Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Nissan - Информация

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: Части за Nissan - Информация

    Аз пак да питам, от къде купувате НОВИ части (освен от Нисан-София, те са ясни
    Technical Rescue Direct - life lies in courage
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

    Коментар


    • #17
      Re: Части за Nissan - Информация

      Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
      Аз пак да питам, от къде купувате НОВИ части (освен от Нисан-София, те са ясни
      Аз от Нисан -София почти не съм купувал .От магазина където поръчвам ми намират все не оригинални части и доста по - евтини.Примерно амортисьори от Дубай за по 90 лв.Семеринги и лагери си ги търся по размери.

      Коментар


      • #18
        Re: Части за Nissan - Информация

        Първоначално публикуван от edd2 Преглед на мнение
        Аз от Нисан -София почти не съм купувал .От магазина където поръчвам ми намират все не оригинални части и доста по - евтини.Примерно амортисьори от Дубай за по 90 лв.Семеринги и лагери си ги търся по размери.
        VARADERO SD2

        Коментар


        • #19
          До: Re: Части за Nissan - Информация

          Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
          Аз пак да питам, от къде купувате НОВИ части (освен от Нисан-София, те са ясни
          От арабите на ул."СИМЕОН" ,има доста неща и то на приемливи цени
          NISSAN FOREVER
          -----------------------------------------------------------------------------
          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

          Коментар


          • #20
            До: Части за Nissan - Информация

            Нови части за Nissan си копувам от два магазина - единия можете да го намерите на ул.Мария Луиза и Козлодуй(карате по Мария Луиза и свивате в дясно по козлодуй-на 50м малко магазинче в дясно)-сещу него има АУТО+. Другия е на бул.Чернивръх след околовръстното в дясно
            Там частите са доста евтини
            Ако във форума не се допускат реклами, моля модераторите да ме извинят и да изтрият съобщението

            Коментар


            • #21
              До: Части за Nissan - Информация

              Разполагам със стартер, генератор, хидравлична помпа, кормилни щанги - втора употреба, както и с 6 бр.подгревни свещи NGK - нови за Нисан Патрол 3.3 Д / 24V/.

              Коментар


              • #22
                До: Части за Nissan - Информация

                Първоначално публикуван от rosslan Преглед на мнение
                В моргата под моста м/у Дървеница и Младост има доста части за Patrol.
                Телефона е 0888530230-Пламен
                А надежден ли е този Пламен-защото ми предстои търсене на 4асти.

                Коментар


                • #23
                  До: Части за Nissan - Информация

                  Не го познавам добре, говорил съм няколко пъти с него. Останах с впечатление че може да намери всичко, както и че цените са високи. Но както знаем при купуване на части за Патрол не винаги имаме избор Скоро си купих от него втора ръка волан и панта за врата - 100лв.
                  Поздрави!
                  VARADERO SD2

                  Коментар


                  • #24
                    До: Части за Nissan - Информация

                    Първоначално публикуван от rosslan Преглед на мнение
                    Не го познавам добре, говорил съм няколко пъти с него. Останах с впечатление че може да намери всичко, както и че цените са високи. Но както знаем при купуване на части за Патрол не винаги имаме избор Скоро си купих от него втора ръка волан и панта за врата - 100лв.
                    Поздрави!
                    Стана ми странно,че има Патрол 2003-4 година и го продава на части-краден ли е-какво е незнам.За всички Патроли ли има части тоя човек?
                    Поздрави
                    Последно редактирано от kiril georgiev; 12-07-07, 12:38. Причина: Грешка

                    Коментар


                    • #25
                      До: Части за Nissan - Информация

                      Незнам! Може да е лошо ударен
                      VARADERO SD2

                      Коментар


                      • #26
                        До: Части за Nissan - Информация

                        Първоначално публикуван от rosslan Преглед на мнение
                        Незнам! Може да е лошо ударен
                        Ок Мерси-ще видим какво ще излезе.....

                        Коментар


                        • #27
                          До: Части за Nissan - Информация

                          Това е телефон на човек, занимаващ се с части за японски автомобили и най-вече с Нисан. Според мен, е доста наясно с Нисаните и ми свърши много добра работа.
                          0898418080 Вальо
                          Моля, споделете впечатления при евентуален контакт!
                          VARADERO SD2

                          Коментар


                          • #28
                            До: Части за Nissan - Информация

                            Първоначално публикуван от rosslan Преглед на мнение
                            Това е телефон на човек, занимаващ се с части за японски автомобили и най-вече с Нисан. Според мен, е доста наясно с Нисаните и ми свърши много добра работа.
                            0898418080 Вальо
                            Моля, споделете впечатления при евентуален контакт!
                            Ок-мерси.Ще кажа ако има впечатления

                            Коментар


                            • #29
                              До: Части за Nissan - Информация

                              здравеите.някои да знае от каде мога да намера задни тампони кам носачите на нисан терано2 тди 98 година.тези кам копето. така ми каза маистора.ас съм от пловдив.мерси предварително.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Части за Nissan - Информация

                                Първоначално публикуван от rumenpezi Преглед на мнение
                                здравеите.някои да знае от каде мога да намера задни тампони кам носачите на нисан терано2 тди 98 година.тези кам копето. така ми каза маистора.ас съм от пловдив.мерси предварително.

                                В понеделник можеш да провериш в "Технолинк". Това е в София - един магазин на Симеон 156 и друг на Черни връх 230 В (над Мотоексперт, в началото на Драгалевци, вдясно).

                                Тел. 0887 85 49 24
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X