Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Топ 10 на най-надеждните 4х4 автомобили

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Топ 10 на най-надеждните 4х4 автомобили

    Колеги,

    днес намерих тази класация тук - http://www.autotrend.bg/news/read/647/0/0//1 и съм меко казано доста озадачен.


    Класацията


    10. Toyota Land Cruiser - Ремонтите са малко скъпи, но въпреки това Land Cruiser остава стандарт за надеждност в този клас.


    9. Nissan X-Trail - Голям и агресивен, 4х4 машината от Nissan е една от най-надеждните в класа си. Освен това е популярен семеен избор.


    8. Lexus RX - За никого не е изненада присъствието на "луксозната Toyota" в топ 10. Въпреки това, ако се наложи ремонтите могат да са скъпи.


    7. Land Rover Freelander - Изненадващ резултат на фона на това, че предишната генерация не се е славила с особена надеждност. Въпреки това англичаните са се поучили от грешките си.


    6. Nissan Terrano - Добър избор за реално офроуд шофиране. Добрата надеждност и относително евтините ремонти, могат да ви накарат да забравите грозноватата му визия.


    5. Kia Sorento - Няма да спечели конкурси за красота и вниманието на хората, които желаят имидж от своя автомобил , но се оказва по-надежден от Land Cruiser и далеч по-евтин за ремонтиране.


    4. Mitsubishi Pajero - Един от най-скъпите за ремонтиране, но изключително надежден.


    4. Toyota RAV4 - Доминацията на японските 4х4 SUV-та не е изненада, както не е и 3-тото място на RAV4.


    2. Suzuki Grand Vitara - Удобен дори и за града, Grand Vitara е разумен избор, който предлага отлична надеждност. Може да не е най-динамичният SUV, но ще служи добре на своя собственик.


    1. Honda CR-V - Компактният SUV на Honda печели класацията, показвайки на какво са способни японските 4х4 автомобили.
    www.drivingoffence.co.nz

  • #2
    До: Топ 10 на най-надеждните 4х4 автомобили

    Е какво се чудиш? И на мен едната ми кола е много „по-надеждна” от другата – стои си в гаража и нищо не и се чупи.
    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

    Коментар


    • #3
      До: Топ 10 на най-надеждните 4х4 автомобили

      Всичко си е наред . Освен номерацията. Точно наобратно е
      Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
      0894328706

      Коментар


      • #4
        До: Топ 10 на най-надеждните 4х4 автомобили

        Първоначално публикуван от gorosop Преглед на мнение
        Всичко си е наред . Освен номерацията. Точно наобратно е
        +1 Колега а и нито един хамериканец за илач,това означава ли че аз карам безнадеждна джипка при положение че доста пъти съм и се надявал и то не напразно
        Kawasaki GTR 1400

        Linked brakes are designed for heating your seat,go round a corner,touch your rear brake pedal mid lean,shit yourself......heated seat---simple!!!

        Коментар


        • #5
          До: Топ 10 на най-надеждните 4х4 автомобили

          Класацията според мен е на обратно!
          [U][I]Land Rover Freelander 2.0 D [/I][/U]

          Коментар


          • #6
            До: Топ 10 на най-надеждните 4х4 автомобили

            Който плаща музиката той я поръчва . На журналистически статии много много не вярвам . Друго си е да чуеш общественното мнение . Едно са слухове и митовете друго е реалната действителност .
            По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

            Коментар


            • #7
              До: Топ 10 на най-надеждните 4х4 автомобили

              Наобратно? Хондата по-надеждна от тойотата?

              ПП: Мойто пък е по средата. Както и да я въртите - все си е там.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #8
                До: Топ 10 на най-надеждните 4х4 автомобили

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                ПП: Мойто пък е по средата. Както и да я въртите - все си е там.

                Мойото изобщо го нема ) Винаги съм подозирал, че за нищо не става
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #9
                  До: Топ 10 на най-надеждните 4х4 автомобили

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Мойото изобщо го нема ) Винаги съм подозирал, че за нищо не става
                  Ама ти сега ли разбра???
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Топ 10 на най-надеждните 4х4 автомобили

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    Ама ти сега ли разбра???
                    Мани, явно съм живял в дълбока заблуда до сега
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #11
                      До: Топ 10 на най-надеждните 4х4 автомобили

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      Мани, явно съм живял в дълбока заблуда до сега
                      Ха добр'утро!!!
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Топ 10 на най-надеждните 4х4 автомобили

                        Те хората са си го написали в заглавието: Топ 10 на най-надеждните 4х4 автомобили" не джипове. Това може и да са страхотни семейни автомобили, за страхотните си пари и цени, но какво общо имат с офроуда?

                        Стара тема, от 2006г. Размисли какво значи "SUV" (и какво 'джип')... http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=6063
                        Последно редактирано от marlqnda; 01-02-10, 15:05. Причина: добавяне на линк

                        Коментар


                        • #13
                          До: Топ 10 на най-надеждните 4х4 автомобили

                          Като нищо класацията може да е вярна. Последни модели на марки, експлоатирани по пътищата. Нищо чудно че Хондата е N*1.
                          Кво рипат тойотаджиите. Тая 120-ка не е като оная 70-сета серия.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Топ 10 на най-надеждните 4х4 автомобили

                            Даите да го линчуваме тоя дето е правил таз класация Тез (коли) май са ги тествали само на асфалт

                            Коментар


                            • #15
                              До: Топ 10 на най-надеждните 4х4 автомобили

                              То само им виж снимките (моделите които са дали) към текстовете а да не говорим за някаква обективност.
                              ТИ си Уникален! Както и всеки друг!
                              lre-bulgaria.org

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X