Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

    Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
    Какво да кажа,освен едно голямо Браво!
    То другото,колегите преди мен са го казали!
    Недейте така бе колеги , сега ще почна да се взимам насериозно.
    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

    Коментар


    • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

      Първоначално публикуван от koko_s Преглед на мнение
      Днеска видях звяра на живо изглежда още по добре !!!
      Колега , съжалявам , че не се видяхме днес . Искам да ти подаря блокажа и да ти пожелая успешно представяне на състезанията на които смяташ да участваш. Прати ми адрес за доставка. Поздрави.
      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

      Коментар


      • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

        Днес го получих хиляди благодарности за големия подарък които ми направи и сбъдна едно от мечтаните подобрения по джипа !!!
        сега само остават тестовете !!!
        ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

        Коментар


        • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

          Браво и от мен!

          Мнението ми относно външния вид: с двата чифта "очички" ми прилича малко на карикатурен герой(неискам да Ви обидя),защо не опитате с правоъгълни фарове, мисля че ще изглежда по-добре.

          Поздрави!

          Коментар


          • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

            Първоначално публикуван от teopajero Преглед на мнение
            Браво и от мен!

            Мнението ми относно външния вид: с двата чифта "очички" ми прилича малко на карикатурен герой(неискам да Ви обидя),защо не опитате с правоъгълни фарове, мисля че ще изглежда по-добре.

            Поздрави!
            Да бе!Тогава на кво ще заприлича...на Лада 5тица,по добре зарежи!С кръглите фарове си е екстра,така си напомня за оригинала до някаква степен.
            Друго да попитам аз,готова ли е новата еволюция на любимата машина за Зверино екстриим!Поздрави.
            ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

            Коментар


            • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

              Така точно си има ретро стил и прилича на джуган в умален вариант .
              ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

              Коментар


              • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                Първоначално публикуван от teopajero Преглед на мнение
                Браво и от мен!

                Мнението ми относно външния вид: с двата чифта "очички" ми прилича малко на карикатурен герой(неискам да Ви обидя),защо не опитате с правоъгълни фарове, мисля че ще изглежда по-добре.

                Поздрави!
                Като си купих преди години една Газ 69, прерових руския клуб на газките. Разгледах хиляди снимки и мога да твърдя, че тази е една от най красивите.Много е лесно да и смениш фасона, но е страшно-трудно да стане готина като тази. Виждал съм и по-красиви. Само дето не се познават че са ГАЗки.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                  Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                  Като си купих преди години една Газ 69, прерових руския клуб на газките. Разгледах хиляди снимки и мога да твърдя, че тази е една от най красивите.Много е лесно да и смениш фасона, но е страшно-трудно да стане готина като тази. Виждал съм и по-красиви. Само дето не се познават че са ГАЗки.
                  Това вече не е ли патрул?
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGA0001 (2).jpg
Прегледи:1
Размер:181.5 КБ
ID:5314865Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGA0002 (2).jpg
Прегледи:1
Размер:170.0 КБ
ID:5314866Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGA0003 (2).jpg
Прегледи:1
Размер:117.3 КБ
ID:5314867Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGA0005 (2).jpg
Прегледи:1
Размер:181.3 КБ
ID:5314868 Вчера малко попромених "фейса" . Фаровете са събрани един до друг и са една идея по ниско от първоначалния замисъл. В действителност изглежда доста внушително. Най-важното е , че продължава да прилича на ГАЗ-69 въпреки многото донори. Сега съм на тема хидро-асистенция с любезното съдействие на колегата Йордан Колев . Вчерашните опити не доведоха до някакъв съществен резултат , нооо ...."Това не плаши душите наши".
                    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                    Коментар


                    • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:261020111106.jpg
Прегледи:1
Размер:106.7 КБ
ID:5314869Натиснете снимката за да я уголемите

Име:261020111107.jpg
Прегледи:1
Размер:118.3 КБ
ID:5314870Натиснете снимката за да я уголемите

Име:261020111108.jpg
Прегледи:1
Размер:72.4 КБ
ID:5314871Натиснете снимката за да я уголемите

Име:261020111109.jpg
Прегледи:1
Размер:87.3 КБ
ID:5314872Натиснете снимката за да я уголемите

Име:021020111098.jpg
Прегледи:1
Размер:101.3 КБ
ID:5314873 Това са снимки от опитите да включа хидро-асистенция към стандартната схема на кормилното управление , а този малкия е tonicholi който се чуди на акъла на баща си.
                      П.П. Снимките са от телефон , предполагам си личи.
                      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                      Коментар


                      • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                        Трябва да споделиш как ще се държи и аз съм замислил същата схема само че с уазовата секторна кутия .
                        Малкия сигурно се чуди кога ще ми дадат да го карам тоа звяр
                        Поздрави !!
                        Последно редактирано от koko_s; 27-10-11, 07:55.
                        ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

                        Коментар


                        • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                          Първоначално публикуван от steev69.bg Преглед на мнение
                          Да бе!Тогава на кво ще заприлича...на Лада 5тица,по добре зарежи!С кръглите фарове си е екстра,така си напомня за оригинала до някаква степен.
                          Друго да попитам аз,готова ли е новата еволюция на любимата машина за Зверино екстриим!Поздрави.
                          Още малко има за довършване. Зари , ти ще и правиш сефтето на "Зверино екстриим" понеже познаваш най-добре трасето.
                          Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                          Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                          Коментар


                          • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                            Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                            Още малко има за довършване. Зари , ти ще и правиш сефтето на "Зверино екстриим" понеже познаваш най-добре трасето.
                            Ееххх Коко,сега ми падна камък от сърцето!Ще се радвам (и не само аз) да се срешна с последната еволюция на уникалнатати 69-ка!Поздрави.
                            ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                            Коментар


                            • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                              Джипа е супер уникална Газка имаш колега!Гледам не е писано отдавна,какво става с машината?Оригиналните мостове как понасяха косуърт мотора?Колко време си ги карал така и успя ли да ги счупиш?

                              Коментар


                              • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                                ГАЗката съм я позарязал заради новите проекти които се развиват в гаража. Не съм имал проблем с мостовете защото бях с УАЗови чисто нови и не съм ги " пържил " безумно. След това бях с НИСАНски у260 , после у60 и сега е без мостове. Най-вероятно ще върна тези от у260 и ще сложа ск.кутия от Ровър заради Фултайма и възможностите за промяна на предавателните числа в раздатката.
                                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X