Обява

Свий
Няма добавени обяви.

H3 Какво ви е мнението?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • H3 Какво ви е мнението?

    Здравейте, мой приятел(психопат според мен) иска да си купува Н 3. Мотора е 3,5 или 3,7 бензин. Някой има ли впечатления от тази машина.Ясно му е, че за гората не става, но все пак?
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

  • #2
    Ако твоя приятел иска да събаря дървета в гората Н3 определено не става. Всъщност ако не му пука за боята може да пробва.
    Н3 определено е луксозен всъдеход Като ударението е на всъдеход. Има много добра геометрична проходимос. Ъгъла на атака е 40градуса отпред и 57 отзад.
    Окачването е солидно. Друг е въпроса колко е надежно. Все пак модела е нов и е рано за заключения.
    Има два твърди блокажа + тракшън контрол + демултипликатор и е с постояно 4х4.
    Не виждам причина да не се справи в гората.

    Коментар


    • #3
      как да не виждаш причина...
      според "капацитетите" на село, има само 2 марки автомобили "за гората"
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #4
        факт е че не познавам добре модела. Ако го опозная по добре може и да видя неща които ще му пречат в гората. В краина сметка говорим за сериен автомобил и на първо четене дава серйозни заявки за оффроуд възможности.

        Коментар


        • #5
          Единственото което мога да кажа за този модел е свързано с автоматичната му скоростна кутия. Имало два вида. Първия от тях е бил страшна трагедия, в Щатите го слагали само на малки двигатели и за този автомобил е била съвършено неподходяща. Информацията ми е от Джемини и по повод на ремонта на H3 който им беше докаран при тях за ремонт на автмоматика. Съвета беше да се внимава за коя кутия става точно въпрос. А думите има са че буквално по-рязко подаване на газ и направо се изкъртва...Между другото тази кутия се слагала само когато Хамъра е за експорт... Не знам друго, не съм и карал такова нещо. От Хамърите съм карал само H1 но той няма абсолютно нищо общо с въпросния...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #6
            Благодаря за мненията, лошото е, че е нов модел и инфото е малко. Отзад е на цял мост, дотук-добре. Някой знае ли какво му е окачването отпред? Сякаш ми се привиждат носачи, Ама няма лошо, ако е направено както трябва.Отзад е на ресьори. Луда работа. Благодаря на Венци за инфото за СК. Някой има ли идея 3,5 бензин и 3,7 бензин с коя кутия е.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • #7
              ако приятелят ти е психопат н3 само ще му усложни епикризата. тва е за съвсем издухани гъзари .иди до него ,чукни по бронята или хрома на фасона и ще видиш ,че нещо има имитация на здраво.
              виж красивите агресивни раздувки на арките над колелетата не са твои ,на горския са.
              окачването из от отпред дето е ,е масивно на носачи ама желязото е от евтиното .ябълковидните болтове обаче са яки.
              винаги ако има избор се избира по силния мотор.
              и винаги питаи за условията по гаранция на това странно съоръжение .
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • #8
                мисля че за подобна техника трябва да се допитвате до нужните хора . карал съм го, за съжаление много малко - около 2-3 км. за да мога да имам пълна картината. за сметка на това ето ви пълните данни:

                базиран на Chevy Colorado/GMC Envoy
                колесна база - 111.9"
                дължина/шир./височина - 186.7/85.5/74.5"
                тегло - 4800 pounds
                окачване
                отпред - двойни А рамена, торсион
                отзад цял мост, ресори
                двигател - 3.5 л. vortec, 5 цил. редови, 20 кл., DOHC
                220 кс/5600 об.;225 ft/lb /2800 ob
                за 2007 год. - 3.7 л. - 242 кс;242 ft/lb
                изцяло алуминиев
                скоростна кутия
                авт. 4 ст. модел 4L60E ( за американския пазар, за другата кутия ресурсите мълчат )
                ръчна 5 ст
                двустепенна ел. контролирана разд. кутия
                гуми
                31" (265/75/16)
                опция 33" (285/75/16)
                0-60 мили/час - 9,3 секунди
                Последно редактирано от митко; 05-02-07, 04:04.
                Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                Коментар


