Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Навигация Мерцедес Ц 220 купе

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Навигация Мерцедес Ц 220 купе

    Някои да знае каква е навигационната система на тази кола,по-точно каква марка е???
    [SIZE=3]= [B]Nuvi 310-[/B][I][COLOR=red]BG map[/COLOR][/I](Sabin) =[/SIZE]

  • #2
    Да, знаем! Command 2.0 или Command 2.5 - досещам се и за следващия ти въпрос.........

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
      Да, знаем! Command 2.0 или Command 2.5 - досещам се и за следващия ти въпрос.........
      Да,разбира се!Май съм много нахален,благодаря ти предварително!А мога ли да си купя ЦД навигация за България от някаде или от някой???
      [SIZE=3]= [B]Nuvi 310-[/B][I][COLOR=red]BG map[/COLOR][/I](Sabin) =[/SIZE]

      Коментар


      • #4
        Доколкото ми е известно все още не може. Няма такава! Но мога да ти предложа интерфейс които да ти вкара аудио/видео сигнал в системата и да си гледаш ДВД на екрана Или да си слушаш МР3-ки

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
          Доколкото ми е известно все още не може. Няма такава! Но мога да ти предложа интерфейс които да ти вкара аудио/видео сигнал в системата и да си гледаш ДВД на екрана Или да си слушаш МР3-ки
          Това ми се струва привлекателна оферта .Може ли малко повече инфо за този интерфеис,и най важното какво ще ми струва това удоволствие.Ако искаш и ти е по удобно ето ти майл.(garmina (maimunka)abv.bg)
          Последно редактирано от sabin; 06-02-07, 23:49.
          [SIZE=3]= [B]Nuvi 310-[/B][I][COLOR=red]BG map[/COLOR][/I](Sabin) =[/SIZE]

          Коментар


          • #6
            Доколкото аз имам инфо от Балкан стар най новата S klasa е с диск в който България я има(но колко от нея ???)...и дали ще се чете тоя диск от твоята навигация...това незнам ! И аз търся диск за оргинална навигация за Мерцедес и ако намера нещо ще пиша...
            Последно редактирано от 4x4; 08-02-07, 11:33.
            S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
            или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
            пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от 4x4 Преглед на мнение
              Доколкото аз имам инфо от Балкан стар най новата S klasa е с диск в който България я има(но колко от нея ???)...и дали ще се чете тоя диск от твоята навигация...това незнам ! И аз търся диск за оргинална навигация за Мерцедес и ако намера нещо ще пиша...
              Имам диск с навигация ама за германия.Там ми го дадоха от автокъщата дето взех колата.А за офертата още си мисля.Ако се реша ще ти се обадя.
              [SIZE=3]= [B]Nuvi 310-[/B][I][COLOR=red]BG map[/COLOR][/I](Sabin) =[/SIZE]

              Коментар


              • #8
                Имам подробен диск на цяла ЕВРОПА...до Австрия обачв и след това в посока към нас е бяло поле....казаха ми тая вечер че копие от него също се чете от навигацията...утре ще пробвам ! Но аз съм двд навигация не сиди !!! Ако се окаже че става ще изнамеря диска от най новата S за която се твърди че има карта на БГ и ще го копна...тя също е с двд навигация !

                Ако и ти си с ДВД навигация ще ти копирам диск и за теб...

                а имало някакъв пич ...проучвам го за сега...които продавал и дискове само за БГ ...науча ли повече ще пиша !
                S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
                или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
                пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от 4x4 Преглед на мнение
                  Имам подробен диск на цяла ЕВРОПА...до Австрия обачв и след това в посока към нас е бяло поле....казаха ми тая вечер че копие от него също се чете от навигацията...утре ще пробвам ! Но аз съм двд навигация не сиди !!! Ако се окаже че става ще изнамеря диска от най новата S за която се твърди че има карта на БГ и ще го копна...тя също е с двд навигация !

                  Ако и ти си с ДВД навигация ще ти копирам диск и за теб...

                  а имало някакъв пич ...проучвам го за сега...които продавал и дискове само за БГ ...науча ли повече ще пиша !

                  За сажаление съм с ЦД ,но ако сложа ДВД дали ще стане???
                  [SIZE=3]= [B]Nuvi 310-[/B][I][COLOR=red]BG map[/COLOR][/I](Sabin) =[/SIZE]

                  Коментар


                  • #10
                    Ами да ти кажа под въпрос е....не се знае сигнала за връзка с твоята навигация какъв трябва да е...питай в Балканстар...Краси Драганов...той ще те светне!
                    S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
                    или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
                    пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Навигация Мерцедес Ц 220 купе

                      Вижте какво намерих в АРЕНА БГ
                      Може и да помогне на колегата с мерцедеса, но България я няма


                      Mercedes Audio 50 APS v6.0 Europe
                      CD1: B IRL L NL GB
                      CD2: DK FIN N S
                      CD3: AND GBZ P E
                      CD4: A CH F FL MC
                      CD5: GR H I RSM V
                      CD6: CZ D PL SK

                      A-Class (<09/04) C-Class (<04/04)
                      CLK-Class (<06/04) smart forfour
                      B-Class M-Class (<07/05) R-Class

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Навигация Мерцедес Ц 220 купе

                        ти хубаво си намерил в арената,ама дали ние ще намерим изобщо арената след днешния ден.
                        В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Навигация Мерцедес Ц 220 купе

                          Ами работи за сега. Дори в момента тегля нещо от там
                          А въпросната карта я има и на piratebay и е версия 7
                          Така че поне на собсвтениците на Мерцедеси с вградена навигация - честито

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Навигация Мерцедес Ц 220 купе

                            Имаме 2 служебни S класи(на босовете купени от балкан стар преди около 6 месеца няма я България в навигацията им може по късно да са я добавили, но от септември 2006 я няма

                            Коментар


                            • #15
                              До: Навигация Мерцедес Ц 220 купе

                              http://www.mercupgrades.com/



                              Тука пише адски подробно всичко за hardware-a

                              command i command aps (ДВД - Версията) за която са 6те цдта по българските торенти.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X