Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Porsche 944

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Porshe 944

    Първоначално публикуван от blekstar Преглед на мнение
    Здравей твоя приятел продава ли части от поршето трябва ми биела и бутало.
    Има бутало и биела,двигатела е 2.5,буталото е 100мм.Ако те устройва звънкай.
    JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

    Коментар


    • #17
      До: Porsche 944

      май да си направим подфорум на 944-ките а....и аз съм в отбора
      LZ5DG....0888985906
      Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
      Не всичко, което има две бузи е лице!

      Коментар


      • #18
        До: Porsche 944

        Добра е идеята но и тук не е лошо, моита 44 ка вече е с лети джанти.А вече съм горд собственик на още едно 924 напълно оригинално с дребни забележки тези дни и снимки, поздрави.

        Коментар


        • #19
          До: Porsche 944

          Първоначално публикуван от alenalen Преглед на мнение
          Добра е идеята но и тук не е лошо, моита 44 ка вече е с лети джанти.А вече съм горд собственик на още едно 924 напълно оригинално с дребни забележки тези дни и снимки, поздрави.
          демек имаш вече 2 броя 924-ки защото горното порше не е 944 а 924 сега като се загледах .....което е по добрият вариант за мене понеже има части за тях и е яката количка
          LZ5DG....0888985906
          Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
          Не всичко, което има две бузи е лице!

          Коментар


          • #20
            До: Porsche 944

            Да имаш правото мотора е 4 цилиндров а на главините има фланци и те го правят 4*108. А по повод 924 ката има и още една запланувана която е на път към ВТОРИЧНИТЕ лично мое мнение е че нетрябва така да си отиват тези коли

            Коментар


            • #21
              До: Porsche 944

              така е! това са едни жестоки класики които не трябва да имат съдбата на масовите соц возила!!! мойта в момента претърпява цялостно боядисване и търся хубави лети джанти и ще стане страшна за пред кафето! лошото е че точно такива коли не харесвам и незнам дали няма да ми щукне да я продам, поради факта че е далече, ама много далече от представата ми за семеен автомобил пък и с това шперче ще се занитя някаде
              LZ5DG....0888985906
              Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
              Не всичко, което има две бузи е лице!

              Коментар


              • #22
                От: Porsche 944

                Здравейте колеги и аз имам Porsche 944 turbo и ако решите да правите форум на 944 съм с вас. Ако знаете някои да продава части за турбо вариант моля пишете защото имам спешна нужда от турбо или каквито и да са части но най-спешно се нуждая от турбо в момента и искам да ви кажа че аз съм горд че карам такава кола и не ми пука какво мнение имат другите за моята кола за мен тези коли са едни от най-добрите и не бих си заменил колата за нищо на света

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X