                • #9
                  H3 hummer

                  Аз мога да ти кажа моето мнение. Аз карам от 3 години шеви колорадо, на която база е изграден хамъра. Имам първият двигател 3.5Л. ( 3.7 започна да се предлага през 2006)
                  Вече имам 70,000 мили ( около110,000 км ) и още не съм имал проблеми.
                  Когато го купих, ме беше страх от този нов двигател със 5 цилиндра, понеже е нов, и нямя исторически данни за това колко е издържлив.
                  За сега съм много доволен. Гори ми твурдо 20-24 мили на галон. Има добра тягя като стъпя на гаста на магистралата когато влизам или изпреварвам. Държи 90 мили в час на 2500 оборота а червената линия е на 8000 оборота.
                  Колорадото и хамъра имат много малка разлика. Тука собствениците разменят много части между двата модела, в шасито разликата е само в още един напречен супорт.
                  Но поради цената на колата не мисля че си заслужава да се копува за оф роуд. Способностите му са почти еднакви, ако не и по добри, на всеки друг стандартен джип излязал от завода. сега, как ще го модефицираш си е твоя работа. Един американец отиде на дакар даже със него, ама толкова го беше модефицирал, че само името му беше хамър.
                  Ето ти линк към едно видео, след 4та минута става по интересно, отначало е малко отекчително, пък и хлапетата ги пазят да не ги надраскат.
                  както и да е, на кратко, ако аз съм твоя приател, за парите които ще похарчи да купи този хамър, бих си взел 5 уазки.
                  http://www.youtube.com/watch?v=-30meg76P84&eurl=
                  CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
                  http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
                  http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

                  Коментар


                  • #10
                    До: H3 Какво ви е мнението?

                    Ето линк към един сайт с подробни технически данни за Hummer H3.
                    http://www.automedia.bg/catalog/Hummer/H3.675
                    Разхода на гориво, на 3.5 литровия двигател е по-висок от 3.7 литровия?
                    Кораб, стоящ на пристанището, е в безопасност, но НЕ за това са направени корабите...

                    0886023885

                    Коментар


                    • #11
                      До: H3 Какво ви е мнението?

                      Случайно попаднах на тези данни, та реших че може да бъдат интересни за някого. Знам ли???
                      Пък и модела H3 e с доста по нормални характеристики. Лично на мен ми харесва повече от H2!
                      Кораб, стоящ на пристанището, е в безопасност, но НЕ за това са направени корабите...

                      0886023885

                      Коментар


                      • #12
                        До: H3 Какво ви е мнението?

                        Hummer 3 много маневрен автомобил.
                        С много висока спецификация.

                        Но. Hummer не е само един автомобил - състояние на ума.



                        Обърнете внимание на размера. То е малко по-широк, но просто квадрат. Това е визуална илюзия.
                        Пиша чрез преводач, ако това не е така - съжалявам.
                        Куда ты смотришь? Только в даль.

                        Коментар


                        • #13
                          До: H3 Какво ви е мнението?

                          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                          Здравейте, мой приятел(психопат според мен) иска да си купува Н 3. Мотора е 3,5 или 3,7 бензин. Някой има ли впечатления от тази машина.Ясно му е, че за гората не става, но все пак?

                          И да има някой с впечатления от Хамър, не вярвам да послужат на някой който има впечатления от случая - Хамърът на Слави.

                          Хамарът не е случайна марка и не случайно фалира.

                          Пет минути офроуд - струват много пари, но не бих нарекъл всички желаещи да имат такава машина - психопати.
                          Последно редактирано от Жоро Байкушев; 08-05-10, 14:34.
                          В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
                          В. Иванов

                          Коментар


                          • #14
                            До: H3 Какво ви е мнението?

                            Не случайно е бойна машина на американската армия!Говоря за H1!Много крайно мнение колега!!!!!
                            Никто в человеческом обществе не относится к диким животным природы так бережно, как охотники

                            Коментар


                            • #15
                              До: H3 Какво ви е мнението?

                              Първоначално публикуван от Svetochek Преглед на мнение
                              Hummer 3 много маневрен автомобил.
                              С много висока спецификация.

                              Но. Hummer не е само един автомобил - състояние на ума.


                              На паркинга, дето паркирам идва една H3-ка. Бях паркирал тераното си до нея, ама забравих да снимам. Бяха интересна гледка.

                              Та, като изключим блокажите, чисто геометричната проходимост на това возило е съизмеримо с това на дълго терано. (мойто е късо). На всичкото отгоре ъгълът на атака отзад е по-лош. Единствено е по-широк и вероятно могат да се мушнат една идея по-голями гуми без да се хваща хлекса.

                              При удобен случай ще снимам. И вие ще се смеете.

                              Да, вероятно е в пъти по-комфортен, и с по-добър dвигател, което не е малко, но това е висока спецификация за асфалта, а не извън него.
                              Всъщност, на фона на доста други паркетници на пазара, вероятно е по-добър, но това хич не значи че е добър изобщо. Жигулата беше по-добра от трабантче, ама си е жигула все пак.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X