Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с включването на предния диф на Паджеро 3

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с включването на предния диф на Паджеро 3

    Здравейте колеги. Аз съм нов притежател на Мицубиши Паджеро 3 и след каране от около 1 месец ми се появява проблем с включването на предния диф. Във всички 4х4 режими на лоста на раздатъчната кутия мигат лампите на предните колела. Моля за съвет как да действам или къде да търся проблема. Джипа е с ръчна скоростна кутия, 2001 г. и двигател 3,2 DID.

  • #2
    До: Проблем с включването на предния диф на Паджеро 3

    Първоначално публикуван от biser.tsenkov Преглед на мнение
    Здравейте колеги. Аз съм нов притежател на Мицубиши Паджеро 3 и след каране от около 1 месец ми се появява проблем с включването на предния диф. Във всички 4х4 режими на лоста на раздатъчната кутия мигат лампите на предните колела. Моля за съвет как да действам или къде да търся проблема. Джипа е с ръчна скоростна кутия, 2001 г. и двигател 3,2 DID.

    Не разбрах. Имаш проблем със включване, или проблем с индикация?
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #3
      До: Проблем с включването на предния диф на Паджеро 3

      Дифа на предния мост не сработва и предполагам, че затова и индикацията на предния мост мига.

      Коментар


      • #4
        До: Проблем с включването на предния диф на Паджеро 3

        Не е хубаво да не ти сработва преден мост посред зима . Колега , ако не си оправил проблема, провери датчиците на раздатката, при мен имаше 2 скапани и беше сащата работа. Успех.

        Коментар


        • #5
          До: Проблем с включването на предния диф на Паджеро 3

          С четири еднакви гуми ли е колата?
          Има едно вакуумче на предния мост, което може да е повредено или пък тръбичките към него.
          Зима иде

          Коментар


          • #6
            До: Проблем с включването на предния диф на Паджеро 3

            карах го в един сервиз да го прегледат отдолу и според тях може да има натрупани грешки, които трабва да се изчистят. Всъщност проблема се появи, когато спуках едната задна гума и сложих резервната. Но след като оправих гумата и отново ги размених, проблема не изчезна. Също така след редица опити имаше и моменти в които моста включва и веднага изключва. Вижда се как и четирите гуми загребват сняг и след това предните престават да теглят. Мисля, че ще трябва да го карам в РУБИН за диагностика.
            Имате ли някакви впечатления дали са професионалисти там и има ли друг сервиз на мицубиши?

            Коментар


            • #7
              До: Проблем с включването на предния диф на Паджеро 3

              От къде си? В София има и други майстори. То е добре да се вдигне на крик и да се види къде се къса нишката. Дали в раздатката или в предния диферинциал. Това с грешките ми звучи като оправдание на нямащ идеи по проблема човек (дори и не мога да го нарека майстор).

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X