Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откъде да взема задно каре на преден кардан

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Откъде да взема задно каре на преден кардан

    Просто ново от Англия ( китайско ) струва 90лв, а марково от щатите 240 та на второто счупено почват да се усещат хората ))
    Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

    тел. 0897818449

    Коментар


    • От: Откъде да взема задно каре на преден кардан

      Мойто каре Жоро ми го поръча тогава от Щатите.

      Коментар


      • От: Откъде да взема задно каре на преден кардан

        Първоначално публикуван от joro_cska Преглед на мнение
        Просто ново от Англия ( китайско ) струва 90лв, а марково от щатите 240 та на второто счупено почват да се усещат хората ))
        В интерес на истината, "марковото" от Щатите (Рокауто) е на Дорман и е произведено в Китай. Една година карах с такова и в един момент при по-рязко подаване на газ на магистралата карданът изскочи от карето. По-напред в темата съм писал за това.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • От: Откъде да взема задно каре на преден кардан

          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
          В интерес на истината, "марковото" от Щатите (Рокауто) е на Дорман и е произведено в Китай. Една година карах с такова и в един момент при по-рязко подаване на газ на магистралата карданът изскочи от карето. По-напред в темата съм писал за това.
          Все си мисля че при теб излизането на кардана от карето се дължи на друго. Предните кардани са с три дължини. Най дълъг е този за 4 литровия мотор, а най-къс , този на осем цилиндровите мотори. Та си мисля че твоя кардан не е за шестак , а за осмак. Само предположение.
          WJ 4.7 V8 Limited LPG
          0878323151

          Коментар


          • От: Откъде да взема задно каре на преден кардан

            Някой сменял задно каре на преден кардан преди поне 5к км да даде отзиви, проблеми, шумове, цени, от къде? Един познат ще идва от щатите и спешно трябва да се ориентирам ако ще поръчвам. Много се чудя дали 3 пъти по-скъпото каре в рокауто ми гарантира нещо повече спрямо почти същите в ebay....
            WG 2.7 CRD

            Коментар


            • От: Откъде да взема задно каре на преден кардан

              Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
              Някой сменял задно каре на преден кардан преди поне 5к км да даде отзиви ...
              Вече станаха доста повече от 5к и засега нямам оплаквания. И двете карета на предния кардан са ми рециклирани тук, в София. Задното - на Симеоновско до зоологическата, а предното - при Жан (до бившата Окръжна болница).
              Преди това минах през смяна и на двете карета с доставени от Щатите Dorman, т.е. мейд ин Чайна (пише си го кутията) ...
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • От: Откъде да взема задно каре на преден кардан

                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                Вече станаха доста повече от 5к и засега нямам оплаквания. И двете карета на предния кардан са ми рециклирани тук, в София. Задното - на Симеоновско до зоологическата, а предното - при Жан (до бившата Окръжна болница).
                Преди това минах през смяна и на двете карета с доставени от Щатите Dorman, т.е. мейд ин Чайна (пише си го кутията) ...
                За felix бг ли става дума, защото не ги знам кои са тези на Симеоновско? Моето от време на време много рядко пука и само ако маневрирам назад и съм навъртял много геврека и го поизчакам да почне. Абе трябва да го принудя за да го направи и пак не всеки път става. Както и от време на време ми "жужи" под краката и по волана в интервала 80-110....ама то това вече моето си е автохипохондрия.....

                Май няма да поръчвам и да пипам, че ще се вкарам във филм.
                WG 2.7 CRD

                Коментар


                • От: Откъде да взема задно каре на преден кардан

                  Същите.
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • От: Откъде да взема задно каре на преден кардан

                    Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
                    Някой сменял задно каре на преден кардан преди поне 5к км да даде отзиви, проблеми, шумове, цени, от къде? Един познат ще идва от щатите и спешно трябва да се ориентирам ако ще поръчвам. Много се чудя дали 3 пъти по-скъпото каре в рокауто ми гарантира нещо повече спрямо почти същите в ebay....
                    Жоро ми достави задно каре преди 4 , а може би и 5 години. Сигурно 100-120К съм минал. Никакви проблеми. Само не си спомням от коя фирма беше. Ако той си спомни ще е добре.

                    Коментар


                    • От: Откъде да взема задно каре на преден кардан

                      Здравейте,
                      каретата са от рокауто на Дорман. Около 120$ е цената (без доставката) им в щатите но са хубави. Поръчвал съм 1-2 пъти китайски двойно по- евтини и резултата беше повторна поръчка на скъпите след някой друг месец.
                      Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

                      тел. 0897818449

                      Коментар


                      • От: Откъде да взема задно каре на преден кардан

                        Първоначално публикуван от joro_cska Преглед на мнение
                        Здравейте,
                        каретата са от рокауто на Дорман. Около 120$ е цената (без доставката) им в щатите но са хубави. Поръчвал съм 1-2 пъти китайски двойно по- евтини и резултата беше повторна поръчка на скъпите след някой друг месец.
                        Мерсаж. А тези за 2.7(WG) са същите като за 4.7(WJ) предполагам?
                        WG 2.7 CRD

                        Коментар


                        • От: Откъде да взема задно каре на преден кардан

                          Аз съм с такова от Жан от преди около година, на 15к. и нямам проблеми.
                          Май беше 200 лв.
                          WG Limited 2.7 CRD 02
                          WG Overland 2.7 CRD 04/05

                          Коментар


                          • От: Откъде да взема задно каре на преден кардан

                            Първоначално публикуван от Евгени Евтимов Преглед на мнение
                            Аз съм с такова от Жан от преди около година, на 15к. и нямам проблеми.
                            Май беше 200 лв.
                            От Жан купено за 200лв или там рециклирано за 200 ?
                            WG 2.7 CRD

                            Коментар


                            • От: Откъде да взема задно каре на преден кардан

                              Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
                              От Жан купено за 200лв или там рециклирано за 200 ?
                              Купено, или поне така изглеждаше, като чисто ново.
                              WG Limited 2.7 CRD 02
                              WG Overland 2.7 CRD 04/05

                              Коментар


                              • От: Откъде да взема задно каре на преден кардан

                                Първоначално публикуван от velinp Преглед на мнение
                                ....сега го поръчах от driveshaftparts_dot_com - "JEEP FRONT DRIVESHAFT CV JOINT - Code ME807". Карам го над 15000км и градско и с магистрални скорости (130-140). Взех го за 55$ и 60$ доставка. Сега гледам е 45$. Не правя реклами, само споделям.
                                Ей ги тука по шест и петдесет парчето. Смятайте....
                                WG 2.7 CRD

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X