Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лада Нива в действие

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Лада Нива в действие

    Бреи само нива и мотор стигат до там явно не си снимал екстремните места !
    ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

    Коментар


    • От: Лада Нива в действие

      Първоначално публикуван от koko_s Преглед на мнение
      Бреи само нива и мотор стигат до там явно не си снимал екстремните места !
      Това е бъзик бе колега, естествено, че и Уазка може да се качи, не приемайте всичко буквално...Сега някоя много дълга и широка база може да се озори..
      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
      Honda Dominator 650
      088ЧЧ93979-->Борис
      0878956Ч38-->Борис

      Коментар


      • От: Лада Нива в действие

        Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
        Ето една малка разходка....Леки са снимките, защото изобщо не ми се снимаше, но в последствие поснимах малко..Доста западни джипове не си помислят да ходят там..."Язовири и Каскади" Белмекен само с нива или с мотор ходят до водохващането на "Ропалишка" Река.. Следва продължение Че не стигна паметта
        Страхотна ти е машината колега само на такива криви места да я караш вечно време.А за западни западни джипове не си и помисляй просто от това няма по-добро за теб. А може и след десет петнадесет години и на Уазка да подобриш возенето по тея екстреми.

        Коментар


        • От: Лада Нива в действие

          Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
          Страхотна ти е машината колега само на такива криви места да я караш вечно време.А за западни западни джипове не си и помисляй просто от това няма по-добро за теб. А може и след десет петнадесет години и на Уазка да подобриш возенето по тея екстреми.
          Че има има, но просто, всеки се радва на това, което има .. Че не е лош пътя, не е даже това е софт, ама аз не умея да ги определям, софтове, хардове и тем подобни...Просто има много "шикла" и драска боята...Пък всеки ужаващ джипа си (било то западен) няма да го навре да го драска.. Качвал съм се и на западен джип, карал съм и Мицубиши Шугун 2.8 дълга база..

          П.П Аз не поствам снимки във форума за да се хваля от къде съм минал и тем подобни, там където ми е трябвало, съм минавал..Доказала ми се е колата и си я оважавам...Поствам снимките зарди красотата, вярно снимал съм повече каманаците но има и някои красиви гледки Пък вие си правете изводи дали се хваля или не..
          Последно редактирано от Борис Хаджиценев (bob4oo); 07-08-11, 18:08.
          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
          Honda Dominator 650
          088ЧЧ93979-->Борис
          0878956Ч38-->Борис

          Коментар


          • От: Лада Нива в действие

            Освен скъпите СУВ-ове,кой човек си пази джипа от клонки,хм та нали за това са прави-да скачат из баирите.Борко,това което си снимал и говориш разни работи,кой можел и кой неможел.Та аз минавам всеки ден по такъв терен,да ходя да обиждам животните.Незнам каква муха ти е влязла в главата,но имах удоволвствието да покарам патрул и60.Ако има скала за определяне на качествата,давам на патрула 100+ а на лично мойто 4х4 превозно средство,средна степен по скаласа 1-2.Нито по возия,нито по проходимост-особено по такива терени дето ти си снимал можем да сравняваме машините.Както казал кълча я всеки ден по такива каменаци,но винаги съм на тръни да не се разпадне предницата или да падне задния диференциал,е пуст руски дрегел,вече 3та година зверска експлотация а сериозен ремонт не съм правил.Също да кажа,че едно по едно оригиналните руски части отпадат-колата бавно,но сигорно започва да става маде ин булгар.

            Коментар


            • От: Лада Нива в действие

              Росене ти не прочетее ли, че съм писал, че се бъзикам ????????????!Естествено, че минимално Уазка може да мине....Пък да не говорим за другите джипове(по сериозните)..Никъде не пиша, че е хард...То се и подразбира....Може другата седмица да дойда до добринище, та може и да ги видим там пътищата, по точно до безбог.. Росене, БМВ Х5(айде да не е Х6) дали е направено за гората??Или за кафето...-Според мен чисто за кафето..Ама много взехме, че се отклонихме от темата...
              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
              Honda Dominator 650
              088ЧЧ93979-->Борис
              0878956Ч38-->Борис

              Коментар


              • От: Лада Нива в действие

                В момента до хижа безбог,освен с лифтовата линия с друго не може да се стигне,е и пеш де.Точно над месноста "Междинна" и "Безбожка тумба" имаше масивен ветровал,който е затворил единствения път към хижата.НП Пирин още чакат решение от София за станалото.

                Коментар


                • От: Лада Нива в действие

                  Айде сега пък BMW-то не ставало, ако му сложиш едни тесни и агресивни гуми дали няма да става?
                  Land Rover Discovery II 3,9 V8
                  Лада Нива 21214 1,7i

                  Коментар


                  • От: Лада Нива в действие

                    Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                    Росене ти не прочетее ли, че съм писал, че се бъзикам ????????????!Естествено, че минимално Уазка може да мине....Пък да не говорим за другите джипове(по сериозните)..Никъде не пиша, че е хард...То се и подразбира....Може другата седмица да дойда до добринище, та може и да ги видим там пътищата, по точно до безбог.. Росене, БМВ Х5(айде да не е Х6) дали е направено за гората??Или за кафето...-Според мен чисто за кафето..Ама много взехме, че се отклонихме от темата...
                    Да не се излагаме нашия раздел......... БМВ става за всичко. И х5 и х6 са си джипове отвсякъде.
                    Има тема за БМВ Х6 - поразгледай я .
                    Друг е въпроса, че са скъпи и никой няма да ги хвърли в калта, в коловозите или между дърветата.
                    Ето - поразгледайте :http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=57979&highlight=%F2%E5%F1%F2%EE%E2%E5
                    В
                    тази тема ще прочетете мненията на мнооого "специалисти" в офроуда. И те смятат, че БМВ не става.....
                    Прегледайте и темата и мненията на "знаещите" . И резултата.
                    Успех !
                    Последно редактирано от bgbul; 10-08-11, 08:23.

                    Коментар


                    • От: Лада Нива в действие

                      Ето снимки от Емине Ком 2011 А като разбера къде да си кача снимките за да мога да ги побликувам ще пусна още.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • От: Лада Нива в действие

                        Разходка в Исландия с LADA 4X4M
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6010648353_25dc758600_o.jpg
Прегледи:1
Размер:147.8 КБ
ID:5296063

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6011196082_8b23b7faf5_o.jpg
Прегледи:1
Размер:122.1 КБ
ID:5296059Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6011205630_05f400416f_o.jpg
Прегледи:1
Размер:177.0 КБ
ID:5296060Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6011197460_6c0c4d6267_o.jpg
Прегледи:1
Размер:133.7 КБ
ID:5296061Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6010655477655665767.jpg
Прегледи:1
Размер:102.4 КБ
ID:5296062

                        Коментар


                        • От: Лада Нива в действие



                          LRClub-a дан се впрегнат сеа.Тва си е само едно видео,и добре че въжето е ластично.
                          Количеството разум на планетата е постоянна величина,а населението непрекъснато се увеличава.

                          Коментар


                          • От: Лада Нива в действие

                            Да посъживим малко темата с няколко пресни снимки от днешната разходка:
























                            Коментар


                            • От: Лада Нива в действие

                              идиот със нива
                              http://www.youtube.com/watch?v=-Gq2M62c0vw

                              или по точно много лоша реклама

                              Коментар


                              • От: Лада Нива в действие

                                Колега, това клипче е пускано поне 20 пъти във форума. И вярно нескопосан опит за реклама, от километри си личи, че не е истинско... Страничните огледала на Нивата са различни модели при тръгването и при слизането.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X