Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оборотомер на симсон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Оборотомер на симсон

    Как и какъв оборотомер да си сложа на симсона? Симсона е С51 6 волта. не искам да е с цифри(дигитален) а да е с циферблат или с диоди. Предложете някакъв...

  • #2
    До: Оборотомер на симсон

    Чукча не читател, а писател. Я поразрови ретро-раздела?

    Коментар


    • #3
      До: Оборотомер на симсон

      Намерих само 1 тема за оборотомер на бълканче ама никой не е казъл какъв трябва да е обортомера. Иначе е обяснено как се слага. Аз имам акумулатор 6 волтов на мойто симсонче само ми трябва оборотомер.

      Коментар


      • #4
        До: Оборотомер на симсон

        Почти всякакъв става. Например от Жигули - ако не ти е голям.

        Коментар


        • #5
          До: Оборотомер на симсон

          Мм голям е.. апък и нали за жигули обортомера е за 4-тактов двг с 4 цилиндъра... и нема да стане ще иска преправяне апък аз не разбирам и затова си търся готов за двутактов мотор 1 цилиндър...

          Коментар


          • #6
            До: Оборотомер на симсон

            Първоначално публикуван от brandoff Преглед на мнение
            Намерих само 1 тема за оборотомер на бълканче ама никой не е казъл какъв трябва да е обортомера. Иначе е обяснено как се слага. Аз имам акумулатор 6 волтов на мойто симсонче само ми трябва оборотомер.
            Като се научиш да четеш и ПИШЕШ може и сам да се сетиш как става - и на Симсон, че и на БЪлканче!!!
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • #7
              До: Оборотомер на симсон

              Ти пък за една грешка... Аз мога да чета и пиша просто от невнимание за което се извинявам, но хайде да не издребняваме!

              Коментар


              • #8
                До: Оборотомер на симсон

                Има една схема за ЛЕД Оборотомер някой ще може ли да ми я направи? Схемата е тази - http://szocimotoros.hu/hu/tuningfejlesztes/8 . Ще си заплатя разбира се само да има желаещи

                Коментар


                • #9
                  До: Оборотомер на симсон

                  Продават се готови подобни оборотомери, не разбирам защо си усложняваш живота.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Оборотомер на симсон

                    Къде се продават ако знаеш кажи?

                    Коментар


                    • #11
                      До: Оборотомер на симсон

                      Виждал съм оборотомери в хобикит електрониките, но са дигитални. За сметка на това са евтини и ги има сглобени.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X