Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Nissan - Информация

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Части за Nissan - Информация

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1336347.jpg
Прегледи:1
Размер:9.4 КБ
ID:5527304 търси се цена терано 2.4 i
    само бараки

    Коментар


    • От: Части за Nissan - Информация

      Първоначално публикуван от off mechanic Преглед на мнение
      [ATTACH=CONFIG]638363[/ATTACH] търси се цена терано 2.4 i
      Хаха...аз май ти писах в друга тема...
      Ценово е около 65лв./проверявано преди година,но и да има разлика ще е малка/ и се предлага САМО оригинален!!!
      Тази е тънката му цена...в Нисан може и да е доста по-скъп...
      Решението на проблема...писах ти го отново в другата тема
      Успех!
      NISSAN FOREVER
      -----------------------------------------------------------------------------
      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

      Коментар


      • От: Части за Nissan - Информация

        Да 96 кинта ще се прави на струтар резба на плочката за гуменото маркуче . И едно маркучле с оригиналния пръстен и мъжко с резба от др страна .това ще е Любашки 10х
        само бараки

        Коментар


        • От: Части за Nissan - Информация

          Първоначално публикуван от off mechanic Преглед на мнение
          Да 96 кинта ще се прави на струтар резба на плочката за гуменото маркуче . И едно маркучле с оригиналния пръстен и мъжко с резба от др страна .това ще е Любашки 10х
          Защо не го дадеш да ти го кербоват с твоите накрайници и нов маркуч,там където правят маркучите за хидравликите.Ценово е около 30-35лв. направата и става за ден...
          Иначе голяма кушия...то стругари,то маркучлета...
          П.П.ако пък ти се занимава...виж в някой магазин преден ляв маркуч за Оп. Кадет...Става си перфектно и на стругар ще му направите още един отвор за дългата тръбичка назад която отива...
          Поздрави!
          NISSAN FOREVER
          -----------------------------------------------------------------------------
          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

          Коментар


          • От: Части за Nissan - Информация

            Първоначално публикуван от off mechanic Преглед на мнение
            ...ще се прави на струтар...
            Има вероятност някои от резбите да са конусни. Тоест, стругаря трябва да има метчик точно за тая резба, или специално устройство за правене на конусни резби, което хем да може да ползва, хем да не го мързи. Да ти казвам ли каква е вероятността да намериш такъв, дето да ти свърши работа примерно за 20лв, или и сам се сещаш.

            Ако можеш да намериш маркуч за 65 кинта - направо го взимай. Следващата смяна ще ти е след 100000км, ако е оригинален, а до тогава джипката ще е куп ръжда.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Части за Nissan - Информация

              Помислете и за следния вариант - месингов тройник в единия край, и към него завит маааалко по-стандартен спирачен маркуч, т.е. с по-разпространените нарайници. Ако накрайниците не са прекалено странни и уникални, маркучите на линеен метър струват между 11 и 16 лв според това дали са гума-мрежа-гума или тефлон-инокс-шлаух.
              Подобни тройници има примерно тук (и не само тройници), а спирачни маркучи на метър да кажем тук (имат приличен набор от различни накрайници), но и на други места правят. Цената от 8 лв за тройник и 16 лв за маркуч (или 11 за гумен) обезсмисля всякаква заигравка...
              Аз именно по тази схема направих нови, по-дълги спирачни маркучи към мостовете след като повдигнах патрула ми (в момента карам с тях)...
              Снимка на маркучите в това мнение
              Последно редактирано от Postman; 17-10-13, 07:19. Причина: словослагателят е спал...
              V70-T5 / GR 2,8 / XV1900A

              Коментар


              • От: Части за Nissan - Информация

                Здр Постман това е добра идея мерси за линковете
                само бараки

                Коментар


                • От: Части за Nissan - Информация

                  здр. искам да си купя хъбове за Нисан Патрол 92 г. 2.8 мотор. но не знам какви.ножи или втора употреба моля за мнение

                  Коментар


                  • От: Части за Nissan - Информация

                    Първоначално публикуван от kyamuran Преглед на мнение
                    здр. искам да си купя хъбове за Нисан Патрол 92 г. 2.8 мотор. но не знам какви.ножи или втора употреба моля за мнение
                    Нови естествено и то механични,а не като оригиналните автоматични/много са трошливи/,а нови защото...втора употреба механични едва ли ще намериш.
                    Нови китайски са ценово около 250лв.,а по-маркови/примерно на АVM/ са около 380-400лв.
                    П.П.китайските вършат работа...
                    Поздрави!
                    NISSAN FOREVER
                    -----------------------------------------------------------------------------
                    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                    Коментар


                    • От: Части за Nissan - Информация

                      В AVM-ите няма нищо марково.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Части за Nissan - Информация

