Обява

Свий
Няма добавени обяви.

G-класа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: G-класа

    Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
    Тя колата е хубава, и цената и е хубава. Питах те по-надолу 2,3 компресор, дали имаш? От Ц или Е класа.
    Кола за 65000 евро може ли да и сложат тоя смешен салон като на уазка баси германците.Като един приятел си купи пушка Меркел ДРИЛИНГ за 11500лв.и му я дадоха в картонена кутия все едно си е купил кашон пилеши бутчета от метро.Китайските въздушни пушки по 32лв. имат по луксозни калъфи.
    OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
    www.offroadprimorsko.com
    0899883765

    Коментар


    • #32
      До: G-класа

      Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
      Кола за 65000 евро може ли да и сложат тоя смешен салон като на уазка баси германците.Като един приятел си купи пушка Меркел ДРИЛИНГ за 11500лв.и му я дадоха в картонена кутия все едно си е купил кашон пилеши бутчета от метро.Китайските въздушни пушки по 32лв. имат по луксозни калъфи.
      Е, за това е G- класа колега. Мен лично това спартанско изпълнение ме кефи, карал съм същия и е Супер. Има и G-та с мн. повече лукс, но ако търсиш лукс сложи едно L след G готово.
      Това което обичам да правя или не се харесва на жена ми или е забранено със закон

      Коментар


      • #33
        До: G-класа

        Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
        Кола за 65000 евро може ли да и сложат тоя смешен салон като на уазка баси германците.Като един приятел си купи пушка Меркел ДРИЛИНГ за 11500лв.и му я дадоха в картонена кутия все едно си е купил кашон пилеши бутчета от метро.Китайските въздушни пушки по 32лв. имат по луксозни калъфи.
        Дамянски, това е аниверсари едишън и е носталгично обръщение към страрото време. Друг е въпроса, дали заради единия мотор и новата година ще се намери клиент. Все си мисля, че 320цди в нормалното изпълнение е най-разумното Г.
        Бих си взел едно 55 амг- компресор.
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • #34
          До: G-класа

          видях че питаш за компресор ,но нарочно не исках да отговарам както и да е скоро чакам цлк-200 компресор-ако е същия ще ти дам ако искаш дай номер или снимка
          Марио-0896 109 351 или 0876 438 583

          Коментар


          • #35
            До: G-класа

            Аз искам да кажа, че G класите са много хубави машини, много обичам да ги карам, а още повече обичам да ме возят, защото много хубаво реве двигателя, обаче харчи много!

            Коментар


            • #36
              До: G-класа

              Гледах ги преди дни в немското мобиле,300 тд за 25 000 евро и отгоре,за момента май-ще задържа с покупката на г-класа
              Марио-0896 109 351 или 0876 438 583

              Коментар


              • #37
                До: G-класа

                Колега,

                Г-егета е класика в жанра. За този джип няма старост,той винаги е на мода и винаги е много здрав.
                Иначе 320 CDI е най доброто като динамика разход и т.н. Двигателят за момента според мен е най-добрият.

                Коментар


                • #38
                  До: G-класа

                  От 2006 карам ML 400 CDI 250 к.с. не знам кое му е лошото !!! Купих го на 38 000 сега е на 175 000 сменил съм 2 дюзи по мотора и двата предни амортесьора . Обаче- на 8000-8500 км смяна на маслото на мотора и всички филтри, 25 000 км сменям маслото на кутията ! Мое мнение не е МИРОДАВНО -пътищата в България са много запрашени и ако сменяш по-рядко маслата забележи когато извадиш филтъра на маслото какви прашни налепи има ! За въздушния и горивния няма да коментирам ! Та при такава поддръжка и никакъв рязък старт от място съм очарован от колата ! Продължавам да си я лъзгам и е в страхотно състояние ! Не я предлагам за продан защото с акциза ми е на едни пари мале мила ! А най-хубавото е ,че кажеш ли и да бяга става интересно ! Аз съм доволен ! В момента имам и Х5 2005 3.0 Д спорт пакет- е с тия възд. възглавници отзад тръска ! Да стабилна е, не се накланя в завои,страшно пъргава заради шестстепенния автомат,за екстри също коментара е излишен, никакви грижи нямам и с нея но.........поддържам по същия начин ! За мен и двете коли са страхотни, но няма място за сравнение -всяка е за себе си въпрос на личен темперамент!!! За Г-КЛАСИТЕ ще си спестя коментара защото съм пристрастен, никой не е измислил все още нищо по-хубаво .Там е само въпрос на модел , начин на експлоатация и състояние към даден момент!!!
                  Последно редактирано от 4nikix4; 11-03-10, 15:57. Причина: допълване
                  http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

                  Коментар


                  • #39
                    До: G-класа

                    По отношение на прегряването Пламен Тенев е прав но смърт без причина няма ! Ако някой е отварял преден капак на 400 сигурно се е изумявал каква навалица от радиатори е там -просто на три сезона трябва да се свалят или поне да се раздалечават радиаторите и да се почиства между тях, какви неща съм виждал -дори гръмнали климатични компресори от задънен радиатор ! Досадно е знам но при тази пътна обстановка никакви шансове за горките коли !
                    http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

                    Коментар


                    • #40
                      До: G-класа

                      възможно е да си попаднал на поддържан джип и затова да нямаш проблеми,аз имам приятел,който има и мл-400 и г-класа 400,с мл-а никакви ядове,но с г-класата постоянно е в бокса
                      Марио-0896 109 351 или 0876 438 583

                      Коментар


                      • #41
                        До: G-класа

                        Специално над Г400 нямам много наблюдения , там според мен причината е в тясното двигателно пространство! В интерес на истината този модел е най-предлаган и на най-изгодни цени в немските сайтове!
                        http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

                        Коментар


                        • #42
                          До: G-класа

                          а защо са най -евтини г-400 ,сигурно има някаква причнина,според мен е заради това че най капризните и най се чупат
                          Марио-0896 109 351 или 0876 438 583

                          Коментар


                          • #43
                            До: G-класа

                            В последните 2-3 години няма предлагане на този модел ! Най-нов съм виждал 2006 г ! И интересното е че няма предлагани такива на 200 000- всички са около 100-те . Аз затова не си купувам нови модели изчаквам да видя кой модел ще се докаже ! При всяко положение Г 500- 296к.с. се доказа ! Погорява повече от 55АМG според статистиките но по-здрав явно !Ако не те бърка разхода това е ! Аз съм се замислил над подобна дилема КАБРИО около 2001-2004 не съм решил дизел или бензин . Има още време пари винаги могат да се изхарчат !
                            http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X