Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем със нуви 255. Бг - заключена карта

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем със нуви 255. Бг - заключена карта

    привет колеги,каде ли не четох и писах за моя проблем-след ъпдайтване на новта карта OFRM Geotrade v5.11 нувито ми исписва на екрана за заключени карти.но като влаза във менюту се вижда че има сити картата а офроуда я няма.като се рових във форума разбрах че май съм истрил по погрешка някаква базова карта и затова не излиза офроуд картата.моля ви помогнете, за да си подкарам пак нувито,има ли възможност от някаде да се истегли тая базова карта?

  • #2
    До: Проблем със нуви 255. Бг - заключена карта

    В уреда в папка Garmin трябва да имаш файл с разширение .UNL. Неговото име най-вероятно е GMAPSUPP ( целия надпис е GMAPSUPP.UNL). Ако има такъв файл , то картата OFRM трябва да е с име GMAPSUPP.img и да лежи до предния файл. Ако нямаш такъв файл , значи си изтрил отключващия файл GMAPSUPP.UNL.
    В този случай трябва да се свържеш с подръжката на посочения в книжката е-мейл.

    Коментар


    • #3
      До: Проблем със нуви 255. Бг - заключена карта

      Първоначално публикуван от spens_82 Преглед на мнение
      привет колеги,каде ли не четох и писах за моя проблем-след ъпдайтване на новта карта OFRM Geotrade v5.11 нувито ми исписва на екрана за заключени карти.но като влаза във менюту се вижда че има сити картата а офроуда я няма.като се рових във форума разбрах че май съм истрил по погрешка някаква базова карта и затова не излиза офроуд картата.моля ви помогнете, за да си подкарам пак нувито,има ли възможност от някаде да се истегли тая базова карта?
      Обърни се към е-мейла за съпорт, и ще ви ти изпратят наново ключа ако си ги изтрил погрешка.

      Коментар


      • #4
        До: Проблем със нуви 255. Бг - заключена карта

        във нувити съм истрил всички файлове като се рових намерих във кутията и книжките следните адреси: http://www.getrade.bg, office (ат) geotrade.bg, karta (ат) offroad-bulgaria.com кои от всичките адреси и емайли?пълна мъгла е за мен няма ли някой линк от който да си истегля там каквото е нужно за нувито за да ми тръгне.примерно ако има линк за теглене на базовата карта,и аз я истегля и я сложа във нувито,после от получения емайл изтегля ъпдейта на новата оффроуд карта и нея я сложа във нувито така няма ли да тръгне или съм във грешка?
        Последно редактирано от sabin; 07-02-10, 12:13.

        Коментар


        • #5
          До: Проблем със нуви 255. Бг - заключена карта

          на този ли емайлffice ( ат ) geotrade.bg и какво точно трябва да пиша че да не объркам още повече нещата,ако може дами напишете буквално какво да им пратя че май вече оплетох конците
          Последно редактирано от sabin; 07-02-10, 12:13.

          Коментар


          • #6
            До: Проблем със нуви 255. Бг - заключена карта

            Първоначално публикуван от spens_82 Преглед на мнение
            на този ли емайл: office ( ат ) geotrade.bg и какво точно трябва да пиша че да не объркам още повече нещата,ако може дами напишете буквално какво да им пратя че май вече оплетох конците
            Пиши на karta@...

            Коментар


            • #7
              До: Проблем със нуви 255. Бг - заключена карта

              колеги реших проблема,вече ще си имам едно наум като правя ъпдейта на нувито,та искам да благодаря на всички колеги които ми дадоха съвети и най вече на събин. темата може вече да се заключи

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X