Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стойте далеч от автоморга Даро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Стойте далеч от автоморга Даро

    Чуете ли морга Даро (стар лозенски път - улицата с автоморгите), бягайте далеч! Това са банда мошеници, които могат да Ви пробутат не-работещи и не-съвместими части, после не може да си видите парите. Те много добре знаят, че не стават или не работят, но гледат да вземат парите и после ни чули ни видяли. Излъгах се да си взема оттам един диференциал, който изглеждаше като моя, но беше малко по-голям. Като го върнах, казаха, че не може да ми върнат парите. Закони няма, полицията вътре се прегръща със собственика. Чух за хора изгорели с цели двигатели (с по няколко хиляди лева). Не се лъжете да стъпвате там!

  • #2
    ако има приятел с бетоновоз, плати му да им стовари няколко кубика на входа... до сутринта ще стегне и ще трябва да си правят нов вход...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #3
      Абсолютно подкрепям колегта за морга Даро! Преди около 3 години изгорях с един заден мост за Пежо 405! Историята беше абсолютно същата - трябваше ми мост за комби, те го знаеха, и се разбрахме, че ако има проблем ще го върна, а моста се оказа за седан(турсионите са му по-тънки, от на комбито), да не говорим че оста му беше по-зле от моята и когато отидох да го връщам историята беше същата, като тази на колегата!

      Коментар


      • #4
        Ето как това прасе е събрало няколко стотин хиляди за новата S класа. Сигурно всеки трети гори. Все се надявам някой ден да измами неправилния човек и да си намери майстора.

        Коментар


        • #5
          освен да му направим едно колективно посещение на тоя ..
          по почина на таксиджиите ..
          другия вариант е да пуснеш няколко поста в мобиле. то и в други форуми - със сигурност ще има ефект (за съжаление това няма да ти върне парите)

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
            освен да му направим едно колективно посещение на тоя ..
            по почина на таксиджиите ..
            другия вариант е да пуснеш няколко поста в мобиле. то и в други форуми - със сигурност ще има ефект (за съжаление това няма да ти върне парите)

            Трудна работа. Мутрак с завидно самочувствие трудно се бори.
            LZ1VMH

            Коментар


            • #7
              Коя беше Дару ?!
              Последната вдясно преди да се стигне до Анкол ли ?
              Голяма, оградена с телена мрежа, спящи полицаи и нещо като административна малка сграда вляво.

              Коментар


              • #8
                понякога отмъщението и сеира си струва парите. важно е да има достатъчно мотивация иначе идеи бол...

                п.с. сега ако с тая морга или шефа се случи нещо ще знаем кой е ..хахахахахах базикам се.
                "..there is no substitute for cubic inches.."

                Коментар


                • #9
                  Както каза Факир

                  понякога отмъщението и сеира си струва парите. важно е да има достатъчно мотивация иначе идеи бол...

                  Коментар


                  • #10
                    Нали се сещате за какви части говорим в автоморга "Даро".?
                    Този и мен ме дразни мнооого. Какви цени ми е обявявал за части, направо ми се е изправяла косата! Ако решите да му шетате кажете по-рано, че и аз ще дойда с едни момчета
                    Глупости правят умните хора, за останалите това е ежедневие!

                    Коментар


                    • #11
                      Сравнение конкретно в цените:

                      Компресор за блокажа на Паджеро.

                      При Даро цена 350 лв.
                      При Пепи цена 80 лв.

                      Ха познайте при кой е по добре.
                      LZ1VMH

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Стойте далеч от автоморга Даро

                        Момчета това е бизнес да не са ви взели парите насила? Даро внася части от чужбина за това цените са такива! Пари не връща но заменя части.......Успех и мислете първо преди да клеветите хората ....

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Стойте далеч от автоморга Даро

                          Първоначално публикуван от antoniag Преглед на мнение
                          Момчета това е бизнес да не са ви взели парите насила? Даро внася части от чужбина за това цените са такива! Пари не връща но заменя части.......Успех и мислете първо преди да клеветите хората ....
                          като гледам колегите не се оплакват от цените
                          а от нелоялното отношение
                          LR RR Classic VM2.5

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Стойте далеч от автоморга Даро

                            Първоначално публикуван от antoniag Преглед на мнение
                            Момчета това е бизнес да не са ви взели парите насила?
                            Какво да ти кажа, това са си, направо, взети насила! Малко по малко, се разбира за измамите и бизнеса е до там.
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • #15
                              До: Стойте далеч от автоморга Даро

                              Да подновя темата: Вчера отидох и ми дадоха следната цена за фар на Витара 1996 година, втора употреба-200 лева. В магазин на ул. "Цар Симеон", го взех за 80 лева чисто нов.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X