Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-после с джип в ръчичките

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Най-после с джип в ръчичките

    Честито и от мен и аз като теб скоро се сдобих със същата.Да те радва много

    Коментар


    • #17
      До: Най-после с джип в ръчичките

      Честито и от мен .Желая ти много безаварийни километри .Грижи се добре зе джипа и той няма да те остави никъде.Внимавай с уреда за гориво не показва вярно На последната бяла черта бегай да зареждаж
      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

      Коментар


      • #18
        До: Най-после с джип в ръчичките

        Честито и от мен! И внимавай, че води до пристрастяване -аз от една година карам TOYOTA и забравих MERCEDES-а Успех

        Коментар


        • #19
          До: Най-после с джип в ръчичките

          Първоначално публикуван от hyenna Преглед на мнение
          ето фотоси, ама още няма РР номер - сигурно утре.
          Свързах се с Меха1971 одеве - и о благодат - не се налага да сменям масла, ремъци и т.н., така че остават повече парици за изпиване
          Значи вече чакам да се обадиш да почерпиш.Ха честито и от мен пак

          Коментар


          • #20
            До: Най-после с Джип в ръчичките

            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
            Честито и от мен. Само не давай на Мариян да я кара повече. Оня е малко екстремист.
            Ми като нямам ко да карам сага .Поне доктора дава не е като тебе

            Коментар


            • #21
              До: Най-после с джип в ръчичките

              Сега се връщам от ловното барче, където жипката биде представена пред обществото. След дебати и проби в поне 2 глави се зародиха грешни помисли за смяна на джипове, а аз доволен и пърхам, пърхам от кефффф. Благодаря на колегите за пожеланията, дано се изпълнят.

              Марияне, оправям документацията, вземам туби и мезета и гааааз към Шумен
              Toyota Yaris 1,4D-4D 0889/
              MB W124 200TE 801-
              TLC LJ70 2,4TD 364

              Коментар


              • #22
                До: Най-после с джип в ръчичките

                Честито,със здраве да си е ползваш тази болест.
                878940653

                Коментар


                • #23
                  До: Най-после с джип в ръчичките

                  Да кажа е аз нещо .Първо честито.Много съм се возил на този джип и чудно, но не помня Мехата да е имал проблем с него.Дори май повече го караше жена му,пък той старото "Дайхатцу".А и друго ,та джипа си беше с разградски номер.
                  Чавдар Владимиров
                  0887/912075
                  Ленд Ровър Диско 1
                  Самуад в проект

                  Коментар


                  • #24
                    До: Най-после с джип в ръчичките

                    Честито! Много безаварийни и кални километри! Повечко оф отколкото онроуд Драго ми е 2 3 пъти годишно като ходя на гости на родителското тяло в Разград да виждам все повечко джипки

                    Коментар


                    • #25
                      До: Най-после с джип в ръчичките

                      Честито! Много хубави моменти заедно!
                      VARADERO SD2

                      Коментар


                      • #26
                        До: Най-после с джип в ръчичките

                        Честито колега.
                        JSM 0899633364

                        Коментар


                        • #27
                          До: Най-после с джип в ръчичките

                          Като знам в какво състояние е пътят Ъглен-Тетевен през Дерманци-Торос-Боаза, трябвало е да си купиш някаква верижна машина. Но и Тойота е едно добро начало
                          Честито и само радост да ти създава!
                          Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                          Коментар


                          • #28
                            До: Най-после с джип в ръчичките

                            Някой да махне поста за верижната машина, моля ви се, че ако го види жената, веднага ще прозре моите бъдещи творчески планове и край вече със самостоятелните ми раходки до банката.
                            За съжаление не можа да се запази разградския номер по юридически причини, за което ме е яд, защото на корсата номера е подобен. Ама здраве да е, това да е кусура.
                            А пък Чаро, попаднах на стара една рибарска тема и от това което прочетох има много голяма вероятност Тойотата да кара по същите пътища дето е вървяла преди. Но това по-нататък, защото утре сме на лов. Както е казал поета "Сняг до к...ра падна нов, чудно време е за лов".
                            Toyota Yaris 1,4D-4D 0889/
                            MB W124 200TE 801-
                            TLC LJ70 2,4TD 364

                            Коментар


                            • #29
                              До: Най-после с джип в ръчичките

                              честито колега всичко наи наи с новата машина и на тея с грешните помисли за смяна им кажи че има една такава машина в русе дето си търси нов собственик въпреки нежеланието на стария
                              2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                              ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                              Коментар


                              • #30
                                До: Най-после с джип в ръчичките

                                Mного хубави мигове с джипката,и само радости да ти носи
                                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X