Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Fronti PickUp :D

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от peppy76 Преглед на мнение
    не е скъпа! опелджиите да си казват мнението аз не съм от тах, но ми се струва,че е доро изпълнение. Как мислите?

    как може да се закупи тази кола?

    Въпреки всичко написано досега, мен лично ме радва ... все пак е уникат

    Иначе това е търг до края на който има 13 часа ... и накрая който даде най-много я влачи,въпроса е да си наблизо да и хвърлиш едно око ... аз мойта така я взех,само дето ходих 3 пъти да я гледам
    интересно защо е със старото табло ,при положение ,че е края на 96... а джантите ... ех да имах и аз такива

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от vilik Преглед на мнение
      Въпреки всичко написано досега, мен лично ме радва ... все пак е уникат

      интересно защо е със старото табло ,при положение ,че е края на 96
      защото се вижда че някой некадърник дето нищо не разбира я е правил и кой знае кое е 96-а я шнорхела я лопатата... наистина много не функцинално наслагал от тоя лепящия пвц рифел а си седи тапицерията, направена пикап пък някви колони слагани... абе мани...
      no signature no problems

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от vilik Преглед на мнение
        Въпреки всичко написано досега
        Колега, не знам дали си забелязал, ама в този форум изпълненията, гонещи чисто оптически ефект, не са чак толкова популярни.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
          Колега, не знам дали си забелязал, ама в този форум изпълненията, гонещи чисто оптически ефект, не са чак толкова популярни.
          Може и да е така,но оптиката също не е за изпускане ,не говоря за конкретния случай ,а по принцип ...
          стига ако това дето караш не си решил наистина да го показваш само на животните в гората
          лично мнение

          Коментар


          • #20
            Дамм колеги май познахте,на никой не му е харесала тая кибитка и е свършила 3 бонбона

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X