Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

    Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
    [ATTACH=CONFIG]256870[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]256869[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]256868[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]256867[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]256866[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]256865[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]256864[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]256863[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]256862[/ATTACH]Здравейте колеги,искам да ви запозная с най-новите доработки по оран[ATTACH=CONFIG]256861[/ATTACH]жевия ГАЗ. Ако някой не е виждал ГАЗ-69 V6 COSWORTH вече има и такъв. Оранжевата стрела се сдоби с по-голямо сърце/207к.с./ в отговор на повишените и[ATTACH=CONFIG]256860[/ATTACH]зисквания на собственика му на тема мощност.За момента мога да кажа че максималната скорост е над 120 км/ч не знам точно колко, ще я меря с GPS, и по[ATTACH=CONFIG]256859[/ATTACH]намирисва съединителя като я сритам.Няколко приятели вече я караха,като слязат от нея 10 минути не могат да спрат да се усмихват. Скоро ще има видео .[ATTACH=CONFIG]256858[/ATTACH]
    Нямам думи Като знам как вървеше със стария Фордов двигател си представям как е с този Поздрави на цялата група
    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

    Коментар


    • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

      Е Вие момчета наистина нямате спиране!Могат само да Ви завиждат(ме)!!!Станахте спецове по сърдечна трансплантация.Като знам как се справи на Тетевен ,сега трябва да е ракета.
      Поздрави на целия екип.
      ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

      Коментар


      • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

        Браво! Оранжевия звяр става още по зъл
        Незнам заводските характеристиките на тоя мотор, но имаше една Сиера направена за драг тука в София с такъв....
        Някои неща ако до сега не бяха, вече ще станат консуматив.

        Успех и дано скоро го видиме в действие!

        А и умната сега... докато му свикнете
        Случайни хора УАЗ не карат

        Коментар


        • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

          Газика е жесток !!!! С този двигател помислете за по-здрава трансмисия и мостове защото ще станат консуматив . Мислите ли да усилите малко и рамата ?
          п.с със стария мотор какво стана ? имам интерес
          Последно редактирано от Людмил Кюковски; 09-10-10, 20:32.
          Лудак

          Коментар


          • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

            Всеобщото мнение гласи: "вентилиран мотор не става за тежък офроуд, защото няма въртящ момент в ниските". Любопитен съм дали вашия проект ще го опровергае....

            п.п. за рали-рейд мотора е ок, но трябва подходящо окачване.
            Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

            Коментар


            • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

              Мога само да кажа че си поставих една много висока цел , която благодарение на самоотверженоста на целия екип беше постигната. Мисля че това е първия ГАЗ-69 COSWORTH в света , а дори и да не е така , това не променя удоволствието от резултата.Този мотор има най-малко два пъти по-висок въртящ момент в ниските обороти отколкото всеки ЗМЗ И УМЗ - гаранция.Окачването ще търпи промени , сега предстоят тестове които ще дадат насоки за по-добри настройки.Вече подмених амортисьорите с по стегнати . Сега предстои подмяна на притискателен диск със спортен на " SPARCO " , чакам и дебитомер /аеромасметър/ от Англия ,и...........много други неща . Ако имате въпроси ще помагам с каквото мога.
              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

              Коментар


              • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                Това два пъти по-висок технически данни ли са или субективно усещане? Имаш ли някакви таблични данни за мотора, че ми стана интересно? Все пак 360нм е сериозен въртящ момент......
                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                Коментар


                • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                  ЗМЗ имат бая големи осмаци и на тех максималния момент идва към около 2000оборота...
                  За стандартните 4-цилиндрови ясно- без коментар.

                  Ако имате въпроси ще помагам с каквото мога.
                  Кога и къде ще може и ние да го пробваме!
                  Случайни хора УАЗ не карат

                  Коментар


                  • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                    Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                    ...Здравейте колеги,искам да ви запозная с най-новите доработки по оранжевия ГАЗ. Ако някой не е виждал ГАЗ-69 V6 COSWORTH вече има и такъв. Оранжевата стрела се сдоби с по-голямо сърце/207к.с./ в отговор на повишените изисквания на собственика му на тема мощност.За момента мога да кажа че максималната скорост е над 120 км/ч.... Скоро ще има видео .
                    Следя темата с голям интерес. Успех!
                    П.П.Давай видеото...

                    Коментар


                    • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                      Максималния въртящ момент е 286 нм при 4250 оборота 207кс това са ТТ данни по намерената книжка в жабката на колата . Усещането за по голям въртящ момент е напълно субективно, все пак аз не съм диномашина. Не трябва обаче да се забравя че това е четвъртия двигател който слагам в ГАЗката-УМЗ , ЗМЗ , V6 2.8 , и сега COSWORTH. Мисля все пак че съм добил някаква престава за какво идва реч. Колега Nik имам предвид само четирицилиндрови двигатели . За проба няма никакъв проблем, обади се когато имаш път към БУРГАС , и си добре дошъл . ЖОРО за тебе също важи поканата . Другия вариант е на 4х4 ШУМЕН имам планове да се пробвам " пък да става квото ще " .
                      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                      Коментар


                      • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                        Мерси за поканата!
                        А той колко кубика е, че така ми приличат данните сходни като на VW VR6 2.8, 2.9 моторите, на приятел с чип на колата качи до 205коня и даде подобни параметри
                        За сега нямам път натам, но не се зане.
                        А за Самоков 2010 сега на 30-ти?

                        Успех каквото и да предприемеш!
                        Случайни хора УАЗ не карат

                        Коментар


                        • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                          Двигателя е 2935сс ,блоковете са произведени в Кьолн Германия. В Англия фирмата COSWORTH ги оборудва с всичко останало -нови глави с по 4 кл/цил. ковани бутала , напълно променени всмукателни и изпускателни колектори ,и мн. др. До 30 09. ще съм до под кривата круша с подготовката така че ще пропусна.
                          П.П. Няма да е лошо , да помислим за една среща на КЛУБ ГАЗ 69 . Мислил съм за едно такова мероприятие по нашия край , само че има няколко подробности първо- започна ловния сезон за едър /водоплаващ/ дивеч, второ - 99% от колегите са на мин. 300км. от нашия район /имам предвид Бургаския/ така че ако някой има предложение нека да го сподели.
                          Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                          Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                          Коментар


                          • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                            Аз не съм ловджия защо да не доида,и да го направим по ловеч или габрово за да се саберем всички на средата горе-долу
                            0885 297985,мтел-Радо
                            0876 556870,виваком като домашен

                            Коментар


                            • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                              Ето обещаните клипове: http://www.vbox7.com/play:a021fea1 http://www.vbox7.com/play:b6785938 http://www.vbox7.com/play:32a298d5 http://www.vbox7.com/play:eca7b4c6 http://www.vbox7.com/play:82122543 http://www.vbox7.com/play:9de04a2d
                              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                              Коментар


                              • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                                Колега,за джпката отличен-6,за клиповете слаб-2.
                                Ако се окаже,че моят комп е скапан,ще трябва да се извинявам с почерпка.
                                0осем9осем7шест0осем7едно
                                Миро

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X