Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВ ДЖИП (Съвети за избор)

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Първоначално публикуван от mihailkurkiev Преглед на мнение
    "много добър избор ! аз си взех 6 годишно Санг Йонг Корандо , минал съм над 600 километра вече и не е мръднало !!!"

    Човече, ти щом си успял да изминеш безпрепятствено първите 600 км, това наистина е НЕВЕРОЯТЕН автомобил. Едва ли някой от притежателите на джипка от друга марка може да се похвали с подобно постижение. Ако има такъв нека сподели...
    60 000 Км 6 пъти смяна на масло .... иии бензин се налагаше да наливам
    Най-добрия реглаж на преден и заден мост

    Коментар


    • #32
      Първоначално публикуван от niki_1980 Преглед на мнение
      интере сувам се да ми дадете мнение за Mercedes-Benz GL
      AUDI Q7,Mercedes-benz ML и Накрая SSANG YONG REXTON 2

      Коментар


      • #33
        бих отбелязал, че СангЙонг е най-несполучливата корейска марка и за няколко години си смени два пъти собствениците...

        За същите пари може да си вземеш много по-доказалите се корейски автомобили Киа Соренто или Хюндай Санта Фе, Теракан...

        Има разбира се и доста японски и американски СУВ за 60-ина хиляди лв, така че не бързай с избора! Огледай, събери оферти, направи тест драйв...
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #34
          Уважаеми niki_1980,

          Съветвам ви да си отделите малко време и да прочетете тук там из архивите на форумите. Въпросите които задавате са хаотични и нямат никаква ясна насока. Темата която отворихте заприлича на разговор в кръчма... Дайте сега по-сериозно. Прочетете малко и след това сме на ваше разположение за въпроси... А тази тема заключвам поради изчерпване на смисъла и...
          VPetrov.photography

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X