Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РаСотка над Нови хан

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • РаСотка над Нови хан

    Вчера пак имаше събиране.......

    Аз,ММ,Гълъбин и малък Гълъбин,Васко(vaskosi),Андрей,Миро...и така ...събираме се на трасето над нови хан...



    ММ



    и Моя милост...




    Гълъбин Малък Гълъбин(Христо) и Васко пристигат...много недоволни от развалената скара...(Младен е виновен)



    Припалване...Мъглата напираше...а в гората лънцеее




    Мотора на малкия шампион...които цял ден не е спрял дори да пиине водица...евала



    Я да направя едно кръгче със шампионският мотор...пък може да прихвана нещо...




    Докато чакахме другите решихме да врътнем една обиколка(около 5км) но не предвидихме заледяванията по северните склонове...на снимката васко с хусаберга спуска...но се е завъртял...



    а Тук пак тои по стълби(заледени) счупи скоростният лост и остана да наблюдава малкият и да си кара със него по затвореното трасе...



    Вече и Миро е със нас...



    малкооо по нависоко...си има сняг а аз тръгнах със износена гума....резултата беше счупена опашка,и Благодарности на Миро че ми изкара мотора 20м...(явно съм понатежал)



    Минахме билото...и следва каране по билото странично...





    и пускането от билото...Миро го спусна на магия...на мен ми хлъзна предната гума...ии.....



    и на ММ му приплъзна...





    всичко е под контрол...




    и това беше...следва веселата част...там се събрахме повечко...

    баш шефовете



    а пък се оказа че е Андреев ден...и Андро(с коженото яке) има имен ден и масата беше готова...



    На масата как караме моторите не е истина...минаваме отвсякъде и питаме за още...





    Я тати си пиива...Може ли и Аз?
    -НЕ-цитат...

    а иво се обажда от другата маса...

    абе сипете му на детето нещо ще му стане така



    пиива си детето...Цял ден на трасето на студа трябва му нещо да го загрее...





    Наздравиците вървяха една след друга...и така завърши тоз "тренировъчен" ден


    Поздрави на целият MG RACING за приятното прекарване
    MG RACING

  • #2
    До: Поредната организирана Тренировка на MG Racing

    Само така Стани добре, че си ти да поснимаш..
    А на колегите поздравления за тренировката.

    Коментар


    • #3
      До: Поредната организирана Тренировка на MG Racing

      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
      Само така Стани добре, че си ти да поснимаш..
      А на колегите поздравления за тренировката.
      Дааа............, някои снимаха, други караха.Май само на мен и Миро ни харесват траялски трасета с елементи на простотия.Даже по едно време намерихме и 3 п.т.и в гората до един заслон,които бяха напалили огън и метнали няква мърша на скарата.За техен късмет споменаха че са фенки на Ради Раденков, иначе бяха изгорели.........със скарата и пиенето разбира се, да не си помислите друго.
      Последно редактирано от Гълъбин Колев; 02-12-08, 08:20.
      offroad фен
      1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
      TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

      Коментар


      • #4
        До: Поредната организирана Тренировка на MG Racing

        Малко снимки и от мен ,че Чинела все ме критикува че не снимам достатъчно или хич
        ...въпреки че все още времето е сравнително топло северните склонове са си замръзнали вече ...тука слезнахме изключително бързо само щеки ни липсваха ...


        южния склон обаче е друго,едно място където се заиграхме доста ...

        Миро атакува...


        ...Васко му се караше много ,но както винаги като ни дойде на гости все нещо чупи по мотора ....чак взех да се чуствам виновен

        хванахме интересно качване ....


        ......Стани нямаше гума и доста се измъчи .......


        ...въпреки това напредваше твърдоглаво ...

        .......докато накрая оопсс и прекантари .....

        ...резултата ...

        ......шефа обаче щедро обеща една спонсорска опашка от някаква супер здрава марка ....бил ги тествал многократно ...рече и отсече


        Поздрави и до следващия път...
        "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
        MG Racing Team

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X