Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Nissan - Информация

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Части за Nissan - Информация

    вече няма 2.8 ТД двигател аз го взех ...

    Човекът ми се видя много коректен (Пацо от Симеоново) и цените му са много добри, не са като на авто фокс или на други ненормалници. Даде ми назаем ремарке да си закарам моя и само за един ден от сутринта до вечерта извади моя и сложи другия двигател.

    има доста части за патрол и за терано

    а аз продавам на части моя стар двигател уловката е че немога да го разглобя защотот съм вързан в ръцете, продавам го и такак както е за 1500 лева, но не ме бива да се пазаря а съм склонен на пазарлък така че може да ми свалите много от цената стига да ви трябва ... проблема му е 6 ти цилиндър прегряван е, не е отварян незнам какво е вътре има си всичко засега (нафтова помпа, капак на клапаните, картер, глава заварявана но здрава, биели бутла, хидравлични повдигачи, трабички за нафта, валове, дюзи и т.н ) може и на части, но ваденето трябва да се разберем 0886076990

    Коментар


    • #62
      До: Части за Nissan - Информация

      Първоначално публикуван от PatrolGR Преглед на мнение
      вече няма 2.8 ТД двигател аз го взех ...

      Човекът ми се видя много коректен (Пацо от Симеоново) и цените му са много добри, не са като на авто фокс или на други ненормалници. Даде ми назаем ремарке да си закарам моя и само за един ден от сутринта до вечерта извади моя и сложи другия двигател.

      има доста части за патрол и за терано

      а аз продавам на части моя стар двигател уловката е че немога да го разглобя защотот съм вързан в ръцете, продавам го и такак както е за 1500 лева, но не ме бива да се пазаря а съм склонен на пазарлък така че може да ми свалите много от цената стига да ви трябва ... проблема му е 6 ти цилиндър прегряван е, не е отварян незнам какво е вътре има си всичко засега (нафтова помпа, капак на клапаните, картер, глава заварявана но здрава, биели бутла, хидравлични повдигачи, трабички за нафта, валове, дюзи и т.н ) може и на части, но ваденето трябва да се разберем 0886076990
      колега а ти от каде си
      Човек се учи с много практика:D

      Коментар


      • #63
        До: Части за Nissan - Информация

        от София

        Коментар


        • #64
          До: Части за Nissan - Информация

          колко му търсиш на стария ти двигател и какво му има
          Човек се учи с много практика:D

          Коментар


          • #65
            До: Части за Nissan - Информация

            търся му 1500 както е с нафтовата помпа, турбото, 6 нови оригинални свещи дюзи и водна помпа ...

            може да се пазариме много ... защото в момента просто седи

            проблемът му е ниска компресия не е отворен наи-вероятно задрали бутала ... главата е здрава 6 ти цилиндър има много ниска компресия

            Коментар


            • #66
              До: Части за Nissan - Информация

              Дали някой случайно няма номера на магазина на "Симеон" не го видях във форума. От провинцията съм а искам да проверя и аз за задни светлини комплект - стопове (откраднаха ги снощи). От телефоните звънях на Пламен - от посочената морга , който познавал някой дето иска по 150 на бройка.... Споделете какво още е лесно за крадене от Y60 за да знам какво да очаквам.

              Коментар


              • #67
                До: Части за Nissan - Информация

                Първоначално публикуван от delchone Преглед на мнение
                Дали някой случайно няма номера на магазина на "Симеон" не го видях във форума. От провинцията съм а искам да проверя и аз за задни светлини комплект - стопове (откраднаха ги снощи). От телефоните звънях на Пламен - от посочената морга , който познавал някой дето иска по 150 на бройка.... Споделете какво още е лесно за крадене от Y60 за да знам какво да очаквам.
                Ето в тази тема- http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=31893 има телефони и адреси на няколко магазина за японски авточасти,дано са ти от полза.
                Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                Коментар


                • #68
                  До: Части за Nissan - Информация

                  Първоначално публикуван от delchone Преглед на мнение
                  Дали някой случайно няма номера на магазина на "Симеон" не го видях във форума. От провинцията съм а искам да проверя и аз за задни светлини комплект - стопове (откраднаха ги снощи).
                  http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...1&postcount=30

                  По принцип се предлагат тайвански задни светлини и мигачи. Въпросът е дали има в момента наличност. Иначе задните светлини бяха някъде по около 80-90 лв, а мигачите - х 45 лв.

                  Виж в прикачения файл какво по-точно ти трябва. Мисля, че по каталожен номер по-точно ще могат да ти отговорят дали имат като за тебе.
                  Прикачени файлове
                  Последно редактирано от Чавдар (V93); 29-10-08, 21:30.
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #69
                    До: Части за Nissan - Информация

                    PatrolGR(Y60)
                    шарнири на стабилизираща щанга - 68лв.
                    тампони на реактивна щанга - 18лв.
                    биелетки - 25лв.
                    кормилна щанга - 800лв. ( рециклиране - 70лв.)
                    (nipparts)
                    Последно редактирано от bubi; 26-06-08, 19:35.

                    Коментар


                    • #70
                      До: Части за Nissan - Информация

                      Първоначално публикуван от PatrolGR Преглед на мнение
                      трябва ми биела за 5 ти цилиндър с пета незнам дали са еднакви че маистора търси, колата седи вече много време
                      на патрол y60. В купува продава никои нищо, кажете каде мога да я потърся тази част.
                      Здравейте, има една морга след Перник посока Радомир от дясната страна, аз там съм купувал части за Терано но видях, че докараха Патрол ударен, нямам телефон за съжаление но не е далеч от София.

                      Коментар


                      • #71
                        До: Части за Nissan - Информация

                        Колеги кажете някой свестен сервиз във Варна и къде могат да се намерят части. Скоро и аз съм горд собственик на Nissan Patrol 90г.

                        Коментар


                        • #72
                          До: Части за Nissan - Информация

                          Имам ПАТРОЛ дълга база който се продава на части и цял все още работещ двигател който също се продава на части.Тел 088 761 63 88Гена

                          Коментар


                          • #73
                            До: Части за Nissan - Информация

                            Колеги търся врата за Патрол GR 96г. къса база - лява врата. На посочените телефони не открих нищо. Имам и питане за ламаринените вежди има ли ги като консуматив.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Части за Nissan - Информация

                              Първоначално публикуван от delchone Преглед на мнение
                              Колеги търся врата за Патрол GR 96г. къса база - лява врата. На посочените телефони не открих нищо. Имам и питане за ламаринените вежди има ли ги като консуматив.
                              Ако вратата е за Y60 имам.Цена 220 лв.Тел 088 761 63 88 Гена

                              Коментар


                              • #75
                                До: Части за Nissan - Информация

                                абе гена имаш ли заден ляв буфер не спукан от патрола

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X