Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стойте далеч от автоморга Даро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: До: Стойте далеч от автоморга Даро

    Първоначално публикуван от shotgun600 Преглед на мнение
    И пак никой не ми отговори на въпроса,къде се намира моргата на Пепи!?
    Колко му е да напишете две думи?
    Сигурен съм,че мого хора са ми видяли молбата,на защо никой нищо не написа след като въпроса ми не е от 1 ден?
    Някои неща стават баааавно . Не знам колко е актуален телефона, ама ето Тел:0888 64 60 75 - ПЕПИ
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • #62
      От: До: Стойте далеч от автоморга Даро

      Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
      Някои неща стават баааавно . Не знам колко е актуален телефона, ама ето Тел:0888 64 60 75 - ПЕПИ
      Бавно, бавно, ама пък повече от 3 години.... Дано си свърши работа колегата...
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • #63
        От: Стойте далеч от автоморга Даро

        Съмнява ме да му трябва на колегата все още телефона, ама да отговориме на въпроса. Може пък на друг да свърши работа!?
        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

        Коментар


        • #64
          От: Стойте далеч от автоморга Даро

          Какво е положението с моргата Даро?

          Коментар


          • #65
            От: Стойте далеч от автоморга Даро

            Първоначално публикуван от аспарух Преглед на мнение
            Какво е положението с моргата Даро?
            По добре да се заобикаля
            ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

            Коментар


            • #66
              От: Стойте далеч от автоморга Даро

              Първоначално публикуван от auto_marin Преглед на мнение
              По добре да се заобикаля
              Да бях погледнал по рано темата,три пъти изрично звънях да ми потвърдят ,че имат кафяв панел за седалката ми,учтиво отговориха,че я имат 50 кинта.От другия край на София изпратих човек за да не стане объркване и там му отговорили,че още преди седмици били продали и нея и останалите,никаква комуникация по между им ...
              п.с. и по време на този разговор,отказах същата такава която търсех от година за 100 кинта в eBay,съответно и рейтинга ми замина

              Коментар


              • #67
                От: Стойте далеч от автоморга Даро

                Здравейте,миналата седмица си поръчах едно турбо от Даро,пратиха ми го,и се оказа че не е за моята кола,но за сметка на това струва 450 лв. без доставката.,та..,по късно прочетох всички тези оплаквания,и като гледам пари няма да ми върнат,ами говорих с един приятел,старши разследващ полицай.Той каза ,че не може нищо да се направи,от което да се трогнат,освен да се подаде колективна жалба във Софийската прокуратура,което имало голяма тежест,и ако някой още го е яд,нека се свърже с мен и да му направим малко скомен.!

                Коментар


                • #68
                  От: Стойте далеч от автоморга Даро

                  Новини от автоморга Даро
                  Здравейте, преди седмица търсих скоростна кутия за полото по автоморгите, навсякъде ми казват че нямат но могат да ми предложат от друг автомобил. Любезно отказвам и продължавам да търся по спецификации - за да не стават грешки. Звъня и в автоморга Даро - казвам марка - vw, модел-polo, година-1997, кубатура на двигателя 1,4 бенз? Казват ми: имаме такава скоростна кутия - 300 лв. Днес ви я пращаме утре е при вас. Пращат ми я по куриер понеже съм в провинцията. Питам може ли да я върна ако не става или ако хърка повече от моята? отговор: "Можем да я заменим", нищо за връщане. Оказва се че кутията не става - разместни пробки, механични датчици, и т.н. основния проблем липсват дупки за жилата. Обаждам се да питам защо така? отговор: абе то може да се направи, но може да ви намерим друга, която е със жила (т.е. с дупки за жилата). Съгласявам се, допускам че стават грешки или има различни модели (всъщност са 2 взаймнозаменяеми модела DKF и DQW) . Заменяме я (транспорта за моя сметка). За другата ми искат 400 лв. Казвам че уговорката е била за 300 лв. по марка и модел. ОК - остава 300 лв, но отново си поемам транспорта. Пращат ми скоростна кутия като този път има сериен номер 48CWM17055 , за справка: http://www.dutchbuild.com/index.php/...lf-mk3-gearbox .
                  Оказва се от vw golf mk3 1994-1995 г. Звъня и питам защо така (поръчах от поло а получавам от голф) и казвам че искам да я върна. Получавам следния отговор: "Кутията е от поло ей го тука в двора е, момчетата оня ден я свалиха. Нещо при вас не е наред. Кажете ми номер и ще намериме." Спонтанния ми отговор беше: "Съмнява ме", при което телефона затвори. Като чета коментарите по-горе, май няма смисъл да звъня пак да си търся парите. Ще ги прежаля, с работа се изкарват, но черния PR остава.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Стойте далеч от автоморга Даро

