Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Боди лифт

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Минимално вдигана на центъра на тежестта-добро окачване с максимален ход,рязане за по големи гуми.Струва ми се че при МБ Г може да се мине без боди лифт.
    Пътят е целта.

    Коментар


    • #17
      Абсолютно може! И аз така мисля!

      Коментар


      • #18
        А може и без рязане ,за по-големи гуми.До 33" размер в Г влизат без никакъв проблем.
        За 35" размер ,мисля ,че Йори, беше показал какво е нужно за да няма проблеми ,ще го пакажа и аз:
        http://4x4abc.com/G/35.html
        Реже се ,но не от ламарините.
        B+

        Коментар


        • #19
          боди лифта е нещо което просто не понасям и съм склонен да стигна до крайности зада го избегна. кита с предни коиловери за вранглера идва с 1'' боди лифт зада могат да се съберат стойките под калника, изрязахме калника.

          кита със суперчарджъра идва с 1'' боди лифт зада се събере прахосмукачката под капака, изрязахме капака.

          но това е субективно мнение, незнам дали е толкоа лошо колкото ми се струва, не съм имал такова нещо никога.
          drive alive

          Коментар


          • #20
            Ами прав си,че то това е по-скоро подстригване,а не рязане при Г
            Пътят е целта.

            Коментар


            • #21
              А някой сменял ли е тампоните на шасите към купето? С времето доста слягат и се чудя дали има смисъл - цените на единия вид тампон е към 3евро а на другия към 5евро .. доста евтини?! А всъщност колко от едните и колко от другите трябват?

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X