Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карбуратор от Лада на Самурай

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Карбуратор от Лада на Самурай

    Колеги доста търсих и не намерих инфо. Някой слагал ли е карборатор от Лада на Самурай? Ако да, по-добре ли е, има ли моного работи, който трабва да се преработят и качва ли разхода? Предварително благодаря.

  • #2
    До: Карборатор от лада на самурай

    Какво целиш? Нисък разход? Повече да върви
    Карах Пасат с Ладов карбуратор. Имаше накаква плочка отдолу, правена при стругар. Вървеше повече, ама и харчеше повече.
    При Самурая може и да е обратното.
    Където Бирата, Там и Аз...

    Коментар


    • #3
      До: Карборатор от лада на самурай

      И двете, нисък разход или същия с по-добро вървене. Днес Жоро ( модератора на газ 69) ми спомена, че вече е правено но не разбрах от кой.

      Коментар


      • #4
        До: Карборатор от лада на самурай

        То оригиналния си "карбУрира" добре.Само да са наред вакумите.
        Иначе 2-те условия трудно се постигат заедно.
        0888 364 731

        Коментар


        • #5
          До: Карборатор от лада на самурай

          Аз карам с ладов от 21083 с ръчен смукач.
          Писал съм за това във форума, върви много добре с него.
          Харченето е около 10 л. градско и около 8 л. извънградско.
          Прависе междинна планка защото има разлика в дупките за
          захващане към колектора.
          Прикачени файлове
          Последно редактирано от Sam40; 29-01-10, 06:01.
          [SIGPIC][/SIGPIC]
          SJ 413

          Коментар


          • #6
            До: Карбуратор от лада на самурай

            Във Варна има 1 черен самурай 413 с ладов карбуратор сложен предимно заради газовото. Не знам колко гори на ГАС но много ВЪРВИ. В такива обороти се развинтва тоя двигател - наслада за ухото.
            Мога да потърся тел. на собствениците.
            Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
            http://www.cardomain.com/ride/2562837

            Коментар


            • #7
              До: Карборатор от лада на самурай

              Първоначално публикуван от Sam40 Преглед на мнение
              Аз карам с ладов от 21083 с ръчен смукач.
              Писал съм за това във форума, върви много добре с него.
              Харченето е около 10 л. градско и около 8 л. извънградско.
              Прависе междинна планка защото има разлика в дупките за
              захващане към колектора.
              Това на газ или на бензин и кой модел си. Моя е 1,3 88 г. . Колега Kaskadiora ще се радвам да чуя и тяхните отзиви.

              Коментар


              • #8
                До: Карбуратор от лада на самурай

                Колегата- Балта- на саморая е с ладин карборатор кара го на газ и на бензин, доста прилично вървене прави. Със сигурност варви повече от саморайския, защото е двукамерен и е смеханична втора клапа. Тоест не се отваря от вакумен рекулатор което е по добър вариянт, от тези които се отваря втората клапа от вакумния регулатор, и това малко скуцва вървянето това е доста добро решение въпреки че и саморайския не е лош
                Търговията е проста работа ама не е за прости Люде.

                Коментар


                • #9
                  До: Карборатор от лада на самурай

                  Първоначално публикуван от asen3 Преглед на мнение
                  Това на газ или на бензин и кой модел си. Моя е 1,3 88 г. . Колега Kaskadiora ще се радвам да чуя и тяхните отзиви.
                  Карам само на бензин , но двигатела много добре се ускорява!
                  [SIGPIC][/SIGPIC]
                  SJ 413

                  Коментар


                  • #10
                    До: Карбуратор от лада на самурай

                    Първоначално публикуван от Kelevski Преглед на мнение
                    Колегата- Балта- на саморая е с ладин карборатор кара го на газ и на бензин, доста прилично вървене прави. Със сигурност варви повече от саморайския, защото е двукамерен и е смеханична втора клапа. Тоест не се отваря от вакумен рекулатор което е по добър вариянт, от тези които се отваря втората клапа от вакумния регулатор, и това малко скуцва вървянето това е доста добро решение въпреки че и саморайския не е лош
                    Абсолютно съм съгласен с теб!
                    Много добре се държи.
                    [SIGPIC][/SIGPIC]
                    SJ 413

                    Коментар


                    • #11
                      До: Карбуратор от лада на самурай

                      Аз от скоросъм с Ладов карбуратор на Самурая и разликата във вървенето е огромна,за радход не мога да кажа защото го карам само в гората но не мисля че е повече от колкото със стария

                      Коментар


                      • #12
                        До: Карбуратор от лада на самурай

                        И моят Самурай е с ладов карбуратор,но немога да кажа нищо защото така го купих,ето една снимка дано е полезна
                        Прикачени файлове
                        [B]Шофирането е мисловен процес,който протича в мозъка.Останалото е движение по-инерция.[/B]

                        Коментар


                        • #13
                          До: Карбуратор от лада на самурай

                          И аз се замислям да сложа на самеца ладов карбуратор,но има ли значение от каква лада е.Дали от 7-ца ,5-ца или от самара

                          Коментар


                          • #14
                            До: Карбуратор от лада на самурай

                            Първоначално публикуван от vikicho Преглед на мнение
                            И аз се замислям да сложа на самеца ладов карбуратор,но има ли значение от каква лада е.Дали от 7-ца ,5-ца или от самара
                            Всички досега показани са от Самара. Подобни са на последните карбураторни Ниви и на последните карбураторни седмици. В лададжийските среди този вид са известни като "Солекс" - правени са по лиценз на Солекс. По-ранните карбуратори на Лада са с повече загадки по тях и с по-ниски общи показатели (мощност, динамика, икономия).

                            Коментар


                            • #15
                              До: Карбуратор от лада на самурай

                              Този на didoko е от07-05 ДААЗ 2107 най-вероятно, Озон (Озон 2 имат) се води още, с вакумно отваряне на втората клапа и регулиращото устройство за празен ход с един винт за сместа, и без регулиращ винт на лостовата система на щангите за оборотите.
                              Самаровия е Солекс, точно, като предишните снимки на колегата Sam40

                              Поне така мисля

                              Случайни хора УАЗ не карат

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X