Обява

Свий
Няма добавени обяви.

УАЗова глава - преработка за 92 бензин

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: УАЗова глава - преработка за 92 бензин

    здравейте. имам 1 въпрос, двигатела ми е 402 с двойната шайба, и номер на главата 4021 може ли да се шлайфа и колко коня е тоз мотор

    Коментар


    • От: УАЗова глава - преработка за 92 бензин

      Първоначално публикуван от blagoi66 Преглед на мнение
      здравейте. имам 1 въпрос, двигатела ми е 402 с двойната шайба, и номер на главата 4021 може ли да се шлайфа и колко коня е тоз мотор
      Това е двигател газ-24-нещо си. Повечето са 98 конски сили и да, може да се шлайфа, ако вече не го е ошлайфал някой.

      Коментар


      • От: УАЗова глава - преработка за 92 бензин

        мерси за отговора, не е баран мотора

        Коментар


        • От: УАЗова глава - преработка за 92 бензин

          Първоначално публикуван от slavy555 Преглед на мнение
          Колеги, вярно ли е твърдението, че глави с номера 1003010 са конструктивно направени за бензин А92, въпреки, че височината им си е 98мм и не трябва да се фрезоват, докато тези с номера 1003015 са за по-ниско октановия бензин и те се намалят. Казвам го без да съм се играл да меря обемите на двете горивни камери, за да се порвърди твърдението или пък отхвърли. Ако някой има и двата вида глави, моля да измери с наливане на течност обемите им и да сподели, или пък просто ако го знае да потвърди.
          Миналата седмица разглобих един 417 мотор.Имам и един 24-Д,който е със фрезована глава,мисля фабрично е с такава височина.Та разликата в горивните камери на двете глави е видима. При измерването с течност(вода) се оказа че камерата на 417-та събира точно 100 мл.Тази на 24-Д събра по малко от 100 мл но разликата не е голяма.417 е с по дълбока но и по тесна камера а при 24 е обратно по плитка но видимо по широка.Дано съм обяснил разбираемо.Моето мнение е че,за работа на газ не е проблем да се фрезова.За бензин преполагам че пак може но не чак толкова колкото на по старите глави

          Коментар


          • От: УАЗова глава - преработка за 92 бензин

            колега не се ли продава главата от 417

            Коментар


            • От: УАЗова глава - преработка за 92 бензин

              По принцип не,но има едни забележки дето не ми харесват и сигурно няма да я ползвам.Пиши на лични или на 0889519012

              Коментар


              • От: УАЗова глава - преработка за 92 бензин

                Първоначално публикуван от blagoi66 Преглед на мнение
                здравейте. имам 1 въпрос, двигатела ми е 402 с двойната шайба, и номер на главата 4021 може ли да се шлайфа и колко коня е тоз мотор
                Ето ТУК можеш да почерпиш повече информация за двигателите ЗМЗ 402.
                Конкретно 4021 е с ниска степен на сгъстяване и е препоръчително да се фрезова с 4мм.

                Коментар


                • От: УАЗова глава - преработка за 92 бензин

                  мерси,но не мога го прочета нямам достъп.

                  Коментар


                  • От: УАЗова глава - преработка за 92 бензин

                    Темата е в "Систематизирана информация", а там вероятно младшите участници нямат достъп щом не я виждаш.

                    Има още една тема със същата информация ще се опитам там да ти го покажа - опитай на ТАЗИ ВРЪЗКА - надявам се, че вече става...

                    Коментар


                    • От: УАЗова глава - преработка за 92 бензин

                      мерси колега

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X