Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Част от житието на един боец-ГАЗ69

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Част от житието на един боец-ГАЗ69

    Колега,сложи този шпер в предния мост и една заварка на задния и ще видиш какъв танк става.

    Коментар


    • От: Част от житието на един боец-ГАЗ69

      Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
      За първи път чувам някой да се оплаква, че блокажа му работи хубаво, та чак и моста да отвори да види, каква е тази нередност Обикновено е обратното...
      Ами отворих го най-вече заради дребните стружки дето излязоха.Не смятам,че блокажа работи коректно,при голяма завиване на асввалт и циментови настилки едното колело чертае видима следа придружено със силно прещракване(мога да кажа,че почти не разблокирва или поне аз не го усещам).На черен път при маневри пак оставя следи само,че по не се усеща,просто по лесно превърта колелото!
      ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

      Коментар


      • От: Част от житието на един боец-ГАЗ69

        Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
        Колега,сложи този шпер в предния мост и една заварка на задния и ще видиш какъв танк става.
        Ами Румка кво да ти кажа ,мислех даже да махна блокажа ако се беше счупил нещо.Не ми се занимава с заварки и т.н.Истината е с принудителни блокажи,ти да му кажеш кога да блокира.По-натам ще се мисли за тази скъпа благинка.
        ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

        Коментар


        • От: Част от житието на един боец-ГАЗ69

          Първоначално публикуван от steev69.bg Преглед на мнение
          Ами Румка кво да ти кажа ,мислех даже да махна блокажа ако се беше счупил нещо.Не ми се занимава с заварки и т.н.Истината е с принудителни блокажи,ти да му кажеш кога да блокира.По-натам ще се мисли за тази скъпа благинка.
          Има ли такива блокажи за нашите коли, или трябва да се преправя ?
          Газ 69 2.4i
          Густо майна, пътят свърши !!!
          GSM: О895 7О6О59

          Коментар


          • От: Част от житието на един боец-ГАЗ69

            Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
            Колега,сложи този шпер в предния мост и една заварка на задния и ще видиш какъв танк става.
            Ако сложи толкова лесно включващ се блокаж отпред, ще се затрудни много управлението в завой. Според мен не е подходящо. Въпросът е дали работи коректно, или не?
            0886 854 174

            Коментар


            • От: Част от житието на един боец-ГАЗ69

              Когато имаш път към Самоков,обади се да видиш и ще говори ме после.Те много хора казваха че е невъзможно да се направи мотор от 402,със зилови ризи и 100мм.бутала но се оказа възможно.

              Коментар


              • От: Част от житието на един боец-ГАЗ69

                Първоначално публикуван от steev69.bg Преглед на мнение
                Ами отворих го най-вече заради дребните стружки дето излязоха.Не смятам,че блокажа работи коректно,при голяма завиване на асввалт и циментови настилки едното колело чертае видима следа придружено със силно прещракване(мога да кажа,че почти не разблокирва или поне аз не го усещам).На черен път при маневри пак оставя следи само,че по не се усеща,просто по лесно превърта колелото!
                Това при изключен блокаж ли? Имах Мерцедес с блокаж и изрично ми казаха, че при включен блокаж не е желателно да се завива за БТР ските не знам да ли е така.

                Коментар


                • От: Част от житието на един боец-ГАЗ69

                  Първоначално публикуван от Агоп Серопян (аниматора) Преглед на мнение
                  Има ли такива блокажи за нашите коли, или трябва да се преправя ?
                  В Русия има принудителни блокажи,но докато доидат до тук струват колкото една УАЗ-ка.Това трябва да е за нашите коли-
                  http://bloksport.ru/index.php/khanter/gzsu-1-20-detail



                  Първоначално публикуван от asen3 Преглед на мнение
                  Това при изключен блокаж ли? Имах Мерцедес с блокаж и изрично ми казаха, че при включен блокаж не е желателно да се завива за БТР ските не знам да ли е така.
                  БТР-ския блокаж е самоблокиращ,тоест сам решава кога да се блокира.
                  ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X