Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Курсове за млад ловец!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Курсове за млад ловец!!

    Здравеите бъдещи колеги. В град Дупница има записвания за курсове за млади ловци. Записванията ще продалжат до колкото разбрах още 2 седмици. Аз се записах!!! Курса ще започнат от 1 Авгус.
    [SIZE=5][FONT=Comic Sans MS] UAZ 469 for off-road[/FONT][/SIZE]

  • #2
    До: Курсове за млад ловец!!

    Браво, добре сте си там. Пожелавам ти да си го изкараш и вземеш изпитите успешно. Аз лятото ставам на 18, Август месец, и аз ще гледам да го карам курса, но не знам кога. Дали ще има, и ако има дали ще го изкарам...

    Поздрави и НАСЛУКА!!!
    Ако е машина, нека бъде немска!
    XJR 1200
    ETZ 150
    Kawasaki Ninja ZX10R

    Коментар


    • #3
      До: Курсове за млад ловец!!

      Говори се, че подготовката ще започне Март-Април, а изпитите Октомври.По-добре да пита там където става записването. Възможно е да има промяна в закона за лова.
      Аз не съм сигурен за тази информация, просто казвам какво съм чул.
      Мен също ме записаха за курсовете. А тази година съм абитюрент и се притеснявах изпита да не е в края ма Май, че програмата е много натоварена .

      Коментар


      • #4
        До: Курсове за млад ловец!!

        Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
        Браво, добре сте си там. Пожелавам ти да си го изкараш и вземеш изпитите успешно. Аз лятото ставам на 18, Август месец, и аз ще гледам да го карам курса, но не знам кога. Дали ще има, и ако има дали ще го изкарам...

        Поздрави и НАСЛУКА!!!
        Аз май месец ги правя годините...
        А за курса трябваше да е 2012 година ама в четвъртак ми се обадиха и ми казаха за курса. На другия ден бях там и се записах.
        [SIZE=5][FONT=Comic Sans MS] UAZ 469 for off-road[/FONT][/SIZE]

        Коментар


        • #5
          До: Курсове за млад ловец!!

          Първоначално публикуван от Р.Граховски Преглед на мнение
          Аз май месец ги правя годините...
          А за курса трябваше да е 2012 година ама в четвъртак ми се обадиха и ми казаха за курса. На другия ден бях там и се записах.
          Чакай бе мой човек. 2012 свършва Светът . Изкарваме курса 2011 и з 1 година каквото наловуваме това ще е, . А то май не може да се почне по - рано. Смисъл трябва да имаш 18 години нали, не е като шофьорските курсове. Като навърша 18 ще започна да търся и аз някъде.
          Ако е машина, нека бъде немска!
          XJR 1200
          ETZ 150
          Kawasaki Ninja ZX10R

          Коментар


          • #6
            До: Курсове за млад ловец!!

            Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
            Чакай бе мой човек. 2012 свършва Светът . Изкарваме курса 2011 и з 1 година каквото наловуваме това ще е, . А то май не може да се почне по - рано. Смисъл трябва да имаш 18 години нали, не е като шофьорските курсове. Като навърша 18 ще започна да търся и аз някъде.
            До испита трябва да имаш 18 години, а по време на убочението може да ги нямаш само на испита да имаш 18 и да го вземеш наи важното и си готов.
            [SIZE=5][FONT=Comic Sans MS] UAZ 469 for off-road[/FONT][/SIZE]

            Коментар


            • #7
              До: Курсове за млад ловец!!

              здр. момчета а за цени нещо говори ли се, че сум чувал 1000 евро да спрягат някъде.

              Коментар


              • #8
                До: Курсове за млад ловец!!

                Първоначално публикуван от unnamed_1 Преглед на мнение
                здр. момчета а за цени нещо говори ли се, че сум чувал 1000 евро да спрягат някъде.
                Аз сум си платил таксата 550 лева и това е всичко до ваденето на разрешително за оръжие. От теа пари ще купат книги и ще раздъдат на всички записалисе и платили таксата естествено.
                [SIZE=5][FONT=Comic Sans MS] UAZ 469 for off-road[/FONT][/SIZE]

                Коментар


                • #9
                  До: Курсове за млад ловец!!

                  Има и друга тема. http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=78154 Там също обсъждаме предстоящити курсове
                  ROCK ON

                  Коментар


                  • #10
                    До: Курсове за млад ловец!!

                    Записванията се правят сега , курса ще почне май месец , а изпитите ще са на края на септември така , че ако иска някои да се класира за ловния сезон трябва септември да си е нагласил всички документи нужни пред КОС и вземе ли билета да бяга за разрешителното за оръжие Най се бави документа от националната следствена служба , около месец имайте го в предвид , желая на всички кандидати успех

                    Коментар


                    • #11
                      До: Курсове за млад ловец!!

                      Първоначално публикуван от dimitar22 Преглед на мнение
                      Записванията се правят сега , курса ще почне май месец , а изпитите ще са на края на септември така , че ако иска някои да се класира за ловния сезон трябва септември да си е нагласил всички документи нужни пред КОС и вземе ли билета да бяга за разрешителното за оръжие Най се бави документа от националната следствена служба , около месец имайте го в предвид , желая на всички кандидати успех
                      Мерси все пак за информацията, ама мен за Дупница ми казаха друго.
                      Явно за жсякаде е различно аз до този извод стигнах.
                      [SIZE=5][FONT=Comic Sans MS] UAZ 469 for off-road[/FONT][/SIZE]

                      Коментар


                      • #12
                        До: Курсове за млад ловец!!

                        Най се бави документа от националната следствена служба , около месец имайте го в предвид , желая на всички кандидати успех
                        Това е мноооооого стара информация. Все пак сме 21 век, има и едни машинки наречени компютри, има интернет и т.н. Документа от следствена служба става за следващия ден, а ако е много спешно и по-бързо.
                        Тази земя, по която тъпча сега,
                        тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                        тази земя – не е моя земя,
                        тази земя, простете, е чужда.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Курсове за млад ловец!!

                          Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
                          Това е мноооооого стара информация. Все пак сме 21 век, има и едни машинки наречени компютри, има интернет и т.н. Документа от следствена служба става за следващия ден, а ако е много спешно и по-бързо.
                          За ден става. Останалите 29,а понякога и повече дни са му необходими, да стигне от Мусагеница да Люлин примерно. Път е това, не е шега!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Курсове за млад ловец!!

                            Първоначално публикуван от Любо Димитров(lama69) Преглед на мнение
                            За ден става. Останалите 29,а понякога и повече дни са му необходими, да стигне от Мусагеница да Люлин примерно. Път е това, не е шега!
                            Ако искате да ловувате този сезон имаите впредвид горе написаното.Наистина не е шега.
                            "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
                            Кольо.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Курсове за млад ловец!!

                              Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
                              Това е мноооооого стара информация. Все пак сме 21 век, има и едни машинки наречени компютри, има интернет и т.н. Документа от следствена служба става за следващия ден, а ако е много спешно и по-бързо.
                              Нас от провинцията ни разглеждат по друг начин иначе пробвай да вадиш документ в сезона на отпуските

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X