Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стойте далеч от автоморга Даро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Стойте далеч от автоморга Даро

    Прав си Митак, ама както казва един познат "Всяка сутрин се събужда по един балък, много е важно това да е твоят". Та и повече време ще изкара моргата. Е какво пише на техния сайт :

    "...Обърнете внимание на сайта на Автоморга Даро - много е готин (сайта). Моргата е на ... (Мачу Пикчу в царевичака), но пък има много резервни части. Драго определя цените с движение на главата към небето, но пък за това е морга - няма ценоразпис!!! Като си стигнал до там - преценяваш дали ти е изгодно..."
    ЗА ПОДАТЕЛИТЕ НА ТАКИВА КОМЕНТАРИ - ГОЛЕМИ ОТСТЪПКИ
    Това е, като пред офиса да си напишеш "ПИРАМИДА ЗА БАЛЪЦИ". ВЕрвай ми пак ще има кой да внесе пари!
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • #77
      От: Стойте далеч от автоморга Даро

      Бягайте от този човек колеги, не искам да чувам за Даро прекараха ме с 250лв нито ми връща парите нито ми заменя частта. Взимах от него дросел за един Мерцедес пратих му номер на рама всичко точно да вика имаме в перфектно състояние с гаранция ще пасне без проблеми, добре викам пускай го по куриера. На другия ден вземам аз щастлив дросела плащам 269лв с доставката и отивам да го изпратя по един микробус чак на 1000км в Турция понеже един приятел ми го поръча от там давам още 50лв на човека, след 2 дена ми звънят това нещо не става различно е. Звъня на Даро казва ми няма проблем ще го заменим, хубаво ама нито пари видях нито дросел мота ме 2седмици и се отказах вече да се занимавам с този мошеник.

      Коментар


      • #78
        От: Стойте далеч от автоморга Даро

        +още един патил от автоморга Даро отпреди 2 дена
        Ходих до Нови Хан за част която 100% била налична, в работно за мен време (разправия с шефовете да си тръгана по-рано) и се оказва, че отдавна там такава нямало-един господин от вътре ми отвори и рови пред мен. Мнението му за "тези от София" няма да го цитирам, като се скарахме за разкарването....

        Коментар


        • #79
          От: Стойте далеч от автоморга Даро

          Бягайте далеч от тези измамници. Всъщност измамникът е Драго Дебелия - нагъл крадец, натрупал богатство от такива като нас: http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1075975

          Предлагам да му поразгледаме на първо време FB профилите, а после и останалото:
          https://www.facebook.com/daroeood?fref=ts
          https://www.facebook.com/avtomorga.daroeood

          Коментар


          • #80
            От: Стойте далеч от автоморга Даро

            Преди година питах за вентилатор за охлаждане за пежо, офертата беше 250 лв . Е купих си нов от СФА за 270 лв.
            емил златков
            паджеро 2.5тд
            ве стром 650

            Коментар


            • #81
              От: Стойте далеч от автоморга Даро

              Бачкат си бриковете, ето на прясно:


              Това не е морга това е депо за отпадъци Не са коректни и лъжат хората аз сам един от тях..


              ИЗМАМНИЦИ !
              ПАЗЕТЕ СЕ И НЕ ПАЗАРУВАЙТЕ ОТ ТЯХ, ЩЕ ОСТАНЕТЕ ИЗМАМЕНИ И НЯМА ДА ВИ ВЪРНАТ ПАРИТЕ, а по закон имате срок 14дни да върнете всичко, закупено от разстояние.

















              Тук добре е изразено
              : Ivailo GichkovТая авто морга не е морга това е тепо за скрап.Порачах едни части по куриер и когато ги отворих толкова кални бяха че имах чувството че са ги копали от някаде.

              ИЗМАМНИЦИ !
              ПАЗЕТЕ СЕ И НЕ ПАЗАРУВАЙТЕ ОТ ТЯХ, ЩЕ ОСТАНЕТЕ ИЗМАМЕНИ И НЯМА ДА ВИ ВЪРНАТ ПАРИТЕ, а по закон имате срок 14дни да върнете всичко, закупено от разстояние.















              Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

              Няма вече Диско,няма вече Pinz...

              Коментар


              • #82
                АБСОЛЮТНО СТОЙТЕ ВЪЗМОЖНО НАЙ-ДАЛЕЧ ОТ ТИЯ ИЗМЕКЯРИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Един път да ми потрябва нещо точно от там, престраших се и сега му ям главата !!!!!!!!!!

