Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рез. части за каравани

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Рез. части за каравани

    Интересувам се някой знае ли къде се продават рез. части за каравани или къде може да се поръчат. Докарах си една каравана от Белгия и има доста липси: батерии за банята , помпата за вода прозорци счупени....и т.н. Знам , че всичко може да се пригоди и преправи ама аз първо ще пробвам да намера оригинални части..

  • #2
    И аз се интересувам в БГ от къде да се купят, за сега само от Германия ми ги мъкнат. А за помпа на водата си сложи от чистачки на руски автомобил работи перфектно.

    Коментар


    • #3
      е на ли седи на дъното на резервоара а помпичките за чистачки не са потопияеми...

      Коментар


      • #4
        Свържи я с дълго маркуче до дъното на резервоара

        Коментар


        • #5
          Колега, виж на ъгъла на Околовръстното при Горубляне - там има един платц с каравани. Собственика се казва Ники и търгува с такива джунджурии от години.

          Коментар


          • #6
            Караванаджиа съм от доста време и почти всичко което ми трябава е внос,ако ти трябва нещо ми пиши на лично.Имам изграден канал от Доичо за екстри.
            [SIZE=4][COLOR=#ff0000]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/COLOR][/SIZE]

            Коментар


            • #7
              повечето джунджурии са само с поръчка от Германия , или друга братска европейска страна. За помпите за вода е по лесно-CONRAD electronics. Те предлагат и други аксесоари , но малко. Успех в карванджийството.
              ПАНЧО

              Коментар


              • #8
                Абе за помпи можеш да провериш и на симеоновско шосе в караван парка мисля че там продаваха.Поздрави
                [SIZE=4][COLOR=#ff0000]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/COLOR][/SIZE]

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X