Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Преспиване в "джип"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Преспиване в "джип"

    Mного интересен вариант за мен е мицубиши space gear.На платформа на паджеро.Лошото е че луксозната версия се произвежда само с десен волан и само с автоматична с.к..Ако това е пренебрежимо - просто невероятна комбинация , с всякакви възможности за аранжимент на вътрешното пространство+доказал се мотор , раздатка и т.н.

    Коментар


    • #32
      До: Преспиване в "джип"

      Аз се подготвям за лято с доста преспивания на открито, но аз не съм семеен и не мисля за удобството на 2-ри ред (въпреки че го имам не бих подложил възрастен човек на дълъг път на тези пейки).

      Та моето решение представлява Hilux Extra Cab с Hardtop. 1805мм х ~1200мм между калниците. Вече съм хвърлил око на чудесен дюшек заедно с нови уплътнения за Hardtop-а и обмислям някакъв варянт за изолация отвътре на фибростъклото. Леглото има гумирано покритие, че да не е гол интерфейс с тенекията и до колкото се познавам сигурно в най-скоро време ще еволюира до начално ниво Camper

      Е това и факта, че в тази дължина на леглото ми влизат колелата без да се разглабят и без да са вътре в кабината но... това е - въпрос на компромиси - място за сън, колела, багаж, но правя компромис с лукса и удобството да имам топло от парното (макар че не се държи запалена колата когато се спре за сън) и музика от кас'тофона и т.н.

      А причината да мисля в тази насока - мразя палатките и разпъването им, както и спането на земята, но обичам да се наспивам когато и където да се намирам - всеки си има приоритети

      Дано съм бил полезен.
      Успех с избора
      Една мравка може да носи 10 пъти теглото си.
      Един велосипед също.

      Коментар


      • #33
        До: Преспиване в "джип"

        Първоначално публикуван от djivotno Преглед на мнение
        А причината да мисля в тази насока - мразя палатките и разпъването им, както и спането на земята, но обичам да се наспивам когато и където да се намирам - всеки си има приоритети
        Моето мнение е същото.А и за една вечер не си заслужава.
        Идеятя е да се слага походно легло или надуваем дюшек.
        За това очаквах по конкретни мерки.Явно само Паджерото е достатъчно дълго.
        Благодаря на всички.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X