Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шофьорски курс

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Шофьорски курс

    Първоначално публикуван от bg2001 Преглед на мнение
    Иначе ако някой знае къде в София има полигони или полигоноподобни места за обучение на "прохождащи" шофьори нека каже.
    До сградата на ДАИ на ул. Бесарабия, близо до Холдинг Пътища. Като пътуваш по бул. Владимир Вазов в посока Ботевград, ти се пада отляво, ниско долу преди моста над жп линията след стадион Герена.
    Между другото - става и за дрифт, ако няма други Ямболски автомобили...

    Коментар


    • #17
      От: До: Шофьорски курс

      Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
      ....
      Стефанов е правилния човек там (с полицейска астра металик). Направи ми впечатление, че за три урока успя да обясни всички основни принципи на шофирането. Уравновесен, спокоен и интелигентен....
      И аз съм пред трудния избор на инструктор за съпругата ми.
      За този Стефанов ли става на въпрос: http://www.zelena.info/_shared/popup...n_stefanov.jpg ?
      Honda Africa Twin RD07 '95

      Коментар


      • #18
        От: Шофьорски курс

        За района на Хладилника горещо препоръчвам Ивайло 0888 811746. Има над 80% успеваемост от първи път. Не допуска до изпит, ако не си готов. Спокоен е и не кряка, а обяснява. Още от преди преврата е в занаята.

        Коментар


        • #19
          От: До: Шофьорски курс

          Първоначално публикуван от kiketo Преглед на мнение
          И аз съм пред трудния избор на инструктор за съпругата ми.
          За този Стефанов ли става на въпрос: http://www.zelena.info/_shared/popup...n_stefanov.jpg ?
          Да !
          Александър

          Коментар


          • #20
            От: Шофьорски курс

            В крайна сметка жена ми се записа при Боян Блажев-0899 566-412.
            Намерихме много добри отзиви за него във форума на рено.
            Първия и ден беше в обяснения за устройството на автомобила, кое как работи и за какво служи и т.н. определено имаше нужда от това.
            Днес ще и е първото курмуване (след 14:00 внимавайте в района на Слатина
            Теорията я кара в нечий офис на Черни връх.
            Първите впечетления са за много спокоен и внимателен инструктор, и голям + е че ще я взима и оставя там където и е удобно било то работа или вкъщи, в удобно за нея време ...

            Като свърши с курса ще ви кажа резултата и крайното ни мнение.
            Honda Africa Twin RD07 '95

            Коментар


            • #21
              От: Шофьорски курс

              Първоначално публикуван от kiketo Преглед на мнение
              В крайна сметка жена ми се записа при Боян Блажев-0899 566-412.
              Намерихме много добри отзиви за него във форума на рено.
              Първия и ден беше в обяснения за устройството на автомобила, кое как работи и за какво служи и т.н. определено имаше нужда от това.
              Днес ще и е първото курмуване (след 14:00 внимавайте в района на Слатина
              Теорията я кара в нечий офис на Черни връх.
              Първите впечетления са за много спокоен и внимателен инструктор, и голям + е че ще я взима и оставя там където и е удобно било то работа или вкъщи, в удобно за нея време ...

              Като свърши с курса ще ви кажа резултата и крайното ни мнение.

              Здравей!
              Аз мисля да се запиша на курс и също прочетох добри отзиви за този инструктор!Какво е вашето мнение на този етап?Доволнили сте?Предварително благодаря!

              Коментар


              • #22
                От: Шофьорски курс

                Малко се забави курса по наша вина, дъщеря ни боледува дълго време и жена ми е успяла да отиде само на 3-4 курмувания. Но все още сме доволни от инструктора така, че действай спокойно.
                Honda Africa Twin RD07 '95

                Коментар


                • #23
                  От: Шофьорски курс

                  Първоначално публикуван от kiketo Преглед на мнение
                  Малко се забави курса по наша вина, дъщеря ни боледува дълго време и жена ми е успяла да отиде само на 3-4 курмувания. Но все още сме доволни от инструктора така, че действай спокойно.
                  Привет,
                  Моля да споделите впечатления от курса и от Боян Блажев. Жена ви завърши ли го вече и мина ли изпита? Аз карамв момента курс при него и на моменто съм раздвоена, не съм сигурна дали това е инструкторът.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Шофьорски курс

                    Жена ми го мина курса, но понеже тя си има украинска книжка, с която ще си издаде БГ книжка та няма да ходи на изпит.
                    Като цяло мисля, че свърши работа курса, вече се пуска да кара из града, все още с мен като навигатор, но скоро сама ще кара.
                    С Боян и беше удобно защото сама си определяше графика за курмуване- кога, къде и с оглед на това че ходи на работа беше много удобно.
                    Случвало се е да стават и обърквации- разбрали са се за вторник за 10:00, тя го чака, звъни му в 10:15 и Боян казва - Ама ние нали се разбрахме за сряда от 11:00 Е същото е било и в обратната посока, жена ми забрави че има курмуване ...
                    Паркирането не са го упражнявали особено, но аз не познавам млад шофьор който знае да паркира ...

                    В общи линии като познавам жена ми и предишните и възможностите да кара - Боян е свършил работата си.
                    Honda Africa Twin RD07 '95

                    Коментар


                    • #25
                      От: Шофьорски курс

                      kiketo, благодаря за инфото. Дано на края на курса да съм доволна. Аз допреди курса не се бях качвала на кола откъм страната на шофьора и идея си нямах за какво иде реч. Може би ми се иска по-бързо да усвоявам нещата и оттам идва и несигурността ми към инструктора. Аз откъм организационна гледна точка нямам забележки.

                      Благодаря още веднъж за отговора.

                      Коментар


                      • #26
                        От: До: Шофьорски курс

                        Първоначално публикуван от fuoco Преглед на мнение
                        Още един инструктор от Зелена вълна, който не препоръчвам - (тодор??) мацовски.
                        Защо не го препоръчваш? Важно ми е да знам, защото се записах при него.

                        Коментар


                        • #27
                          От: До: Шофьорски курс

                          Ако някой иска добра автошкола и му е удобно до метрото - аз препоръчвам Ел Ди Ес Груп. Карах курсове при тях преди няколко месеца и се държаха много на ниво - карахме редовно (2-3 пъти седмично), обикаляхме района, където изпитват, платих на 2 вноски, вместо наведнъж. И инструкторът не викаше, даже ябълки ме черпеше от време на време като си взима.

                          Така че ако на някого му е удобно с метро или покрай Христо Ботев - много добра школа.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Шофьорски курс

                            Колеги, препоръчайте към днешна дата курс за категория В и инструктор.
                            Nissan Pathfinder 4.0L

                            Коментар


                            • #29
                              От: Шофьорски курс

                              Първоначално публикуван от EWGENI AWRAMOW Преглед на мнение
                              Колеги, препоръчайте към днешна дата курс за категория В и инструктор.
                              0888 81 17 46 Ивайло.
                              Поздрави го от мен.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Шофьорски курс

                                Карло Янев, хотел Плиска
                                +359889901343
                                +359878901343
                                С "Фармахим" - непобедим
                                Дизел - само дънки!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X