Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лада Нива в действие

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лада Нива в действие

    Драги колеги, предлагам тази тема предимно за "Нива в действие", без сравнения с други марки, освен коментари при описание на конкретни ситуации от офф-туризъм или състезания, където всички участници да имат възможност за реплика и мнение.
    Днес заранта още по тъмно ме налегна яка скука и направих няколко кръгчета на пресен сняг източно от града. Снегът беше малко (20-25 см), пресен и хубав, тук-таме навято до 1 м. Бях сам и нямам снимки, защото там спреш ли - няма тръгване. Голям кеф. Очаквам с нетърпение постинги с ваши преживявания и успехи с Лада-Нива (а и с други марки).
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

  • #2
    До: Лада Нива в действие

    С нова Лада Нива 1.7 имам МНОГО и все НЕЗАБРАВИМИ преживявания, които станаха причина да си купя автомобил. Някои от тях откровено граничеха с Кама Сутра и садо-мазо Например когато съвсем чисто новата кола посред зима ме за*** до кочинката на куките при тунела на АМ Тракия.
    Крайно време е производителите на това нещо да се изправят пред съда в Хага и притежанието му да е наказуемо (не, че не е наказание)
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • #3
      До: Лада Нива в действие

      Някой хора си харесваме садо-мазото Нива. То смисълът на оффроуда е нещо подобно - сами да си търсим трудностите . Дори често трудно стигаме до тях .После сами си преодоляваме трудностите и накрая се чувстваме отпочинали и доволни от направеното .
      Имам чувството , че Нива дава най-истински преживявания . Защото най-много зависи от водача и по-малко от техниката .
      Днес ходих по неутъпкани пътища. Сняг не повече от 30 см . Гуми ВлИ 5 .
      На неутъпкан сняг са добре гумите . Няма спиране .
      Попаднах обаче на ледена кора под снега и там повъртях задницата доста . На лед ВлИ 5 са слабички . Не знам само при мен ли е така ..... или и другите марки гуми са такива ?
      Иначе кефа на сняг е голям .......
      И темата е много добра . Поздравления , колега !
      Точно за зимните студени дни ......

      Коментар


      • #4
        До: Лада Нива в действие

        За съжаление не само при новите Ниви има проблеми с качеството и надеждността,а и при други марки-затова не бъди толкова нападателен.Но нека бъдем по темата и да не "разтягаме локуми" точно тук.Утре ще гледам да пусна малко свежи снимки.Честно казано заглавието на темата много ми допада и ще се постарая доколкото ми позволяват силите да подържам темата-Колеги надявам се и вие да сте на същото мнение и да пускате повече снимки...така ще е по-интересно за всички нас.Успех.

        Коментар


        • #5
          До: Лада Нива в действие

          Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
          Някой хора си харесваме садо-мазото Нива. То смисълът на оффроуда е нещо подобно - сами да си търсим трудностите . Дори често трудно стигаме до тях .После сами си преодоляваме трудностите и накрая се чувстваме отпочинали и доволни от направеното .
          Имам чувството , че Нива дава най-истински преживявания . Защото най-много зависи от водача и по-малко от техниката .
          Днес ходих по неутъпкани пътища. Сняг не повече от 30 см . Гуми ВлИ 5 .
          На неутъпкан сняг са добре гумите . Няма спиране .
          Попаднах обаче на ледена кора под снега и там повъртях задницата доста . На лед ВлИ 5 са слабички . Не знам само при мен ли е така ..... или и другите марки гуми са такива ?
          Иначе кефа на сняг е голям .......
          И темата е много добра . Поздравления , колега !
          Точно за зимните студени дни ......
          За други гуми не знам, но служебната е обурудвана с ВЛИ5 и мога да кажа, че на лед са много лабилни гумите.На чист асвалт се държат добре до 70-80км/ч(след тия километри е малко опасно.На кал са добре и на неутъпкан сняг са добри.

