Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На гости на peppy с раСодка до Еловица

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • На гости на peppy с раСодка до Еловица

    Днес Пепи реши да ми връща за барбекюто преди 1 месец на х.Мургаш и обеща мръвка, ако той ни води из района...
    Тръгваме от пред(или...отзад) ва вилата му в Елешница, където главния барбекю-майстор Венци-малкия трябваше да пристигне към обед и да почне обгарянето на скарата...


    Основната хард-група от Станислав, Митко и Боби ни чакаше над ЖЕлява, откъдето Стани ни поведе...



    Благодарение на присъствието на АТВ-то в нашите редици ни се разминаха бая пътечки...




    ТАз пътечка Пепи не пропусна...вика "..аз ли няма да мина, на две гуми ша я зема..."


    Братята кимат съчуствено и чакат реда си...


    "Дотук беше..слизам"





    Почивките беха малко...не като при Кики



    Тук на едно свлачище Станислав помага на Пепи...





    В подножието на една пътека от ВИктори-то...





    Температурите към обед ни вкараха в реката...





    Общо взето карахме по трака от ВИкторито...



    Минахме през Ябланица и решихме през Елешница, нагоре по газопровода към х. МУргаш...


    Станислав тръгва да пробва новия мотор за пръв път на газопровода......неуспешно...


    Ади също тръгва...




    ...и той до пъд дървото...ВИкат - нещо тегаво е станало, клони много, не знам кво си...


    Кибиците...


    Оттам как качихме Мулгаш и как спуснахме към Желява по газопроводите надолу...не знам, не съм и снимал, щот се опитвах да догонвам вятъра...Станислав демек.


    АТВ на кардан...



    Добре, че беше Станислав-крика






    Яя....доди и убавата част...



    Само дето Венци-малкия беше забравил да напали скарата навреме...




    Имаше и дур-кончо...

    ...и игра в пясъка...



    Ей туй оставихме от скарата за Данко(zdu6)...ама не доди...търпи критики като нов член на клуба...


    Малката да не види нещо от батя си...маа филии с 1 пръст маргарин по тях...и сол


    Накрая не пускаше Ади да си тръгне и блокира ремарекето за моторите


    ТА това беше от моя апарат за днес...
    Mitsubishi L200 DobbleCab

    KTM XC 450 RW 2009
    KTM 350 SX 2011

  • #2
    До: Карания около в.Мургаш

    Разходката беше екстра,много ми хареса скоро пак трябва да се съберем...айде да е след Стара загора за да може АДи да черпи за първото място...
    Поздрави
    MG RACING

    Коментар


    • #3
      До: Карания около в.Мургаш

      Малиии така Ви завиждам, даже скришом плача от ревност все едно кака ме е напуснала..
      Много готино сте изкарали и понеже знам половината част от маршрута още повече ме е яд.
      И може би точно затова господ ме наказа да бъда един месец на трупчета...ПАДНАХ ЛОШО НА РЕБРА...
      След снощната снимка в Пирогов се оказа, че нямам счупвания но довечера трябва да ходя на някаква си ....скопия на вътрешните органи.
      Още веднъж доказвате, че МГ рейсинг е на път да стане ФАКТОР в БГ ендурото..

      Коментар


      • #4
        До: Карания около в.Мургаш

        Първоначално публикуван от Станислав_ Преглед на мнение
        ...айде да е след Стара загора за да може АДи да черпи за първото място...
        Шегаджия
        ........................
        Иван Маринов
        CRF 250 X
        Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X