Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВАЗ 2131 /изключване на двойното/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Хора какво правите бе. Аз само едно невинно въпросче зададох а вие механикам, динамика, статика, движение на течности и газове... ужас.
    Great Wall Steed 6.

    Коментар


    • #32
      Василев,механиката е дял от физиката,което не е физика е математика,остава много малко философия и другото е божа работа.Но от мен да знаеш,че механиката твърдо е дял от физиката,както и Теория на относителноста.

      Коментар


      • #33
        Стефан е прав,кинематиката се учеше по Теория на машините и механизмите.При тато в завода за дизели във Варна едни гении бяха направили на един рейс с ДВГ с 5 звенен коляно мотовилков механизъм.Хитра идея но не живя много/ВАМО не му докараха ресурса/Той и Ванкела няма голям ресурс,ама МАЗДА го докараха.Динамиката по Теория на удара/най тъмната наука/Механика на флуидите си е зор,а който от термодинамиката осъществи термодинамичният цикъл на Карно,ще е на крачка от перпетум мобиле,нобелова награда и орден Червено знаме на труда.По едно съм категоричен-МЕХАНИКАТА е голям,ама много голям дял от физиката.Даже СЪПРОМАТА/съпротивление на материалите/е малък дял от механиката.А като наравиш една НИВА -4x2 вече съпромата си е сериозна работа /което си е един малък дял от физиката,респ.механиката/Тя и 4x4 не че е нещо кой знае какво ама това е тема на друг разговор.

        Коментар


        • #34
          Физиката в автомобила единственото нещо в което няма чак толкова физика е човека с неговото мислене.Защото опоен с бира,ракия и други опияти прави каквото си реши а пък ако е трезвеник прави сичко с даден джип в зависимуст колко е луд!Гледам и се чудя как сички момчета на мойте години а те са около 18 гледат да си купят любимите на СТЕФАН голфове и как ги правят да издават звук на преминаващ влак и с тях се дуят по улиците и гледат да згазят някое друго дете!Същото нещо спорет мен е да си купиш Лада Нива и да гледаш да я направиш 4х2!Това за мен лично е голяма глупост!Щом в завода са го направили на постоянно 4х4 трябва да си остане такова!
          Някой би казал при другите лади как не се чупи!Ама това си е друга лада!Не е лада 7 не е Жигула а караш Лада Нива!Такаче си я карай на 4х4!
          https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

          Коментар


          • #35
            Кое е то дето не им се чупи на другите Лади.Една Лада взета от магазина/каквато и да е/си е какъвто и да е друг автомобил на 200 хил.км.Поне толкова е амортизирана като чисто нова.Петъчните са със стотина хил. повече.Ако разполагаш с ресурс/паричен/ за тоя глист 2131 погледни в mobile.bg.Препоръчвам ти японче,по възможност Toyota,но даже и една Frontera ще ти е по вярна,за разлика от 2131,която ще те изненадва неприятно ден през ден.

            Коментар


            • #36
              Първоначално публикуван от ivan ivanov
              Кое е то дето не им се чупи на другите Лади.Една Лада взета от магазина/каквато и да е/си е какъвто и да е друг автомобил на 200 хил.км.Поне толкова е амортизирана като чисто нова.Петъчните са със стотина хил. повече..
              Карам Лада 2105 89г. от доста време и сам много доволен, много по-надеждна е от доста западни автомобили. Никога няма да я продам
              [url]http://ftp.domainbg.com/rocko/[/url]

              Коментар


              • #37
                А към 2029г. пак с нея ли ще джиткаш?

                Коментар


                • #38
                  Надявам се, ще бъде интересно. И в САЩ могат да се срещнат доста стари автомобили по улиците
                  [url]http://ftp.domainbg.com/rocko/[/url]

                  Коментар


                  • #39
                    Струва ми се,че си бил там и си абсолютно прав,ама има много Toyota и Honda.А пък стари коли не се срещат единствено в Стара Европа/бялата и част/.Америка си е Америка,приятелю млад,който не вярва да оди там да го види,па кой не ще да си лафи празни приказки от 1002 нощи.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X