Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВАЗ 2131 /изключване на двойното/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ВАЗ 2131 /изключване на двойното/

    Някои знае ли дали на ВАЗ2131 може да се изключва двоиното и въобще
    някакви отзиви за него ако може.
    Great Wall Steed 6.

  • #2
    Нивата е фултайм, винаги се въртят и двата моста. Има блокировка на междуосовия диференциал.
    Какви отзиви ти трябват? Нива ...

    Коментар


    • #3
      При това дъъъълга

      Коментар


      • #4
        Благодаря за информацията господа. На външен вид ме кефи но... май не става.
        Great Wall Steed 6.

        Коментар


        • #5
          естетвено 4е може на пазара има 4асти за направата на 4х2 виж к упува продава

          Коментар


          • #6
            Василев видях за комплекта зъбни колела но някои казват че задния мост ще се натоварва повече и бързо ще сдаде багажа.
            Great Wall Steed 6.

            Коментар


            • #7
              а според теб жигулата как издьржа обикновено нивата е проблемна в предния диференциал така че реши ти предполагам си видял всичко по темата

              Коментар


              • #8
                за нивата

                Всъщност 2123 е Шевролет Нива и е full time 4X4 наистина от няколко месеца по поръчка фабрично се предлага и с възможност за превключвание на 4х2 като не се отразявя на цената особено май, ама автомобилът си е достатъчно икономичен -8 извън и 10-11 в града . че да се пести още примерно един литър само със заден мост май не си струва определено нямя да гори кат ТИКО нали затова си купуваме жипки че да караме 4Х4 иначе автомобила е ОК малка част от чаркалаците пасват от старата нива другата от опел или деу ам това е ак имаш нешо конкретно питай моята е вече на 20 000 км
                [img]http://www.danasoft.com/sig/tornadohorn.jpg[/img]

                Use the force young jedi ка'т затънеш в кал до ушите

                Коментар


                • #9
                  Не съм специалист по колите и затова питам. Обмислям варианта да си взема 2131 и да я ползвам и като семеина кола. Обаче така ще има много каране и по асфалт и ако меже да става 4/2 мисля че ще е по-добре. Василев благодаря за информацията братче tornadohorn говоря за 2131
                  Great Wall Steed 6.

                  Коментар


                  • #10
                    щом ще караш и на асфалт сложи летни гуми

                    Коментар


                    • #11
                      Значи казваш ако си взема да я правя 4x2 задължително
                      Great Wall Steed 6.

                      Коментар


                      • #12
                        j_petrov - Ако искаш може и задния мост да махнеш !!!
                        Тогава хич няма да гори, даже няма и да върви

                        Само едно не мога да разбера ????? Защо си разваляте колите бре ХОРА ??
                        За 1 литър бензин ли става въпрос ???
                        Ще си купиш нова кола .... тоест имаш някакви средства, а 1,60 лв. на 100 км. са ти проблем, а колко километра ще изминаваш с нея на година 20,50 или 100 хиляди ??

                        Ааа да не забравиш да и сложиш и ГАЗ - ГОЛЕМА ЕВТИНИЯ !
                        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                        Коментар


                        • #13
                          Хм. Това ми се струва необмислен, в смисъл недостатъчно дълбок тунинг. Ако махнеш вратите, това са сигуро към 50 кила, това-онова, ама олеква. Покрива сигурно е 100 кила - долу! Ако махнеш и челното стъкло не може да не намалее челното съпротивление, намалява и разхода.
                          Тука случая май не е такъв, ама сини габарити, пърдялка на ауспуха, червени калобрани Спарко, и през 100 километра трябва да спираш да отливаш бензин да не прелива от резервоара, е това вече е приличен разход.
                          Дето рекъл един катаджия като видял че и коланите са си сложили, Ей, за десет кинта и ще се обесите бе!

                          Коментар


                          • #14
                            О.к. момчета значи ако си я купя да я карам както си е.Не съм карал пълноприводна кола и затова питам.Не се сърдете просто не знам. А ако се махне само предното стъкло мисля че челното съпротивление ще се увеличи, изатова ще е по-добре да се махне и задното.
                            Great Wall Steed 6.

                            Коментар


                            • #15
                              да бе то ако ви кажа 4е продавам и блокажи за нива и тях ште оплюете за какво са ви и блокажи те без друго са 450 долара.то вьобште нивата няма и шаси къв джип е тогава 4иста жигула с два моста само дето тресе

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X