Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чешки пистолет... (бояджийски)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Чешки пистолет...

    Твоя е с 1,8 дюза, ако съм разбрал правиално. Значи основния проблем за несполуката е това. Този размер е подходящ за филер.
    Има пищови за 50-60 лв, ако случиш на някой дето няма да прекъсва и да му тече казанчето, ще си свършиш работа. Такива турски пистолети има много, сещам се за много заредено магазинче в Требич- след Илиянци, посока околовръстното. В дюкяните за авто бои, също съм виждал евтини, Бриколаж, Практикер- абе евтина стока да искаш в днешно време Търси 1,3 - 1,4 дюза.
    Поздрави!
    Последно редактирано от Ясен; 27-01-10, 08:39. Причина: рекламка

    Коментар


    • #17
      До: Чешки пистолет...

      Аз имам същия пистолет с 1.8 дюза. За времето си беше от най-добрите и не е имало проблеми, докато не не го дадох на заем от тогава не става.След всяпо ползване тябва много силно почистване и миене.А за пръскането човек трябва да има ръце, и за най-скъпите.
      JSM 0899633364

      Коментар


      • #18
        До: Чешки пистолет...

        А за пръскането човек трябва да има ръце, и за най-скъпите.

        Това сигурно от личен опит го знаеш .
        877104344

        Коментар


        • #19
          До: Чешки пистолет...

          Първоначално публикуван от trophy_hunter1 Преглед на мнение
          А за пръскането човек трябва да има ръце, и за най-скъпите.

          Това сигурно от личен опит го знаеш .
          Много клиенти съм разплакал докато свикна.
          JSM 0899633364

          Коментар


          • #20
            До: Чешки пистолет...

            Колеги как може никой досега да не е казал нищо за тези невероятни чешки пистолети дето работели по добре от марковите.Аз затова сега продавам SATA-та и отивам да купя 20-30 чешки.Даже ще си ги ползвам еднократно.Пък като свършат ще съм събрал пари за нов кашон с чешки играчки.
            Колега като за начало махни тая дюза че е бая голяма.

            Коментар


            • #21
              До: Чешки пистолет...

              Първоначално публикуван от mraveca Преглед на мнение
              Колеги как може никой досега да не е казал нищо за тези невероятни чешки пистолети дето работели по добре от марковите.Аз затова сега продавам SATA-та и отивам да купя 20-30 чешки.Даже ще си ги ползвам еднократно.Пък като свършат ще съм събрал пари за нов кашон с чешки играчки.
              Колега като за начало махни тая дюза че е бая голяма.
              Точно към това ми беше насочен въпроса от къде мога да намера по-малка дюза,игла и разпръсквач или от какъв др. може да се заменят за чешкия пистолет за да не купувам турски и китайски пистолети ,че не ми се набутва за маркови при положение ,че ще се ползват за хоби.

              А "ЧЕШКАТА ИГРАЧКА" Е МНОГО ДОБРА ,НО НА АЛКИДНА БОЯ.

              Колега бартер приемаш ли за SATA-та?
              877104344

              Коментар


              • #22
                До: Чешки пистолет...

                Колега има Астурота за 50-60 лв не казвам че е невероятен но става.Аз пробвах на моя Коуфиниш да му сложа 1.3 но не се получи.А майсторите определено си бачкат със САТА.
                Константин Вълчанов.0888313247

                Коментар


                • #23
                  До: Чешки пистолет...

                  Първоначално публикуван от kosio7808 Преглед на мнение
                  Колега има Астурота за 50-60 лв не казвам че е невероятен но става.Аз пробвах на моя Коуфиниш да му сложа 1.3 но не се получи.А майсторите определено си бачкат със САТА.
                  За майсторите е оправдано пистолета ще си върне парите дадени за него.
                  Може ли да разясниш за двете марки посочени от теб чие производство са цени и мнения от работили с тях колеги също се приемат
                  Гледам в нета има и някакви астра и гав (италиански вторите за първите нищо не знам) имали някои впечатления от тях?
                  877104344

                  Коментар


                  • #24
                    До: Чешки пистолет...

