Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на Модератор в раздела

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на Модератор в раздела

    Здравейте,
    Мисля че е редно да започне търсенето на модератор в един от най-голямите и задружни клубове в БГ...

    http://forum.offroad-bulgaria.com/an...ment.php?f=424

    С каквото можем ще поматаме

    Поздрави,
    52
    offar
    17.31%
    9
    Калоян Кашавелов
    7.69%
    4
    Ненката
    5.77%
    3
    Джартов
    65.38%
    34
    Друг, назовете го в темата.
    3.85%
    2

    Анкетата е изтекла.

    MG RACING

  • #2
    До: Избор на Модератор в раздела

    аз съм твърдо за Джатов
    [SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • #3
      До: Избор на Модератор в раздела

      Първоначално публикуван от ИЛИЯН ТОТЕВ Преглед на мнение
      аз съм твърдо за Джатов
      И Смилен става ,ако има нужното време.
      Джартони сугурно вече го болят ръцете от писане ,ако гледаме публикациите му и друго ,дали шефа ще му разреши да сърфира след 23часа

      Коментар


      • #4
        До: Избор на Модератор в раздела

        Това е нашия правилен избор Джартов
        [B]Първо трябва да се научим да падаме, а после да караме .[/B]

        Коментар


        • #5
          До: Избор на Модератор в раздела

          според мен Джартов или Смилен
          [SIZE=4][COLOR=Red]H[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red]onda CRF 450R'05[/COLOR][/SIZE]

          Коментар


          • #6
            До: Избор на Модератор в раздела

            и аз съм за чичко Джартои и без друго която тема отворя се виждат само негови постове ко ще го сбърка

            Коментар


            • #7
              До: Избор на Модератор в раздела

              Хайде,Джартони,всички чакаме и твоето мнение.Стига си скромничил,а вземи отношение.И Смилен и Джар-Джар са подходящи,ако желаете може да си спретнем анкета за избор.Първо предложения,второ избор.Предлагам Ненката също да участва в надпреварата.Поздрави.
              Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

              Коментар


              • #8
                До: Избор на Модератор в раздела

                Да да, аз тъкмо се чудех кого да предложа а той сам се обади.
                Мариан Христов-Офъра с две ръце за него. Ама искам да направиш на една моя любовница ченетата!

                Коментар


                • #9
                  До: Избор на Модератор в раздела

                  Първоначално публикуван от offar Преглед на мнение
                  .Предлагам Ненката също да участва в надпреварата.Поздрави.
                  Аз за първи път виждам някой да се надпреварва да се пре..е. НАй подходящ е Джартов, че жена му е добра и има на кой да се точите, когато ви трие постовете. Пък и не се е прекарвал скоро. Като изключим кафето дето го пи в Ситито на първи април, другата му минавка е доста отдавна. Когато си е купил Бетата . Който и да стане, му казвам от сега добре дошъл от другата страна .
                  П.П. Аз пък как го написах, все едно на другите жените са грозни, ама понеже не ги познавам и за това така.
                  Последно редактирано от Станислав_; 12-02-10, 19:13.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Избор на Модератор в раздела

                    Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                    Да да, аз тъкмо се чудех кого да предложа а той сам се обади.
                    Мариан Христов-Офъра с две ръце за него. Ама искам да направиш на една моя любовница ченетата!
                    Един съвет,приятелю.По-добре ще е без зъби,за да не те щракне някой път,където най-малко трябва..А иначе си прав-като не мога да карам,то поне да МОДЕРИРАМ от компютъра.Последното май ще ми се отдава повече.
                    Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                    Коментар


                    • #11
                      До: Избор на Модератор в раздела

                      Първоначално публикуван от offar Преглед на мнение
                      И Смилен и Джар-Джар са подходящи,ако желаете може да си спретнем анкета за избор.Първо предложения,второ избор.Предлагам Ненката също да участва в надпреварата.Поздрави.
                      Така мисля и аз, по-правилно е настоящите модератори да сложат анкета на темата и всеки да гласува за своя избранник
                      Не че бягам от одговорност, но нали знаете,че лятото нямам много време да следя форума, а това е важно за правилното водене на Габровските теми Така,че мисля не съм много подходящ за Модератор
                      Предлагам, да има минимум трима участници в анкетата :
                      1.–offar- На първо място, защото няма мнения под влияние на временен афект, а са винаги примерени, което значи, че няма да има извинения от рода: "Изтрих ти мнението, ама 'sorry тогава се ядосах и така ми дойде"
                      2.Калоян Кашавелов да не се спотайва така между капките ами да излиза и той на бързея
                      3.Ненката, като най одговорен
                      4Джартата, като всички знаем постоянното присъствие във Форума
                      Не е лошо някой, ако мисли, че ще се справи, или се сеща за подходящ кандидат да го допълним
                      Поздрави !
                      NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                      Коментар


                      • #12
                        Оперативна

                        Ето я и анкетата...
                        Участие в нея имат право да вземат само членове на клуба и групата от Габрово.
                        Всички останали гласове, ще се считат за недействителни и няма да се вземат предвид.
                        Последно редактирано от Жоро Донечки; 15-02-10, 14:53. Причина: р

                        Коментар


                        • #13
                          До: Избор на Модератор в раздела

                          Първоначално публикуван от Smilen Преглед на мнение
                          Така мисля и аз, по-правилно е настоящите модератори да сложат анкета на темата и всеки да гласува за своя избранник
                          Предлагам, да има минимум трима участници в анкетата :
                          1.–offar- На първо място, защото няма мнения под влияние на временен афект, а са винаги примерени, което значи, че няма да има извинения от рода: "Изтрих ти мнението, ама 'sorry тогава се ядосах и така ми дойде"
                          2.Калоян Кашавелов да не се спотайва така между капките ами да излиза и той на бързея
                          3.Ненката, като най одговорен
                          4Джартата, като всички знаем постоянното присъствие във Форума

                          Не е лошо някой, ако мисли, че ще се справи, или се сеща за подходящ кандидат да го допълним
                          Поздрави !
                          Ненката си прави отвод,като толерирам Офарчето и Джартони.Най сполучливия избор ще бъде между тях,ако може и двамата

                          Коментар


                          • #14
                            До: Избор на Модератор в раздела

                            Аз гласувах за Офара, защото Джартата така и така ще вземе някой награда на форума за най много мнения и ще си го повишат те, така ще станат двама Габровски модератора
                            NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                            Коментар


                            • #15
                              До: Избор на Модератор в раздела

                              Aз съм за Джартата, защото искам като му звънна да му викам: " Какво става бе колега "

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X