Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Номер на рама

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Номер на рама

    Можете ли да ми кажете каде се намира номера на шасито, че не мога да го открия за УАЗ 469?
    Благодаря предварително!
    Последно редактирано от Жоро Донечки; 28-01-10, 09:03. Причина: УАЗ, а не ВАЗ.... Ч, а не 4

  • #2
    До: Мултимедийно ръководство за ремонт на УАЗ 31512,31514,31519

    Над задния десен ресьор го търси.

    Коментар


    • #3
      До: Номер на рама

      Първоначално публикуван от falkon_ Преглед на мнение
      можете ли да мо кажете каде се намира номера на шасито 4е не мога да го открия УАЗ 469 благодаря предварително
      Така е правилно.

      Коментар


      • #4
        До: Номер на рама

        благодаря за инфопмацията и се извинявам за предната публикация че беше на латински

        Коментар


        • #5
          До: Номер на рама

          На рамата зад задна дясна гума номера е нанесен с боя. Ако шасито е пребоядисвано няма шанс да го откриеш - доста време и аз го търсих.
          На 469 номера е набит на табелка на предна лява врата посредата над дръшката за затваряне ако табелката я няма ще откриеш четири дупки от нитовете на табелката. Провери и на задната лява врата - основата на вратата предната и задна врата са еднакви и може да са разменени. Имах същия праблем с един УАЗ закупен от МО имаше табелки и на двете врати ама не и верния номер.

          Коментар


          • #6
            До: Номер на рама

            http://www.uazbuka.ru/lib/label_469.pdf
            only 4 x 4,sim AWD

            Коментар


            • #7
              До: Номер на рама

              Ако табелката липсва, някой може ли да я изработи в същия вид, както оригиналната.

              Коментар


              • #8
                До: Номер на рама

                то по табелка КАТ не трябв да регистрират апо набити номера.
                only 4 x 4,sim AWD

                Коментар


                • #9
                  До: Номер на рама

                  Набити номера има само на двигателя. На рамата номера е бил изписан с боя, затова трябва и табелка за пред КАТ.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Номер на рама

                    Не знам пита ли в КАТ
                    only 4 x 4,sim AWD

                    Коментар


                    • #11
                      До: Номер на рама

                      В кат гледат само по табелка номера на рамата, аз преди 4-5 месеца си регистрирах джипа УАЗ 469 и само табелката гледаха.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Номер на рама

                        Първоначално публикуван от Искрен Преглед на мнение
                        В кат гледат само по табелка номера на рамата, аз преди 4-5 месеца си регистрирах джипа УАЗ 469 и само табелката гледаха.
                        Във всеки КАТ е различно. Някъде гледат табелата но някъде искат и номера да е набит на рамата. Ако го няма го набиват в КАТ и ти взимат за услугата 30лв.
                        УАЗ 31512-Тото

                        Коментар


                        • #13
                          До: Номер на рама

                          Срещу дребна сума се издава документ за нестандартни номера и изобщо не гледат шасито или двигателя (поне на табелката трябва да отговаря едното).
                          Случайни хора УАЗ не карат

                          Коментар


                          • #14
                            До: Номер на рама

                            Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
                            Срещу дребна сума се издава документ за нестандартни номера и изобщо не гледат шасито или двигателя (поне на табелката трябва да отговаря едното).
                            Ако номера на двигателя съвпада с документите за собственост, но табелка липсва, ще ми издадат ли такъв документ за нестандартни номера и ще регистрират ли джипа.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Номер на рама

                              Първоначално публикуван от tody Преглед на мнение
                              Ако номера на двигателя съвпада с документите за собственост, но табелка липсва, ще ми издадат ли такъв документ за нестандартни номера и ще регистрират ли джипа.
                              Колега, преди време имах същия проблем със закупен от МО джип. От КАТ ме върнаха и поискаха удостоверение от МО че табелката е изгубена при тях. На удостоверението пишеше, че при извършен ремонт е демонтирана и толкоз. В КАТ ми набиха нестандартен номер и го регистрираха без проблем.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X