Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

    Твои са си, ама и бирата ще е от теб

    Коментар


    • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

      Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
      Само с фланци ще стане, но трябва да са поне 30мм. Ако искаш по-високо може да използваш и пружини от 124-ка или 190-ка. Ама става много вирната и трябва още доста да вложиш за да я направиш стабилна. То и в този случай ще ти трябват или минусови джанти или фланци иначе е доста неестабилна. Аз отпред съм с 26мм. фланци и сега като се постопле ще ги сменям с 30мм. защото предницата стои леко увиснала и нямам никакви фарове. Ако имаш някакви въпроси питай ще помагаме, а може и да погледнеш в мойта тема, там съм снимал.
      Фаровете се регулират лесно в почти всеки пункт за прегледи има уред за това.

      Коментар


      • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

        Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
        Твои са си, ама и бирата ще е от теб
        Няма ядове за скарите и бирите, Геца.
        Не мисля да я повдигам много, че ще търкаля 215/75/15 АТ-та.
        Мисля да сменя тампоните на купето, да сложа пружини от Астра комби отзад, че имам пак счупена една.
        Смяна на амортисьори отзад и отпред и горни носачи.
        Скромно.
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

          Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
          Няма ядове за скарите и бирите, Геца.
          Не мисля да я повдигам много, че ще търкаля 215/75/15 АТ-та.
          Мисля да сменя тампоните на купето, да сложа пружини от Астра комби отзад, че имам пак счупена една.
          Смяна на амортисьори отзад и отпред и горни носачи.
          Скромно.
          Ако не си взел все още тампони за купето и ти се участва в експеримент за общото благо и почти за без пари, пусни едно лично.
          Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
          Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

          Коментар


          • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

            Пружини имам, и други работи имам

            Коментар


            • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

              И при мен предстои подмяна тампоните на купето, че вече почти ги няма. Та ако може някой който ще го прави това упражнение да направи малко снимки като се повдигне купето и на самия процес. Смятам, че ще е полезно за всички на които им предстои такъв ремонт.
              Някой ако е взимал наскоро тампони за купето, може ли да сподели на каква цена и от къде ги е намерил. И по принцип само гумените части от тампона ли се вземат и сменят или всичко с всички шайби, гайки и шпилки
              KIA Sportage Grand 2,0 16V 118 к.с
              08868пет4три18

              Коментар


              • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

                Само тампоните се сменят. Има си тема по въпроса: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=220509
                Nissan Terrano 2,7 TDI

                Коментар


                • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

                  Първоначално публикуван от miros Преглед на мнение
                  И при мен предстои подмяна тампоните на купето, че вече почти ги няма. Та ако може някой който ще го прави това упражнение да направи малко снимки като се повдигне купето и на самия процес. Смятам, че ще е полезно за всички на които им предстои такъв ремонт.
                  Някой ако е взимал наскоро тампони за купето, може ли да сподели на каква цена и от къде ги е намерил. И по принцип само гумените части от тампона ли се вземат и сменят или всичко с всички шайби, гайки и шпилки
                  миналата година ги сменях,бяха 15лв. комплекта,имам 2 комплекта останали понеже бях поръчал 10 вместо 8,ако искаш обади ми се,0886859654 Герган.
                  Цената няма значение,стига да е евтино.

                  Коментар


                  • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

                    Става. Ще се чуем по-късно
                    KIA Sportage Grand 2,0 16V 118 к.с
                    08868пет4три18

                    Коментар


                    • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

                      Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                      Само тампоните се сменят. Има си тема по въпроса:
                      Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение

                      Благодаря, ще я прочета
                      KIA Sportage Grand 2,0 16V 118 к.с
                      08868пет4три18

                      Коментар


                      • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

                        На мен 150 лв за тампони на купето , ми се струва неразумна цена. И то при варианта с пловдивските.
                        Your conscience is all you can take to your grave.

                        Коментар


                        • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

                          Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                          На мен 150 лв за тампони на купето , ми се струва неразумна цена. И то при варианта с пловдивските.
                          Внимавайте с тия от Пловдив ... http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=226184
                          На нас клиренс ни трябва , не скорост

                          Коментар


                          • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

                            Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                            На мен 150 лв за тампони на купето , ми се струва неразумна цена. И то при варианта с пловдивските.
                            Нямам намерение да ги сменям,но и да се наложи 150лв.няма да дам.
                            Ако някой ми изпрати два нови тампона за мостра,ще питам на едно място дали могат
                            да ги изработят,и на каква цена.
                            .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                            Киа спортаж2000тди 98г
                            Ауди А3 1.9ТДИ
                            Каравана Аdria 390Q

                            Коментар


                            • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

                              Тампоните на купето ако се изработят от полиуретан какви ще са недостатаците и каква ще е цената.

                              Коментар


                              • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

                                Полиуретанът е по-твърд от гумата. Това би било единственият недостатък според мен. Нали трябва да гасят вибрации, все пак.
                                Your conscience is all you can take to your grave.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X