                    Добре, че по телефона тоя измекяр ми прозвуча антипатично ... та не си поръчах нищо от него, макар и само той да има необходимите ми части
                    А сега, прочитайки и тази тема ...

                    Коментар


                    • #70
                      От: Стойте далеч от автоморга Даро

                      Първоначално публикуван от nantz Преглед на мнение
                      та не си поръчах нищо от него, макар и само той да има необходимите ми части
                      Той със сигурност ги няма и ще се убедиш като ти ги изпрати и после ходи си търси парите ...
                      YAMAHA RAPTOR 700R

                      Коментар


                      • #71
                        От: Стойте далеч от автоморга Даро

                        Правилно. Няколко пъти се е случвало да каже че има нещо(винаги има всичко). Отивам до моргата на стар лозенски и каза.. аа то не е тук то е в Нови хан (май там им беше голямата). Газ натам и се получава, че и там го няма или го има но е в по-лошо състояние от съществуващата част АКо имате време и средства да кръстосвате София и околията може и да ви свърши, но по скоро няма и ще си скъсате нервите
                        LR Discovery 300Tdi 1996
                        Subaru Outback 2.5 1998
                        Subaru Legacy 2.2GX 1995 - продадено ;(

                        Коментар


                        • #72
                          От: Стойте далеч от автоморга Даро

                          Толкова писане , и не разбрахте , че от тази морга нищо не трябва да се купува. Да ви разкажа как се "подготвят" частите преди да се пратят на поредния измамен клиент. Мой познат имаше сервиз на същата улица , и често им вършеше някои услуги , та веднъж вижда единия от "майсторите" на моргата да навива рибарско влакно около оста на една турбина. Като го пита какво прави , оня вика , че навива жилка да уплътни луфтовете , и клиента да е "доволен" , че няма луфт като провери пратката в Еконт.
                          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                          Коментар


                          • #73
                            От: Стойте далеч от автоморга Даро

                            За да се откажат от тези лоши навици трябва масово да се поръчват едрогабаритни части и после да не се взимат от куриера.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Стойте далеч от автоморга Даро

                              На мен ми е чудно, че при все, че има толкова теми за тази морга в толкова много форуми, хората пак отиват там, за да ги лъжат.
                              Преди 6-7 години съм си купувал оттам един радиатор за охлаждане на масло в скоростна кутия - като ми го пратиха установих, че на входа резбата е премазана и няма как да се навие маркуча, камо ли
                              пък да уплътни с тази резба. Не пожелаха да ми върнат парите.

                              Освен това масово има отзиви, че опитва да продава някои части на по-висока цена от нови такива.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Стойте далеч от автоморга Даро

                                Никога и по никакъв повод не търсете тоя измекяр. Дори и на място да отидете и да намерите необходимия детайл, много вероятно цената ще бъде над тази за нов в магазина или пък ще ви кажат, че са много заети и трябва да си го демонтирате сами (цената не намалява заради това). Ако пък поръчвате по телефона 99,99% вероятно ще бъдете измамени. Знам я тая автоморга от повече от 10 години и нещата не са се променили грам. Не си губете времето, парите и нервите с този! Ако пък случайно се объркате и му се обадите в момента, в който чуете за него, просто затворете и сложете номера в списъка със забранени.
                                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                                Неизвестен мъдрец

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X