Обява

Свий
Няма добавени обяви.

До Язовир Стамболийски

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До Язовир Стамболийски

    а ето и няколко скромни снимки от неделното ни мини каране което също не мина без екшън







    а сега да разкажя и за екшана
    както са се досетили колегите от региона карахме около язовир стамболийски.преди да стигнем до него има много готина пътека по която имам чюството че никой не е минавал доста отдавна после стигаме до деренцето от което ще дам и 2а клипа които не са кой знае какво но все пак аз поне си направих кефа с атевето.от там карахме по брега понеже е единственото място с доста кал и тиня а аз иколегите а както всички вас много я обичаме,че то като се прибера чист все едно не съм излизал.та карам си аз по калта,газ газ газ и пак газ и в далекото гледам по брега въдици ама много и както съм се позасилил нан 4та поглеждам право напред и какво да видя ВЪДИЦИ.викам си не се знае колко са пари ще ги потрошя с мотора и нямат плащане.предна задна спирачки и направо лягам в калта.по меко падане и кошийско не съм правил в живота си.ставам и най напред гледам дали съм ги събрал или не.слава богу не съм.и се оказа че не били разпънати направио ме доядя че легнах че си изкривих и кормилото ПАК.а хората с въдиците ми пляскаха и ми викаха браво
    след това газ на обратно набихме се в една тяснотия която се оказа неподходяща за атевето и илчони го обръщал 2а пъти по таван
    аз се сетих че съм купил 2а билета за киното и се изтрелях по пътя.
    това е този кратък но пълен с емоции ден.
    http://www.vbox7.com/play:2da79135
    http://www.vbox7.com/play:809231de
    Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

  • #2
    До: Разходка до мазалат

    оо.. много добре,важното да си направиш шоуто,Драго къде е тая рекичка да отида да покарам в нея че в тая суша няма "подходящи" места за каране?

    Коментар


    • #3
      До: Разходка до мазалат

      като минеш от към страната на язовирската стена продължяваш само по пътя влизаш в лек макадамов път и на 200 300 метра на вътре я откриваш
      ама да знаеш по брега е по яко в дълбоката тиня стига да няма ВЪДИЦИИИИИИИ
      Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

      Коментар


      • #4
        До: Разходка до мазалат

        Драго предчуствам че сте правили каране оня ден а тука не е отразено мероприятието....така ли е??

        Коментар


        • #5
          До: Разходка до мазалат

          ми всъщност този път май има само 2е или 3и снимки и не си заслужяват
          скоро ще освежим темата както си мо е реда
          ако ни разрешат да караме до там де
          вече незнам къде може и неможе да се кара
          ако има някой който може да даде инфо за разрешените маршрути в нашия регион ще съм му благодарен
          Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

          Коментар


          • #6
            До: Разходка до мазалат

            Драго ето ти отговора , къде може да караш и къде не

            Първоначално публикуван от nankominkov Преглед на мнение
            Здравейте на всички !
            Проверката за която говорите е съвсем рутинна и това влиза в задълженията ни като паркови служители, тъй като проблема с нерегламентираното каране в парка придоби много сериозен характер! Предстоят много такива проверки по цялата територия на парка!
            Вярно е, че има съставени актове и протоколи!
            Лично аз с мои колеги бях на пътя за връх Ботев и съставих три констативни протокола за каране по път с пропускателен режим без издаден пропуск !/ ако някои членове на форума се хвалят с това , че имат само констативни протоколи трябва да им обясня, че след протокола може да последва акт!!! / . Наши колеги имаше и на другите два пътя - Табите - Русалиите и Смесите - Триглав, които са абсолютно забранени за движение на МПС!
            Ето пътищата по които можете да преминавате без проблем:
            Рибарица - х. Вежен
            Троян - Кърнаре
            с. Чифлик - х. Хайдушка песен
            Лъгът - х. Мазалат
            Видима - м. Мазането
            Тъжа - Табите - Острец с отсечката до х. Равна
            Хр.Даново - Дамлъ дере
            Както виждате не са малко законните възможностите за вашето хоби !
            Колкото до съоръженията по масива на връх Ботев, то те са правени по проект на Дирекция Национален парк "Централен Балкан" преди 5 години и в изграждането им взеха участие 20 човека от Калофер. Проекта е на стойност близо 80 000 лева !
            Що се отнася до въпросния пропуск за пътя до Ботев то той се издава на място за 5 минути, стига да имате уважителна причина да посетите върхът а не просто: „ да се разходим малко”
            Радвам се, че повечето от вас приемат сериозно проблема и задават въпроси по тази проблематика!
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • #7
              До: Разходка до мазалат

              Първоначално публикуван от dragorip Преглед на мнение
              ми всъщност този път май има само 2е или 3и снимки и не си заслужяват
              скоро ще освежим темата както си мо е реда
              ако ни разрешат да караме до там де
              вече незнам къде може и неможе да се кара
              ако има някой който може да даде инфо за разрешените маршрути в нашия регион ще съм му благодарен
              Драго имам информация къде може да се кара в балкана без проблеми :прохода на републиката ;шипченски проход; троян кърнаре;златишки проход; също става и на витиня за какво ни е балкана като от ден на ден асфалтовите ни пътища стават все повече и повече като писта за off road

              Коментар


              • #8
                До: Разходка до мазалат

                краси браво бе човек
                направо камък ми падна от сърцето като прочетох мазалат
                гоше за пътищата си прав много ама много
                а за идването ти до севлиево ще се наложи да го отложим тръгвам на почивка малко по рано от предвиденото.така че сори но времето е наше ще се отпуши и др възможност
                Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X