                        Здравейте! Имам въпрос относно каре предно на Терано 2. Ходих на Карадере и тоя уикенд. Та там мои двама приятели успяха да потопят Ял-4 във прибоя. Цялата лодка беше под вода. Със яки напъни, късайки пет пъти въжетата, с триста зора, най-накрая успях да я измъкна 7-8 метра на брега. Но претрака лявото каре. Та днес ми предложиха китайско за 65 лв (естественно го отказах) и уж истинско HDK (сякаш така се казваше) на цена 147 лв. Та въпроса ми е дали HDK-то е добър вариант или има и други?
                        з.ъ. Ако ви е интересно мога да пусна и някоя друга снимка (без дърпането, защото немаше кой да снима ) . Иначе на кал и на баир, 4 км от Шкорпиловци до дерето, Тераното според мен се справи превъзходно, като се има напредвид терена по който пропълзяхме.
                        въпросната лодка:
                        дерето:
                        и накрая моята скромна персона със малко рибка:
                        Последно редактирано от heromen; 22-10-13, 19:26.

                        Коментар


                        • От: Части за Nissan - Информация

                          Първоначално публикуван от heromen Преглед на мнение
                          Здравейте! Имам въпрос относно каре предно на Терано 2. Ходих на Карадере и тоя уикенд. Та там мои двама приятели успяха да потопят Ял-4 във прибоя. Цялата лодка беше под вода. Със яки напъни, късайки пет пъти въжетата, с триста зора, най-накрая успях да я измъкна 7-8 метра на брега. Но претрака лявото каре. Та днес ми предложиха китайско за 65 лв (естественно го отказах) и уж истинско HDK (сякаш така се казваше) на цена 147 лв. Та въпроса ми е дали HDK-то е добър вариант или има и други?
                          з.ъ. Ако ви е интересно мога да пусна и някоя друга снимка (без дърпането, защото немаше кой да снима ) . Иначе на кал и на баир, 4 км от Шкорпиловци до дерето, Тераното според мен се справи превъзходно, като се има напредвид терена по който пропълзяхме.
                          въпросната лодка:
                          дерето:
                          и накрая моята скромна персона със малко рибка:
                          Така като гледам какво си написал ,явно си проверявал в Евро 07...Ако да,за китайско вероятно са ти предложили тяхната марка ITN.Пак ...ако да...продавам карета и цели полуоски на тази китайска фирма и мога да кажа,че за парите си са направо учудващо безпроблемни.Тоест...аз бих рискувал с евтиното,защото HDK-то е японска фирма...ама надали се произвежда там.Силно се съмнявам японското да кара два пъти и кусур пробега на китайското...
                          Поздрави!
                          NISSAN FOREVER
                          -----------------------------------------------------------------------------
                          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                          Коментар


                          • От: Части за Nissan - Информация

                            Първоначално публикуван от heromen Преглед на мнение
                            Та въпроса ми е дали HDK-то е добър вариант или има и други?
                            Има и оригинални, ама предполагам цената няма да ти хареса. Вариант е и втора ръка от морга - обикновено са в добро състояние, понеже тераното е парт тайм..
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Части за Nissan - Информация

                              Сложиха ми HDK, ще видим колко ще ме изкара. За китайците ми казаха, че който е сложил, рекламации не е правил. Но този път незнам защо, вътрешното ми аз каза да си купя японското. Просто не успях да прочета съвета на lubashki777, иначе със сигурност щях да взема китайското. Очаквах освен карето да сменя и друго, ама всичко засега по ходовата част е добре и затова се прежалих за скъпо.
                              Поздрави!
                              П.С. Някой може ли да ме насочи откъде мога да си взема теглич и преден булбар за джипката? На поносима цена, защото звънях тук-там ама цените ми се сториха високи. Или незнам дали 300 лв за теглич е нормално?
                              Последно редактирано от heromen; 24-10-13, 21:06.

                              Коментар


                              • От: Части за Nissan - Информация

                                Първоначално публикуван от heromen Преглед на мнение
                                Сложиха ми HDK, ще видим колко ще ме изкара. За китайците ми казаха, че който е сложил, рекламации не е правил. Но този път незнам защо, вътрешното ми аз каза да си купя японското. Просто не успях да прочета съвета на lubashki777, иначе със сигурност щях да взема китайското. Очаквах освен карето да сменя и друго, ама всичко засега по ходовата част е добре и затова се прежалих за скъпо.
                                Поздрави!
                                П.С. Някой може ли да ме насочи откъде мога да си взема теглич и преден булбар за джипката? На поносима цена, защото звънях тук-там ама цените ми се сториха високи. Или незнам дали 300 лв за теглич е нормално?
                                Ами за мен лично 300лв. за теглич втора употреба...Ценово около 120-150лв. е според мен нормалното като цена.
                                За 300лв. ще си произведеш 3 теглича и ще има да продаваш на колеги...
                                NISSAN FOREVER
                                -----------------------------------------------------------------------------
                                Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X