Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лада Нива в действие

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Лада Нива в действие

    Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
    Това се казва правилна експлотация,поздравления колега за снимките-как се справи нивата.Виждам,че доста си я "юркаш" нивата по такива терени,как си с ремонтите.Аз карам по същите терени за сега не съм пипал нищо,хем не съм с ласа и колата вижда повечко зор.Поздрави колега.
    Между другото никога не бях карал по танков път.Усещането е невероятно-коловозите през по-голямата част са с дълбочина над 40см.Добре,че следата на Нивата е значително по-тясна и няма как колата да попадне в коловоза с 4-те колела.Имаше и доста опасни странични наклони и огромни ями.Жалко,че нямахме постоянен фотограф за да снима постоянно.Това от снимките е съвсем малка част от преживяното.

    Коментар


    • От: Лада Нива в действие

      Част от маршрута май ми е познат или бъркам?

      Коментар


      • От: Лада Нива в действие

        Първоначално публикуван от Петър Митрев Преглед на мнение
        Част от маршрута май ми е познат или бъркам?
        Не бъркаш Петьо-следобед минахме и по пътя,който атакувахме заедно.

        Коментар


        • От: Лада Нива в действие

          Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
          Днес пробвах възможностите на Нивата по пътя на танковете край полигона "Ново село".Имаше наистина невероятни ями и коловози.Следобед пообиколих и Сливенския Балкан.Пускам част от фотото...по темата разбира се:
          Хубаво заглавие на тема..... точно по предназначение. Добре сте си поиграли . Поздравления!
          Относно чупенето ......
          Чупенето на Нивата е обратно пропорционално на опита и уменията на водача. Така, че - всеки сам да преценява колко се чупи една кола.
          Това важи и за другите марки естествено.

          Коментар


          • От: Лада Нива в действие

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07787.jpg
Прегледи:1
Размер:90.4 КБ
ID:5205780
            и аз да се включа по темата въпреки, че моето предназначение и използване на нивата е малко по различно от това на повечета колеги.


            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07789.jpg
Прегледи:1
Размер:152.5 КБ
ID:5205779Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07786.jpg
Прегледи:2
Размер:161.7 КБ
ID:5205778
            Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
            Dacia Duster 4WD

            Коментар


            • От: Лада Нива в действие

              Виждам,че и ти ползваш нивата по предназначение.Един съвет от мен,махни си ролбара,защото няма да остане нищо от него при продължително каране извън пътя.Имах и аз такава лачения отпред,но един ден я прибрах свита буквално на "8"-ето че отидоха на вятара Х пари.По-добре я свали сега,защото в последствие ще съжаляваш.Поздрави

              Коментар


              • От: Лада Нива в действие

                Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
                Виждам,че и ти ползваш нивата по предназначение.Един съвет от мен,махни си ролбара,защото няма да остане нищо от него при продължително каране извън пътя.Имах и аз такава лачения отпред,но един ден я прибрах свита буквално на "8"-ето че отидоха на вятара Х пари.По-добре я свали сега,защото в последствие ще съжаляваш.Поздрави
                100% ВЯРНО.Това нещо само намаля проходимостта на машината при преминаване на остър фронтален наклон.

                Коментар


                • От: Лада Нива в действие

                  Засега не ми пречи, ако реши да пада да пада.
                  Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
                  Dacia Duster 4WD

                  Коментар


                  • От: Лада Нива в действие

                    Първоначално публикуван от stankovich Преглед на мнение
                    Засега не ми пречи, ако реши да пада да пада.
                    Естествения тунинг сваля всички излишни работи по джипките.

                    Коментар


                    • От: Лада Нива в действие

                      Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                      100% ВЯРНО.Това нещо само намаля проходимостта на машината при преминаване на остър фронтален наклон.
                      Закача понякога при премиване през стръмни дерета, но пази поне предницата при каране през шубраци. Без нея на предишната ми Нива дори предният ръб на капака беше остърган до ламарината.
                      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                      Коментар


                      • От: Лада Нива в действие

                        Не ги слушай - грилбара си е много хубаво нещо. Най-малкото ти пази фаровете от клони, а те със сигурност ти трябват

                        Коментар


                        • От: Лада Нива в действие

                          Аз до сега поражения по фаровете нямам, а като гледам и колегата как се е засилил по горите да кара...

                          Коментар


                          • От: Лада Нива в действие

                            С нивата ходя на лов и за риба не ходя да я чупя и гледам общо взето да я пазя (поддържам), а това чудо отпред (грилбар, ролбар, кенгурятник и т.н.) мисля че е от полза.
                            Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
                            Dacia Duster 4WD

                            Коментар


                            • От: Лада Нива в действие

                              Тука стана голямо спамене.Аз спирам.Просто ще кажа, че всеки си преценява според това как кара и дали му харесва.На мен не ми харесва този ролбар, а и ще го счупя та затова нямам.За колегата е обратно...

                              Коментар


                              • От: Лада Нива в действие

                                Ако наистина можеш да счупиш грилбара, то със сигурност отдавна си щял да си изпотрошиш фаровете и решетката. Така, че първо покарай с грилбар, а после давай заключения за здравината му.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X