Обява

Свий
Няма добавени обяви.

H3 Какво ви е мнението?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: H3 Какво ви е мнението?

    Първоначално публикуван от overworld65 Преглед на мнение
    Не случайно е бойна машина на американската армия!Говоря за H1!Много крайно мнение колега!!!!!
    Н1 и Н3 нямат почти нищо общо!
    יעבור
    «И това ще мине»

    Коментар


    • #17
      До: H3 Какво ви е мнението?

      Е то и Н2 на Слави няма нищо общо ама нали мнение се иска. А щом се иска - даваме.
      Нищо че сме го виждали само на паркинга.

      Н3 е много офроуд. Здрав е. Частите са доста евтини. Толкова е офроуд че чак му липсва лукса на някой флагмани в сегмента. Таблото например е пластмасово. Другото което ме спира да го запукам по деретата са ресьорите отзад и това че е доста муден.
      Това че е от колите които не са средство за предвижване а цел, символ който много хора плюят и тайничко завиждат, не е достатъчна причина да го имам. Сори.
      Иначе бих го предпочел пред всяка Тоьота, Нисан или Бенц от този клас.
      Последно редактирано от kinex; 08-05-10, 19:20.

      Коментар


      • #18
        До: H3 Какво ви е мнението?

        H2 и H3 са различни. Те не могат да се сравняват. H3-лесно, той се изкачи там, където H2 губят, защото на масите. Sh1 подхлъзнах, където остана втори. Това са различни машини.

        Но, ние живеем в Москва. В момента има много идиоти по пътищата. В такава машина ние сме в безопасност. Можем да отидем в гората и реката. Това е, когато другите страни не са изложени на риск.
        Куда ты смотришь? Только в даль.

        Коментар


        • #19
          До: H3 Какво ви е мнението?

          Първоначално публикуван от Svetochek Преглед на мнение
          ... H3-лесно, той се изкачи там, където H2 губят, защото на масите. ...Можем да отидем в гората и реката. Това е, когато другите страни не са изложени на риск.
          Офф
          Svetochek, пиши по руски. Так не получается. Толко смех.
          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
          Към модераторите-А изтрийте го сега.
          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

          Коментар


          • #20
            До: H3 Какво ви е мнението?

            Тема на Руски има по-долу в раздела.

            Приветствую всех поклонников Hummer

            Коментар


            • #21
              До: H3 Какво ви е мнението?

              Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
              Тема на Руски има по-долу в раздела.

              Приветствую всех поклонников Hummer
              Не ме гонете, ще видите моя красавец в Царево или Бургас.
              Последно редактирано от kinex; 10-05-10, 06:32. Причина: превод
              Куда ты смотришь? Только в даль.

              Коментар


              • #22
                До: H3 Какво ви е мнението?

                Нищо против чуждите езици.
                Стига да има кой да превежда.

                Коментар


                • #23
                  До: H3 Какво ви е мнението?

                  Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                  Е то и Н2 на Слави няма нищо общо ама нали мнение се иска. А щом се иска - даваме.
                  Нищо че сме го виждали само на паркинга.

                  Н3 е много офроуд. Здрав е. Частите са доста евтини. Толкова е офроуд че чак му липсва лукса на някой флагмани в сегмента. Таблото например е пластмасово. Другото което ме спира да го запукам по деретата са ресьорите отзад и това че е доста муден.
                  Това че е от колите които не са средство за предвижване а цел, символ който много хора плюят и тайничко завиждат, не е достатъчна причина да го имам. Сори.
                  Иначе бих го предпочел пред всяка Тоьота, Нисан или Бенц от този клас.
                  Тъй де. Аз съм любител само, не претендирам да съм специалист.

                  Но 3.7 не се брои. ( то рака не е риба все пак) Щото беше компромисен вариан известно е защо. Хората вече трудно карат и коли с 1.8 двигател.


                  Там където бензина струва от 15 - 50 цента/литъра, се уважава Н3 Алфа, 5.3 литра пуснат в края на 2007 ...и Н1.


                  За който се интересува:
                  http://www.hummerxclub.com/index.html
                  Прикачени файлове
                  Последно редактирано от Жоро Байкушев; 09-05-10, 19:27.
                  В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
                  В. Иванов

                  Коментар


                  • #24
                    До: H3 Какво ви е мнението?

                    Аз точно V8 Alpha имах в предвид, като казах че е муден.

                    Коментар


                    • #25
                      До: H3 Какво ви е мнението?

                      Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                      Аз точно V8 Alpha имах в предвид, като казах че е муден.
                      Има и по не мудни, разбира се. Не е тайна.

                      Въпрос на пари, вкус ...и семейно положение.

                      Е това на аватара ми е любимеца в БГ, дето го обгрижвам и ме радва много.
                      В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
                      В. Иванов

                      Коментар


                      • #26
                        До: H3 Какво ви е мнението?

                        Първоначално публикуван от Жоро Байкушев Преглед на мнение
                        И да има някой с впечатления от Хамър, не вярвам да послужат на някой който има впечатления от случая - Хамърът на Слави.

                        Хамарът не е случайна марка и не случайно фалира.

                        Пет минути офроуд - струват много пари, но не бих нарекъл всички желаещи да имат такава машина - психопати.
                        Май и аз имам психопатски наклонности!
                        Кораб, стоящ на пристанището, е в безопасност, но НЕ за това са направени корабите...

                        0886023885

                        Коментар


                        • #27
                          До: H3 Какво ви е мнението?

                          Под ламарините H2 е Шевролет Тафое а H3 е Шевролет Блейзер, не се сещам за друго определение освен - скрап.

                          Коментар


                          • #28
                            До: H3 Какво ви е мнението?

                            Първоначално публикуван от boris_sakalev Преглед на мнение
                            Май и аз имам психопатски наклонности!


                            Не те разбирам или ти нещо не си разбрал.
                            В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
                            В. Иванов

                            Коментар


                            • #29
                              До: H3 Какво ви е мнението?

                              Първоначално публикуван от Жоро Байкушев Преглед на мнение


                              Не те разбирам или ти нещо не си разбрал.
                              Имам предвид, че ако можех да си го позволя, бих се обзавел с такава машина. Въпреки всички отрицателни мнения за нея. По-конкретно с H3.
                              Кораб, стоящ на пристанището, е в безопасност, но НЕ за това са направени корабите...

                              0886023885

                              Коментар


                              • #30
                                От: До: H3 Какво ви е мнението?

                                Машината,въобще не е лоша.Друг е въпроса дали някой ще е прежали Отдолу изглежда доста здрава,има добър клиренс и ъгли.Раздувки и роубари,са повече от псевдо-всичко е цам и пластмаса-никелирани.Автомата спъва много възможностите на двигателя.Събира доста големи гуми.Вътре всичко е пластматоряк-няма мекичко табло.Тесен за размерите си.Много лоша видимост.Привлича ужасно много погледите
                                По непроходим за офроуд,спрямо повечето стари джипки в България.Много стабилен на сняг,лед и други повърхности с ниско сцепление.
                                Противоречива джипка.Ама гъзария
                                Прикачени файлове
                                Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X