Обява

Свий
Няма добавени обяви.

142к.с от Toyota-за Китайския "Jeep"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: 142к.с от Toyota-за Китайския "Jeep"

    До кога ще ги разтягате тия краш-тестови локуми само не разбрах. Чуе ли се китайско - дежурния линк към ландуинда. То щото всяка джипка във форума отговаря на 2010 краш тест, да знаете
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #17
      До: 142к.с от Toyota-за Китайския "Jeep"

      Аз лично с голямо любопитство изгледах и двете клипчета и мисля,че китайците са направили хубав джип за в гората,а самата комбинация jeep с двигател на toyota си е направо мечта. Единственно съм учуден от големите ходове на окачването,може и от позицията на камерата да е,но ако реално са такива,няма да е много стабилен на странични наклони. Ако на това чудо като ново и цената му е 15-20 000 лева ,невиждам какво му трябва повече на човек,за да се кефи на хобито си.
      TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
      Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
      Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
      Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

      Коментар


      • #18
        До: 142к.с от Toyota-за Китайския "Jeep"

        Първоначално публикуван от Стефан ERA Преглед на мнение
        Аз лично с голямо любопитство изгледах и двете клипчета и мисля,че китайците са направили хубав джип за в гората,а самата комбинация jeep с двигател на toyota си е направо мечта. Единственно съм учуден от големите ходове на окачването,може и от позицията на камерата да е,но ако реално са такива,няма да е много стабилен на странични наклони. Ако на това чудо като ново и цената му е 15-20 000 лева ,невиждам какво му трябва повече на човек,за да се кефи на хобито си.
        Няма да е 15-20 000лв никога! Цената ще е такава, но в евро и за базовата версия. Когато си търсех кола миналата година мислех и за вариант с нов китайски джип. Разгледах какво се предлага при нас и се оказа, че са "евтини", но само и единствено базовата версия, която е 2х4 и с екстри колкото Дачия. И пак на цена, за която можеш да си вземеш "истински" джип на 2-3 години. Сега погледнах, 36 000лв с ДДС е била базовата версия преди година, става дума за това - http://www.hover4x4.hit.bg/
        Сега базовата е 25 000лв без ДДС и предвидливо не са изброили екстрите. Лукс версиите почват от 40 500лв, като 4х4 са от 45 000лв нагоре. Мисля, че всеки сам може да провери за 45 000лв какво може да се вземе, дори и чисто ново.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X