежестта.
                          Като му свикнеш, обаче за не много хард изпълнения става, без да е отличник. След 140км/ч. става нестабилен.
                          Като често срещан проблем е декомпресора, без който на манивела е изключено да превъртиш двигателя. При мен скапа бендикс на стартера а паленето на манивела е крайно неприятно, въпреки, че пали от раз. Без да е на стойка, не може да риташ Износват се петите на разпределителните валове. Слаба задна спирачка. Кретенски здрави амортисьори и задно окачване. Никакви проблеми с електричество, скорости, съединител, горивна система.
                          Неприятен е реглажът на клапани, ако нямаш необходимите пулове.
                          Всеки КЛР гори по малко (или не съвсем) масло.
                          Друг неприятен момент е, че при едно изпускане почти сигурно откъртваш един от двата радиатора.
                          С други думи, тежък и сравнително неприятен за каране, ако не си свикнал, неудобен за дълъг път. Разходът по пътя е около 5/100. Не му липсва сила и се катери навсякъде с двама души.
                          Ако попаднеш на читав екземпляр и нямаш много спортни амбиции горе долу става.
                          На мен примерно повече ми харесваше като градски а не като горски мотор.
                          В гората карах RM 250
                          Не е по тежък от неговите събратя от този тип мотори,но върви кат дизел.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Заслужава ли си квазаки клр 600?

                            Първоначално публикуван от asen_dp Преглед на мнение
                            Не е по тежък от неговите събратя от този тип мотори,но върви кат дизел.
                            Не знам защо, ама доминатора ми се струва по-лек. За вървежа - бил ми е достатъчен.
                            КЛР има и дизелов вариант Военен разбира се. А щом военните са го харесали значи наистина е здраво говедо.
                            Последно редактирано от Scrapheap; 24-03-08, 20:46.
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар


                            • #29
                              До: Kawasaki KLR 600

                              И аз от 1 седмица и няколко дена имам КЛР 600.Досега наблюденията са ми ,че не харчи много ,добро окачване,мощност има достатачно като килограми не е най-тежак , но не е и най-лек.Както колегата посoчи по горе пали лесно на манивела но от седнало положение е почти невазможно.Задната спирачка не е много добра както също каза колегата.Според мен е добар мотор за гора и не много за хард терени , но в дръги отношения е перфектен за мен поне

                              Коментар


                              • #30
                                До: Kawasaki KLR 600

                                Първоначално публикуван от ulkataa Преглед на мнение
                                И аз от 1 седмица и няколко дена имам КЛР 600.Досега наблюденията са ми ,че не харчи много ,добро окачване,мощност има достатачно като килограми не е най-тежак , но не е и най-лек.Както колегата посoчи по горе пали лесно на манивела но от седнало положение е почти невазможно.Задната спирачка не е много добра както също каза колегата.Според мен е добар мотор за гора и не много за хард терени , но в дръги отношения е перфектен за мен поне
                                Не е идеалният мотор, но лично аз го предпочитам примерно пред Тенере.
                                Удължих рамото на задната спирачка, и нещата се подобриха. Имай предвид, обаче че ако задното колело повлече при спиране с по-висока скорост, почти сигурно си долу... Вероятно затова са я направили лабава
                                Регулирай от време на време обтегнатостта на балансверигата, за да не износва колелата и да не трака. Това е здрава машина, което разбира се не означава да се кара с М10Д и и без антифриз
                                Ако е добре регулиран карбуратора е много рязък мотор. Определено не е за висока скорост. А в гората внимавай, защото е доста тежък и висок
                                След него всеки мотор ще ти е лесен за каране
                                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X