Обява

Свий
Няма добавени обяви.

G-класа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: G-класа

    G 300 или G 500
    FIAT Doblo SX

    Коментар


    • #17
      До: G-класа

      г-300 тд -да знам че е най добрата но вече стара и ми се ще нещо по ново,но не ми се и дават за момента пък много пари за кола щото вече имам доста пък и сега гледам нещо една най новата ес-класа ,ми изпада на добра цена-ще видиме ,ще пиша какво става.
      Поздрави на всички.
      Марио-0896 109 351 или 0876 438 583

      Коментар


      • #18
        До: G-класа

        Първоначално публикуван от mari0 Преглед на мнение
        г-300 тд -да знам че е най добрата но вече стара и ми се ще нещо по ново,но не ми се и дават за момента пък много пари за кола щото вече имам доста пък и сега гледам нещо една най новата ес-класа ,ми изпада на добра цена-ще видиме ,ще пиша какво става.
        Поздрави на всички.
        Значи отпада идеята,щото криза-не криза читава,поддържана,гледана, и евтина джипка,еле Г-ега нема.Която си заслужава се продава за почти същите пари отпреди кризата.А,която е последна грижа и преди кризата се продаваше за около година,че и повече,докато не се свали драстично цената.
        Ама кво ти обяснявам-ти прекрасно трябва да го знаеш!

        П.С. Каква S-klasse пак-колекция ли ще праиш?Мани ги тия леки автомобили вече!
        много автомати-слаби резултати!

        Коментар


        • #19
          До: G-класа

          да ти кажа и на мене ми писна от леки коли,но за г-класа да извадя-50-60 000 евро точно в тоя момент ,но ще видиме как ще се развият нещата понатам и ще взема,за момента ще се задоволя със МЛ-,а тая ес-класи е на добра цена 20 000 евро най новата -даже има 2-една черна и една сива
          Марио-0896 109 351 или 0876 438 583

          Коментар


          • #20
            До: G-класа

            http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...e&pageNumber=1- тази ми хареса,дали да не продам всички други коли ,джипове и бусове и да си я купя ,някой има ли мнение за 400 цди-моето е че са калпави мотори но друго мнение има ли.
            Марио-0896 109 351 или 0876 438 583

            Коментар


            • #21
              До: G-класа

              Има, да.
              Специално при Г-модела 400цди е екзотика.
              Съответно и дефектите са рядкост.
              V-8 дизел, коман рейл, направо мечта. Но с голямо НО.
              Огромен, дълъг зъбен ремък, откачащи датчици, скапващи се дюзи, турбините...
              Как се чупи такъв мотор?
              Прегрява;
              при много скъпата поддръжка попада в неподходящите ръце;
              нещо механично да се счупи.
              Хайде сега да си кажеш мнението на каква база е. Не казвам че са невероятния мотор, но да чуем версията.
              Колкото до въпроса ти, незнаем какви са ти колите, но Гюлендия-320цди си заслужава.
              п.п.
              420 цди е изграден на базата на 400, но с оптимизации. Имам един добър познат, който 5-години кара 400цди Брабус, без грижи.

              Виж тази обява, безумна ли е?
              Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 07-02-10, 01:52.
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • #22
                До: G-класа

                според мен са калапви мотори ,защото всеки ден или през ден ми търсят такива мотори,вчера ми се обажда едно момче от македония за такъв мотор-скъпи са и ги няма,а пък и 400 са най евтини-според мен е заради това.
                Марио-0896 109 351 или 0876 438 583

                Коментар


                • #23
                  До: G-класа

                  Имаш ли 2,3 компресор ?
                  ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                  Коментар


                  • #24
                    До: G-класа

                    Първоначално публикуван от mari0 Преглед на мнение
                    http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...e&pageNumber=1- тази ми хареса,дали да не продам всички други коли ,джипове и бусове и да си я купя ,някой има ли мнение за 400 цди-моето е че са калпави мотори но друго мнение има ли.
                    На картинка може и да е супер ама маи не си прочел
                    ообявата до края ..... по точно тая част от нея дет е така нареченото четене между редовете.

                    Кат идеш да видиш кои продава тая кола и .....
                    Handelsregister: - а празно .....що така
                    Handelsregisternr.: -а и тука празно .....
                    Umsatzsteuer-Identifikationsnr. nach § 27a Umsatzsteuergesetz: пак празно
                    Не пише кои е шефа ама само кат видя 2 други неща и аз даже
                    няма да се обадя по тел а камо ли да ида да я видя......

                    Vertretungsberechtigt: Metin DündarИ в обявата пише че ще ти я продадат без ДДС.....

                    Коментар


                    • #25
                      До: G-класа

                      Колега виж G 280 CDI, той реално е шестак 3000 куб. - 183 к.с. и е доста по пъргав от 270
                      Прикачени файлове
                      Това което обичам да правя или не се харесва на жена ми или е забранено със закон

                      Коментар


                      • #26
                        До: G-класа

                        Те са на една база мотори с 320-цди.И двата са 3000куб.,и нямат нищо общо с 270-който е пет цилиндров.

                        Коментар


                        • #27
                          До: G-класа

                          Първоначално публикуван от pepino2829 Преглед на мнение
                          Колега виж G 280 CDI, той реално е шестак 3000 куб. - 183 к.с. и е доста по пъргав от 270
                          нещо такова ли - http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...e&pageNumber=1
                          Марио-0896 109 351 или 0876 438 583

                          Коментар


                          • #28
                            До: G-класа

                            http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...e&pageNumber=1

                            Незнам защо, но при мен не се отваря.
                            Това което обичам да правя или не се харесва на жена ми или е забранено със закон

                            Коментар


                            • #29
                              До: G-класа

                              http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...e&pageNumber=1
                              Марио-0896 109 351 или 0876 438 583

                              Коментар


                              • #30
                                До: G-класа

                                Първоначално публикуван от mari0 Преглед на мнение
                                Тя колата е хубава, и цената и е хубава. Питах те по-надолу 2,3 компресор, дали имаш? От Ц или Е класа.
                                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X