Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Fronti PickUp :D

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Fronti PickUp :D

    Здравейте фенове,
    вище на каква ръчна модификация попаднах по австриския ebay ...
    като цяло идеята я намирам за добра,е верно,че не всички детайли са добре отработени ,но като цяло добре се е получило





    http://cgi.ebay.at/Opel-Frontera-A-S...QQcmdZViewItem


    има време някои още да си я купи

  • #2
    не е скъпа! опелджиите да си казват мнението аз не съм от тах, но ми се струва,че е доро изпълнение. Как мислите?
    Последно редактирано от Peppy; 31-01-07, 22:59.
    LZ1PER

    Коментар


    • #3
      Който я купи първо да изхвърли тоя въздухозаборник на капака че е баси карикатурата... Сигурно има и сини пръскалки
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #4
        тва е за бране на шипки бе къде видя въздухоборник
        no signature no problems

        Коментар


        • #5
          имах някви снимки как я правят.... не ми хареса нещо напудрена ми се вижда
          no signature no problems

          Коментар


          • #6
            Трябва да ги целиш мнооого точно
            А и шнорхела има меко казано странна форма... Дали ако беше станал дизайнер щеше нещо такова да сътвори
            Другите неща са приятни за окото, но тези ме убиха...
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
              имах някви снимки как я правят.... не ми хареса нещо напудрена ми се вижда
              Ами то вероятно това е била и целта - да се направи нещо напудрено.
              Иначе, колко живот му давате на този шнорхел, дето така е щръкнал?
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
                Ами то вероятно това е била и целта - да се направи нещо напудрено.
                Иначе, колко живот му давате на този шнорхел, дето така е щръкнал?
                2 шипки
                no signature no problems

                Коментар


                • #9
                  А и си е жив паркетник - вижте багажника
                  RB Patrol Team

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от Асен Василев Преглед на мнение
                    А и си е жив паркетник - вижте багажника
                    Ламперник бре!
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • #11
                      Паркета е буков

                      Коментар


                      • #12
                        Абе какви хора сте бе тва е дюшеме значи дюшеметник за тва му е и лопатата да мЕта дюшеме
                        no signature no problems

                        Коментар


                        • #13
                          Ама къв го е извадил ......... теглича де
                          RB Patrol Team

                          Коментар


                          • #14
                            Тая вечер всичко е за 4Х4 простоии... И имаме нов клас 4Х4 "ламперници" и "дюшеметници"... Тия с паркетниците нервно пушат в ъгъла...
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • #15
                              всички кретенясахме аз като някой шизофреник пиша пиша на клавиатурата после взема да се хиля после пак пиша
                              no signature no problems

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X