                Коментар


                • #83
                  Жална му майка на човек,като опре до части от морга.От собствениците,95% са дебили и измамници,пълна трагедия е

                  Коментар


                  • #84
                    Първоначално публикуван от krassitch Преглед на мнение
                    Жална му майка на човек,като опре до части от морга.От собствениците,95% са дебили и измамници,пълна трагедия е
                    99%. Най ме кефят като ми обявят цена като за нова част, ма била оригинална. Много я знаят каква е, а и е 15 годишна поне. Класацията води "наследника" от моргата в Царева ливада:
                    - Ако имам, ще е Х лв.
                    - Добре, имаш ли?
                    - Амиии, не.
                    Ford Maverick II 2.3 XLT
                    Ford Mondeo MK5

                    Коментар


                    • #85
                      Имаш ли част "Х" за кола "У"?-Изчакай малко да свърша с тези клиенти,май имам.Чакам аз 20-30 мин,иде оня,намерихме колата,има такава част.-А бе,аз колко мога да ти взема за това-20-25 лв...За толкова малко пари,въобще няма да си цапам ръцете...Друг случай.Ключарят ме е изпратил за дръжка за врата с ключалка.Отивам в моргата,само жена му там.Има дръжка.Аз искам да я купя.Тя казва-Аз не мога да ти я сваля,мъжа ми не знам кога ще дойде.-Да я сваля аз?-Аааа,той не дава,клиентите може да счупят нещо...Иде киека:-Сега нямам време да се занимавам с това.Кажи на ключаря,да дойде да си я демонтира сам,ти не можеш да пипаш

                      Коментар


                      • #86
                        Добре... а какъв е начина за борба с този и подобните му бизнеси?
                        Да се съберат няколко човека и да дежурят пред моргата и да показват темата на всеки който прекрачи натам?
                        Най-много да стане бой.
                        Да се репортват като измамнически профилите в социалните мрежи и вехтошарни сайтове - по-ми се струва че ще има успех.
                        Индивидуални или колективни жалби - то никой няма, а и не е искал платежен документ.
                        Може би бележките от куриерите, ако са с наложен платеж, ама той ще се оправдае че касовата е била в плика...

                        Просто ми е интересно. Ще купувам рейка 2ра ръка... а продавача чак "гаранция" ми дава.. чак се спрях да размисля 25 дена...

                        Коментар


                        • #87
                          Когато ми се наложи да купувам част втора ръка винаги първо търся от частно лице и ако не намеря започвам да прозвънявам моргите, особенно ако са части които са слабо място на модела. Моргаджиите го знаят и дерат кожи.
                          Преди години два пъти купувах десен стоп за една кола, първия път вървяха по 120лв. в морга и с много търсене купих от частно лице(единственото което имаше) за 50, втория път бяха паднали на 80лв. и намерих за 40лв. от частно лице. Първия път звънях на около 30 номера, а втория "само" на 15.
                          Като купих Нисана беше с изгорял вентилатор на парното(слабо място на модела). По моргите ми обявиха между 120 и 200лв.. Намерих и си купих нов за 100лв. и си поръчах още един заедно със защитата от Китай. Ама бил китайски, пък неговия оригинален, ами той точно оригиналния е проблемен и за това се търси бе пич. И като му кажеш, че му даваш 80 защото си намерил нов за 100 често те псуват и ти затварят телефона.
                          Често с малко търсене или чакане подобни части излизат по-евтини нови, отколкото втора ръка.
                          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                          Телефон - в профила!

                          Коментар


                          • #88
                            Та определено сте прави за моргите!Изобщо когато купуваш оттам - без да го видиш преди да купиш - не е желателно!

                            Ама искам и да отбележа че както продавачите са измекяри така и много клиенти също.
                            Не знам дали това с връщането на стоката работи при моргите(защото е втора употреба и гаранция франция а и дали има касов бон)

                            Напоследък често се случва един клиент да поръчва едно и също нещо от две или три места едновременно.
                            Идеята му е че му трябва спешно и ако единия се издъни веднага взема от втория без да се губи излишно време.Логиката му е проста: Ебал съм го продавача луди пари печели доставката е безплатна и аз съм цар!

                            Изобщо това с връщането в 14 дневен срок не правилно и масово циганите се възползват.И не го крият даже.Директно си казват че ще правят джамбуре в събота вземат техника правят купона и после връщат обратно с опаковката.В интерес на истината опаковките са запазени отлично както и техниката - обаче миризмата на цигания цигари и пърлено не може да се скрие.Вентилаторите прах набрали...
                            Но и нагло казват че закона нищо не казва за миризмата...
                            Абе както и да е...
                            Има идея да се направи частен регистър на некоректните както продавачи така и купувачи - и като чукнеш - веднага виждаш отзиви.Като всеки може да качва инфо с условието да качи и кратка достоверна информация(фактура/товарителница и прочие)

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X