Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Преспиване в "джип"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Преспиване в "джип"

    Може да се замислиш и за Тойота Ланд Круизер 80
    Достатъчно дълга е,спал съм в моята доста пъти.
    ТЛК 80 4,2ТД-95г

    Коментар


    • #17
      До: Преспиване в "джип"

      Още веднъж благодаря.
      Ако някой знае и конкретна дължина, моля да напише.

      Коментар


      • #18
        До: Преспиване в "джип"

        ТЛК 80-при свити задни седалки 155 см. дължина,при демонтирани 185 см.
        ТЛК 80 4,2ТД-95г

        Коментар


        • #19
          До: Преспиване в "джип"

          на дългия Галопер, както и на паджерото, седалките са предвидени да се "разстилат" и става спалня за двама... Пробвано... Коженият салон дава и допълнително предимство, че лесно се почиства...
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #20
            До: Преспиване в "джип"

            Смених доста джипове но никой не може да се мери в това отношение с Паджерото–Галопер

            Коментар


            • #21
              До: Преспиване в "джип"

              Преди карах Тойота 4runner - нема грешка. Бутам задната седалка и става спалня за двама. Аз съм 186 нямам проблем в това отношение, изпъвах се целия. Сега имам Гранд Чероки. Почти същата работа. На ширина е даже по-добре, но по дължина ако ми е по-голяма възглавницата го изпълвам цялото.
              Тойотата имаше предимство пред сегашния ми Гранд, че задното стъкло падаше във вратата и можеше да си го отваряш, колкото поискаш.
              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

              Коментар


              • #22
                До: Преспиване в "джип"

                По-лесно и удобно е според мен и ако условията го позволяват - спираш двигателя, разпъваш палатката, като преди това,разбира се, си проверил и избрал най-подходящото и безопасно място за целта. А ако не са ти заварени седалките...просто ги спуууускаш назад и дремеш....в казармата и на волана на Буханката така хубаво съм се наспивал...
                Само не пропускай одеало да си вземеш, ако спиш в подобни условия.

                Коментар


                • #23
                  До: Преспиване в "джип"

                  Първоначално публикуван от Владо_Веков Преглед на мнение
                  По-лесно и удобно е според мен и ако условията го позволяват - спираш двигателя, разпъваш палатката, като преди това,разбира се, си проверил и избрал най-подходящото и безопасно място за целта. А ако не са ти заварени седалките...просто ги спуууускаш назад и дремеш....в казармата и на волана на Буханката така хубаво съм се наспивал...
                  Само не пропускай одеало да си вземеш, ако спиш в подобни условия.
                  У казармата когато си бил на 20г. си се наспивал навсякъде. Аз по него време и прав заспивах, ама сега следя темата щото мисля да правя и аз таквиз преспивания в автомобил и трябва да ми е удобно.
                  -------Honda CR-V 128к.с.--------
                  "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

                  Коментар


                  • #24
                    До: Преспиване в "джип"

                    Първоначално публикуван от Красимир Начев Преглед на мнение
                    ТЛК 80-при свити задни седалки 155 см. дължина,при демонтирани 185 см.
                    За сега това са единствените конкретни размери.Като гледам,че става въпрос за дълга Тоиота, то 2-та метра ще се окажат недостижими./поне за масовите модели/.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Преспиване в "джип"

                      аз мога да ти кажа как се спи в МЛ-а именно-перфектно,седалките се събират и имаш доста място може и 2 човека спокойна да си спят
                      Марио-0896 109 351 или 0876 438 583

                      Коментар


                      • #26
                        До: Преспиване в "джип"

                        не вярвам да съм се смалил за 20 години -Паджеро 2 твърдо над 2 метра

                        Коментар


                        • #27
                          До: Преспиване в "джип"

                          Тойота Ленд-Крузър LJ-70...късичка е,ама съм спал два-три пъти...облегалката на седалката(шофьорската)надолу,подглавника се нагласява според това,къде се пада кратуната,една тънка възглавница,одеяло...не е кой-знае колко удобно,ама след 5-6 ракии,и 1-2 бири става...на сутринта се излежавам чак!
                          Е-ясно е,че от зор може да се преспи,но да не е практика...
                          много автомати-слаби резултати!

                          Коментар


                          • #28
                            До: Преспиване в "джип"

                            Черокито е удобно ако си сам- пускаш задните облегалки и.... СПИШ. Ако си расъл повече- по диагонал малко. Единствено може да те замисли резервната гума, но и тя не е голяма пречка. А пък да не говорим за предните седалки. На най- задно положение, регулирани по твое желание, наклон на облегалката и изправеност- "жми градо". Много е широко отпред, да не кажа, че е най- широката отпред кола(за мен поне). Мога да си изпъна краката, както и баща ми, а имаме и още място да дръпнем седалката. Аз- 1,86 м. Баща ми- 1,93 м.
                            JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

                            Манол Денев

                            Коментар


                            • #29
                              До: Преспиване в "джип"

                              4Runner на Toyota ми се вижда доста подходящ.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Преспиване в "джип"

                                Първоначално публикуван от a.donev Преглед на мнение
                                Още веднъж благодаря.
                                Ако някой знае и конкретна дължина, моля да напише.

                                паджеро-като паднат задните седалки спокойно си надувам дюшек с размери 2030/1400мм
                                ако си сам с една или две мацки ще ти е прекрасно стига девойките да са слаби
                                в момента дори продавам такова с пригодени екстри за спане

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X