Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Nissan - Информация

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Части за Nissan - Информация

    мерси V93 щте попитам.

    Коментар


    • #32
      До: Части за Nissan - Информация

      трябва ми биела за 5 ти цилиндър с пета незнам дали са еднакви че маистора търси, колата седи вече много време
      на патрол y60. В купува продава никои нищо, кажете каде мога да я потърся тази част.

      Коментар


      • #33
        До: Части за Nissan - Информация

        Първоначално публикуван от PatrolGR Преглед на мнение
        трябва ми биела за 5 ти цилиндър с пета незнам дали са еднакви че маистора търси, колата седи вече много време
        на патрол y60. В купува продава никои нищо, кажете каде мога да я потърся тази част.
        Добре де, а в тези магазини, за които има информация във форума, провери ли?
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #34
          До: Части за Nissan - Информация

          казаха че нямат налични само с поръчка околу 5 дни което не е лош вариант и цената е приична ... ако до утре не се намери налична някаде ще давам пръчка там

          ако някои се сеща за други места кадето може да има моля да пише

          Коментар


          • #35
            До: Части за Nissan - Информация

            имам 3 свещи ползвани един ден дългите подгряващи за нисан патрол gr y60 срещу 120 лева бих се разделил с тях защото са ми излишни, имам и оригинален десен стоп червен които също се продава 80 лева ...

            засега е това ако се появят още ненужни части пак ще пиша ако има и други които имат неща които не им трябват мисляче ще е полезно за всички да пишем тук

            Коментар


            • #36
              До: Части за Nissan - Информация





              калник, капак, стоп...тръби
              има ли някой представа за цена(ориентировъчна разбира се) и евентуално от къде...

              пропуснах да спомена Navara D22 2001
              Последно редактирано от bubi; 26-10-07, 21:21.

              Коментар


              • #37
                До: Части за Nissan - Информация

                купи си само задния капак и стопа.
                калника може да се опъне.
                тъй кат гледам трябват и гуми
                Последно редактирано от koko11; 26-10-07, 21:24. Причина: данни.

                Коментар


                • #38
                  До: Части за Nissan - Информация

                  Първоначално публикуван от bubi Преглед на мнение
                  калник, капак, стоп...тръби
                  има ли някой представа за цена(ориентировъчна разбира се) и евентуално от къде...

                  пропуснах да спомена Navara D22 2001
                  Пробва ли при този- 0898418080 Вальо?
                  Ако не, гледай моргите подред, не се знае от къде ще изкочи нещо, но твърде вероятно е да ти се наложи да оправяш всички смачкани ламарини.
                  Успех!
                  VARADERO SD2

                  Коментар


                  • #39
                    До: Части за Nissan - Информация

                    Някои може ли да ми помогне с инфо за Nissan Pathfinder 3.3 96-2000г. на части !?!??!

                    Коментар


                    • #40
                      До: Части за Nissan - Информация

                      привет на колегите нисанаджии . и директно към болежката става дума за части за скоростна кутия рьчна петстепенна за ТЕРАНО 1 и по точно за вторичен вал щото нашия се прекьрши. ако някои има нещо за тези или информация някяква моля споделете я. предварително благодаря. а и пропуснах да кажа че машината е 2.7 дизел.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Части за Nissan - Информация

                        Здравейте! От няколко месеца чета в форума с голям интерес и днес реших да подздравя всички приятели на Нисан Патрол. Ас имам проблем с кардана от раздатката към предниа мос (голяма хбина в шлиците) моля за савет благодаря предварително. Джипа е Патрол 2.8тд 94г. НЕ е GR.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Части за Nissan - Информация

                          Първоначално публикуван от andro_3j Преглед на мнение
                          привет на колегите нисанаджии . и директно към болежката става дума за части за скоростна кутия рьчна петстепенна за ТЕРАНО 1 и по точно за вторичен вал щото нашия се прекьрши. ако някои има нещо за тези или информация някяква моля споделете я. предварително благодаря. а и пропуснах да кажа че машината е 2.7 дизел.
                          Здравей колега имам скоростна котия от нисан патрол 2.8 тд. разглобена с проблем само на пета скоросст ако те интересува обадисе тел.0898631105

                          Коментар


                          • #43
                            До: Части за Nissan - Информация

                            ако се наложи откаде човек може да си купи глава за нисан патрол 2.8td gr 1993г. y60 читава нова и цена

                            и цена на цял читав двигател

                            Коментар


                            • #44
                              До: Части за Nissan - Информация

                              Първоначално публикуван от Краси Марков Преглед на мнение
                              Здравей колега имам скоростна котия от нисан патрол 2.8 тд. разглобена с проблем само на пета скоросст ако те интересува обадисе тел.0898631105

                              Привет и за много години колега. и много благодаря за предложението но вече намерихме цяла скоростна кутия и сглобихме джипа. А и мисля че патролова ск. кутия не става на терано

                              Коментар


                              • #45
                                До: Части за Nissan - Информация

                                търся ключ за светлините за нисан терано1 ако някой знае къде мога да намеря нека ми пише или обади gsm 0887933737 2.7td,95г.нямам дълги и се оказа от ключа,не мога да намеря никъде нито нов нито втора употреба
                                Последно редактирано от Mladen Dimov; 21-01-08, 16:23.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X