Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Nissan - Информация

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Части за Nissan - Информация

    Предлагам тук да даваме информация къде в България могат да се намерят части за Nissan 4x4 . Имам предвид морги, магазини, както и вносители на Tuning. Знам, че в форума има доста информация, но мисля че по този начин ще е актуална и систематизирана само за Nissan 4x4. Поздрави!
    Последно редактирано от Yaro; 15-03-07, 07:04.
    VARADERO SD2

  • #2
    В моргата под моста м/у Дървеница и Младост има доста части за Patrol.
    Телефона е 0888530230-Пламен
    VARADERO SD2

    Коментар


    • #3
      Re: Части за Nissan..........

      VARADERO SD2

      Коментар


      • #4
        Re: Части за Nissan..........

        идеята е много добра аз самия имам патрол и съм от провинцията и ми е много трудно да намеря части да речем в софия кат взема да обикалям губя цял ден и накрая не намирам квото ми трябва

        Коментар


        • #5
          Re: Части за Nissan - Информация

          Колеги, "залепих" темата, така, че в под-форума Нисан, тя ще се показва винаги отгоре (като важна).

          Коментар


          • #6
            Re: Части за Nissan - Информация

            Благодаря, на модератора! Мисля, че темата ще е доста полезна за подръжката на сравнително редките ни автомобили. Основната и цел е да спести време на доста от нас. Поздрави!
            VARADERO SD2

            Коментар


            • #7
              Re: Части за Nissan - Информация

              Хайде да подкрепя инициативата. Морга за японски автомобили в гр. Пловдив.Предлагат доста части за различни марки джипове,включително и по доставка.0898587941 и 0896418089 Жоро се казва човекът.Дано да съм помогнал.Успех на всички.
              NISSAN FOREVER
              -----------------------------------------------------------------------------
              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

              Коментар


              • #8
                Re: Части за Nissan - Информация

                А магазини за нови части в София? От Нисан-софия ми обявиха 55 лв и 1 месец доставка за.... капачка на преливника на охладителната система. То ако е ръчна изработка 1 месец нищо чудно да е 55лв, ама все пак. На мен водната помпа чисто нова по-малко ми струваше Ама нещо не мога да намеря капачка другаде... Има ли идеи...?
                Technical Rescue Direct - life lies in courage
                http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                Коментар


                • #9
                  Re: Части за Nissan - Информация

                  аз пробвах моргата под моста м/у Дървеница и Младост

                  много е скъпо пита в нисан колко струва и продава с 30% надолу ... не ми се видя свестен ... а и не са в найдобро състояяние частите за патрол


                  като намеря другаде ще пиша

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Части за Nissan - Информация

                    в драгичево на първата авто къща в ляво до нея пише морга ...
                    няма телефон ... и има някой части, аз ненамерих каквото търсех, човека каза че по натам щял да докара

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Части за Nissan - Информация

                      Първоначално публикуван от PatrolGR Преглед на мнение
                      в драгичево на първата авто къща в ляво до нея пише морга ...
                      няма телефон ... и има някой части, аз ненамерих каквото търсех, човека каза че по натам щял да докара
                      Този човек ми искаше по 150 лв за бройка задни светлини, които си купих в последствие от "Симеон" за 150 лв комплекта ...
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Части за Nissan - Информация

                        един човек продава на части в Овчакупел y60 ... търгува с коли така че приема пазарлъци, но е опитен много ) джипката е почети цяла
                        0888876215

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Части за Nissan - Информация

                          Първоначално публикуван от PatrolGR Преглед на мнение
                          един човек продава на части в Овчакупел y60 ... търгува с коли така че приема пазарлъци, но е опитен много ) джипката е почети цяла
                          0888876215
                          Гледах го ,човека казва високи цени за части, защото предпочита да го продаде цял. На мен ми подметна около 5000лв. Патрола е цял/без преден капак/ и казва че ще запали! Мисля че има нещо и неможе да се регистрира с нови номера за това е спрян. Състоянието му не е много лошо! След дъждовете-на открито е
                          VARADERO SD2

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Части за Nissan - Информация

                            ) е нали целта е всички да казват )) не ката намеря някои да казвате а тоя го знам ) казвайте ако знаете и други има още неща които ми трябват

                            Коментар


                            • #15
                              Re: Части за Nissan - Информация

                              Първоначално публикуван от PatrolGR Преглед на мнение
                              ) е нали целта е всички да казват )) не ката намеря някои да казвате а тоя го знам ) казвайте ако знаете и други има още неща които ми трябват
                              Както виждаш аз пуснах темата и да съм некоректен е глупавопросто ме изпревари и допълних информация. Моя Патрол още не е в движение и също ми трябват доста неща. Поздрави!
                              VARADERO SD2

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X