                    Първоначално публикуван от Филип Георгиев Преглед на мнение
                    Колега, ти майтап ли си правиш с това за професионалните бояджии и чешкия пищов.
                    Аз пък какво се Очудвам, познавам професионални бояджии, които работят в скъп сервиз, правят коли по застраховки-скъпи коли, и ползват най-големите л...а, които има на пазара. Ти се сети за марката на материалите
                    А пък едни си правят поправки по колите с лак за нокти, а броните с боя за обувки
                    Ами хората все повече ги е страх да си закарат колата на професионалист.
                    Много се извинявам за отклонението от темата, но малкото ми мозък в голямата ми глава не може да проумее, как може да се сравнява чешки пищов от миналия век с съвременната техника, с доказано качество, ползваща се по цял свят!
                    Позволявам си да сложа линк, с грешки при боядисване, марката не е от голямо значение, важи за всички марки материали
                    http://www.lasurit.com/opencms/lasur...tgeber_BUL.pdf
                    Поздрави!
                    здрвеите, това линкче на глазурит е супер. Изкарал сам поредица курсове в Глазурит и добре познавам материалите и технологиите. Винаги остава само едно на варха--- Глазурит и САТА това са марките

                    Коментар


                    • #25
                      До: Чешки пистолет...

                      Аз си мисля,че не е чак такъв голям проблем дюзата.Всичко си е до опит.Акрилната боя се пръска малко по редка.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Чешки пистолет...

                        Първоначално публикуван от trophy_hunter1 Преглед на мнение
                        За майсторите е оправдано пистолета ще си върне парите дадени за него.
                        Може ли да разясниш за двете марки посочени от теб чие производство са цени и мнения от работили с тях колеги също се приемат
                        Гледам в нета има и някакви астра и гав (италиански вторите за първите нищо не знам) имали някои впечатления от тях?
                        Колега за Астуро мисля че е италиански но не съм сигорен.С него съм работил и с металици и акрилни бои и се постигат задоволителни успехи поне за мен.
                        Константин Вълчанов.0888313247

                        Коментар


                        • #27
                          До: Чешки пистолет...

                          Първоначално публикуван от asen_dp Преглед на мнение
                          Аз си мисля,че не е чак такъв голям проблем дюзата.Всичко си е до опит.Акрилната боя се пръска малко по редка.
                          Боята я разреждам по указанията дадени ми в магазина пробвах с различни методи и стигнах до извода ,че всичко е до зимното време (макар че не съм боядисвал от как спаднаха реско температурите)и до пистолета, както казах пробва и майстор с опит явно си трябва по-малка дюза за акрила.
                          877104344

                          Коментар


                          • #28
                            До: Чешки пистолет...

                            Никой ли няма да изкаже мнение за някой пистолет до 100-150 лв.,но да си струва парите искам да има много добра разпрашваемос.
                            877104344

                            Коментар


                            • #29
                              До: Чешки пистолет...

                              Ако ти трябва пищов да си свършиш работа еднократно, ще ударя едно рамо. Вчера пратих линк към фирмата, от която си купих първия горе-долу читав , но са го изтрили, че е реклама. С нова дюза е-1,4 и работи добре, снимка има в профила ми. Та, ако искаш ще помогна да свършиш работа. Седи за резерва, не искам да го продавам, но ако не се ползва ще забрави да работи
                              За да не остана погрешно разбран, от горните си постове:
                              - Сата не е единствената фирма за добри пищови, факт е че се ползват в цял свят, включително и в любимите ни предавания по Дискавъри, НО има много добри конкурентни фирми.
                              Влизам в гаража, че много се разписах
                              Поздрави!

                              Коментар


                              • #30
                                До: Чешки пистолет...

                                Колега за 200-250 лв. имаше един модел на DEVILBISS.

                                Аз тръгнах да купувам пистолет като тебе ,взех един китайски за 60лв.Още на първото боядисване съжалявах за всеки един от тези 60 лв.Реших да си купя по хубав за 100-150 лв. но такъв не намерих и отново бях разочарован.После открих DEVILBISS,влязох в магазина с един джоб пари решен да купя най добрия модел който струваше 660 лв.Излязох от магазина без пистолет и бях още по разочарован от преди.Продавача беше най наглия и некомпетентния който съм виждал.Следващият ми избор беше ANEST-IVATA.Обадих се на представителите за българия като предварително проверих цената в щатите,550 лв с доставката.След разговора с тях почнах да псувам,да кълна,и да си скубя косите,обявиха ми 1100лв.След всичко което ми се случи вече исках да си купя пистолет с който да се гръмна.Тогава попаднах на SATA и този път излязах от магазина щастлив.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X