          Коментар


          • #6
            До: Лада Нива в действие

            Ето как изглежда хълм Боровец в Ямбол по време на топящия се сняг-разбира се и Нивата я има...леко в действие...
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #7
              До: Лада Нива в действие

              Нивата я имам от година и нещо. Взех я за смешни пари от един търг, но беше много, ама много изгнила. Стоя 6-7 месеца в гаража и я изкарах горе-долу нагласена. Сложих нови гуми и газова уредба и хукнах да се упражнявам по баирите, докато дойде хубавото време за мотора!
              Прикачени файлове
              "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
              А+
              LZ1DRZ

              Коментар


              • #8
                До: Лада Нива в действие

                http://vbox7.com/search/?completed=0...ff+road+Drujba
                Малко клипчета и от мен .

                Коментар


                • #9
                  До: Лада Нива в действие

                  Първоначално публикуван от Evgeni Enduro Преглед на мнение
                  Нивата я имам от година и нещо. Взех я за смешни пари от един търг, но беше много, ама много изгнила. Стоя 6-7 месеца в гаража и я изкарах горе-долу нагласена. Сложих нови гуми и газова уредба и хукнах да се упражнявам по баирите, докато дойде хубавото време за мотора!
                  Браво Гени добре си я оправил...трябва да дойдеш до Пасарел да я видиме...Цанко
                  Поздрави...
                  [B][COLOR=Red][SIZE=4]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/SIZE][/COLOR][/B]

                  Коментар


                  • #10
                    До: Лада Нива в действие

                    Абе колкал,колкал ама колегата киро им е разбил представите за офф-роад,лада нива и проходимост....айде колеги кажете нещо по въпроса сега.Евала кире за нивата която си направил.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Лада Нива в действие

                      Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
                      Абе колкал,колкал ама колегата киро им е разбил представите за офф-роад,лада нива и проходимост....айде колеги кажете нещо по въпроса сега.Евала кире за нивата която си направил.
                      Мерси.
                      Пожелавам на всички колеги да им вървят безпрепядствено НИВИТЕ.
                      http://www.youtube.com/watch?v=oVpTm_oE92k
                      http://www.youtube.com/watch?v=MDBF4chNp5A

                      Коментар


                      • #12
                        До: Лада Нива в действие

                        Ето и ние днес ходихме да наберем смрика за огньовете довечера и направихме малка разходка и някой тест ама снимки от тестовете по късно. И помеждо другото от Нивата с Впи-5 излязнаха повече на баира само две Газ-69 с тракторни гуми и с хубави двигатели.
                        Прикачени файлове
                        Това което обичам да правя или не се харесва на жена ми или е забранено със закон

                        Коментар


                        • #13
                          До: Лада Нива в действие

                          Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                          Драги колеги, предлагам тази тема предимно за "Нива в действие", без сравнения с други марки, освен коментари при описание на конкретни ситуации от офф-туризъм или състезания, където всички участници да имат възможност за реплика и мнение.
                          Днес заранта още по тъмно ме налегна яка скука и направих няколко кръгчета на пресен сняг източно от града. Снегът беше малко (20-25 см), пресен и хубав, тук-таме навято до 1 м. Бях сам и нямам снимки, защото там спреш ли - няма тръгване. Голям кеф. Очаквам с нетърпение постинги с ваши преживявания и успехи с Лада-Нива (а и с други марки).
                          20-25 см сняг са детска игра за Нивюхата,въпреки воя и трескането ги обичам тия машини. В крайна сметка е джип,който иска комфортна возия да си купи Фрийлендър...
                          Животът е харизан кон според мен...

                          Теди

                          Коментар


                          • #14
                            До: Лада Нива в действие

                            Ето и малко свежо фото от днес-тежкия и мазен чернозем в който се ръгнахме даде на моменти зор.Аз даже успях да хвърля и част от антифриза при борбата с едно стръмно и доволно разкаляно дере...
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • #15
                              До: Лада Нива в действие

                              При вас нямате ли сняг ?
                              Хубаво каляне .....
                              Как загря толкова ? Да не си скъсал ремъка ?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X