Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с къси светлини

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с къси светлини

    Здравейте колеги,доста рових по форума но такъв като моя проблем невидех-става въпрос за късите светлини па Паджеро II,93 год.-2.5 TDI-къса база-преди около 5 дни паля сутринта и установявам че нямам къси-учудих се щото дългите си работеха.Вдигнах капака и проверих бушоните един по един-всичките ок-извадих едно по едно релетата и те ок-почукнах после на цяло кутията няма къси.Така изкарах деня на следващия обаче си паля сутринта и има къси-вчера за беда пак изчезнаха-незнам от къде да тръгна-моля помогнете!!!

  • #2
    До: Проблем с къси светлини

    Може да е и най - тъпото... Може да се окаже лосчето с което ги пускаш. Развърти го 1-2 пъти и го натегни малко(внимавай само да не го счупиш). Освен това имаш бушони и в краката над педалите. Огледай ги и тях. Извади този за късите и с нож или отверка му зачисти малко крачетата да не се окаже, че не прави контакт.
    Успех!
    GSM: 0898 554713
    Уебсайт: BULEXTREME.com

    Коментар


    • #3
      До: Проблем с къси светлини

      Самите куплунги на крушките гледа ли?
      А може и в лостчето за включване да има проблем.

      Въоръжи се с един контактен спрей и карай поред. Ако в колата се пуши, има по-голяма вероятност да са зацапани контактите по лостчето.
      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

      Коментар


      • #4
        До: Проблем с къси светлини

        При мен изчезваха от самия куплунг към крушките. Постегнах малко кабелните обувки и се оправи за сега. Купил съм си нови куплунзи, ама ме мързи да ги сменям сега.
        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

        Коментар


        • #5
          До: Проблем с къси светлини

          Оказа се ,че цялата работа излезе от някакво реле за халогените.
          Халогените на моята джипка имали къси и дълги светлини и от там като се почне......неможах да го разбера майстора ама сменихме релето и работата заспа!
          Благодаря на всички за съветите!!!

          Коментар


          • #6
            До: Проблем с къси светлини

            Първоначално публикуван от MimoLinori Преглед на мнение
            Оказа се ,че цялата работа излезе от някакво реле за халогените.
            Халогените на моята джипка имали къси и дълги светлини и от там като се почне......неможах да го разбера майстора ама сменихме релето и работата заспа!
            Благодаря на всички за съветите!!!
            Важното е че проблема е решен и други колеги могат да се възползват от инфото.Защото аз имах подобен проблем , но се оказа че при работа се нагрява пластината дето държи бушона и примигва от време навреме.Стегнах обувката зад бушона и сага всичко е ОК.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X